Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia']no niestety prasuje, sewgo czasu to nawet bielizne prasowalam, ale tak zaped mi juz przeszedl[/quote] Ja też kiedyś bieliznę :o
[quote]Katerinas moze i nie ucieknie ale juz ze 2 tygodnie lezy i powoli zaczyna z szafy wypadac:)[/quote] "...przewróciło się, niech leży..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Ty prasujesz? :o Ja kupuję rzeczy niewymagające prasowania, a jak już taką rzecz mam, to prasuję przed samym założeniem :roll:[/quote] [b]adda[/b] - Ty też nie prasujesz? ufff... a już myślałam, że ja jakiś dziwoląg jestem :wink: U mnie żelazko jest używane od święta :lol:

[quote name='Olcia']no niestety prasuje, sewgo czasu to nawet bielizne prasowalam, ale tak zaped mi juz przeszedl
Katerinas moze i nie ucieknie ale juz ze 2 tygodnie lezy i powoli zaczyna z szafy wypadac:)[/quote] [b]Olcia[/b] - bierz z nas przykład - nie prasuj 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][b]adda[/b] - Ty też nie prasujesz? ufff... a już myślałam, że ja jakiś dziwoląg jestem :wink: U mnie żelazko jest używane od święta :lol:[/quote] Pewnie, że nie prasuję :roll: A żelazko to od [b]wielkiego[/b] święta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']z burza okropnych lokow[/quote] Podobno już nie :evilbat:
[quote]to jeszcze na dodatek niepyprasowana i w brudym srebrnym samochodem[/quote] Jakbym siebie widziała :roll: Ale samopoczucie mam ok :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']no to jak ja bede wygladac nie dosc ze wiecznie suwiniona od mokrych pyskow z burza okropnych lokow tro jeszcze na dodatek niepyprasowana i w brudym zoltym samochodem

przecie to koszmar:)[/quote] tiaaa... to też prawie ja :lol: tyle, że należy jeszcze dodać - zakłaczona, a burzę loków zamienić na cienkie, proste piórka :lol:

Link to comment
Share on other sites

to niestety z zaklaczeniem odpadam, nawet wam powiem ze sie odzwyczailam od klakow, ale jeszcze do niedawna jak byl baks, to z odkurzaczem mozna by latac co chwile a i tak co wstal z dywanu to dywan zmienilal kolor na jasny:)

Link to comment
Share on other sites

Mój ma zarysowane drzwi, bo TZ-towi nie chciało się wycofać i wyrównać jak wjeżdżał przez bramę, tak się na imprezę spieszył :roll: Ma trochę wgnieciony przód, bo TZ na wiadukcie, na łuku w deszczową porę, testował jak to na alufelgach bryczka trzyma się świetnie jezdni :roll:
No i w środku to zrobię Wam zdjęcie, bo nie uwierzycie :o

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia świetne, tylko widzę, że teraz tematem rozmowy są włosy i samochody, no ładnie, ładnie, a tu miały psy być... 8)

A co do tych włosów dziewczyny... powiem Wam, że najczęściej nie chce się tego co się ma... blondynki chcą być ciemne, szatynki marzą o blond czuprynkach... te, które mają loczki chcą mieć włosy proste, i na odwrót itd. itd :lol: Doceńcie swoje włosy, bo wszystkie mają w sobie coś :wink:

No i więcej zdjęć poproszę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']z burza okropnych lokow[/quote] Podobno już nie :evilbat:
[quote]to jeszcze na dodatek niepyprasowana i w brudym srebrnym samochodem[/quote] Jakbym siebie widziała :roll: [b]Ale samopoczucie mam ok[/b] :D[/quote] Ja tyż :D



[quote name='Olcia']a wgnieciony bok ma? i lekko uszkodzone dzwi przez rozpedzone bestie ktore nie zauwazyly ze na srodku przelotu stoi samochod:)
niedlugo bede zmieniac samochod i tak sie zastanawiam na jaki[/quote] Wgnieciony nie... ale porysowany pazurami tak :roll: Do nas jak się wjeżdża na posesję trzeba szybko drzwi autka otwierać :lol: Inaczej ma się na karoseri gustowny szlaczek z pazurków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Mój ma zarysowane drzwi, bo [b]TZ-towi nie chciało się [/b]wycofać i wyrównać jak wjeżdżał przez bramę, tak się na imprezę spieszył :roll: Ma trochę wgnieciony przód, [b]bo TZ na wiadukcie[/b], na łuku w deszczową porę, testował jak to na alufelgach bryczka trzyma się świetnie jezdni :roll: [/quote]
Ojj ten TZ :roll: :lol: Wszystko teraz jego wina :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']to niestety z zaklaczeniem odpadam, nawet wam powiem ze sie odzwyczailam od klakow, [/quote] A ruskie nie lnieją?



[quote name='Olcia']ale jeszcze do niedawna jak byl baks, to z odkurzaczem mozna by latac co chwile a i tak co wstal z dywanu to dywan zmienilal kolor na jasny:)[/quote] A cóż to był za psiak? :D

Link to comment
Share on other sites

a dziewczyny wyobrazacie sobie jakby bylo piknie:
- samochodzik czysciutki jak nowka z salonu
- w domu brak piachu, czyste wyfroterowane podlogi
-ani jednego kudelka poprostu nigdzie
-piekne nie obfaflunione ubrania
- a co miesiac zamist do hurtowni po zarcie to np.wyjazd na kanary

ech ale sie rozmazylam, tak mialam przez 2 tygodnie(no moze bez kanarow), i szybko przywiozlam psy do domu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] Ja tyż :D [/quote] I to jest najważniejsze :D
[quote] Do nas jak się wjeżdża na posesję trzeba szybko drzwi autka otwierać :lol: Inaczej ma się na karoseri gustowny szlaczek z pazurków.[/quote] Dlatego my nie wjeżdżamy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']a dziewczyny wyobrazacie sobie jakby bylo piknie:
- samochodzik czysciutki jak nowka z salonu
- w domu brak piachu, czyste wyfroterowane podlogi
-ani jednego kudelka poprostu nigdzie
-piekne nie obfaflunione ubrania
- a co miesiac zamist do hurtowni po zarcie to np.wyjazd na kanary

ech ale sie rozmazylam, tak mialam przez 2 tygodnie(no moze bez kanarow), i szybko przywiozlam psy do domu:)[/quote]

Nieeee, dla mnie piękniej z PSEM :wink:
I nawet Kanary wysiadają 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='Olcia']to niestety z zaklaczeniem odpadam, nawet wam powiem ze sie odzwyczailam od klakow, [/quote] A ruskie nie lnieją?

nie ruskie nie pozostawiaja wlosa, chyba ze mi sie nie chce ich czesac na stojaco to zabiram je do lozeczka i tam lezac czesze to mam troszke w wyrku:)



[quote name='Olcia']ale jeszcze do niedawna jak byl baks, to z odkurzaczem mozna by latac co chwile a i tak co wstal z dywanu to dywan zmienilal kolor na jasny:)[/quote] A cóż to był za psiak? :D[/quote]

wilkowaty kundel, z biala siersci pod spodem, a ciemna na wierzch kiedys pisalam jak zrobilam z niegi dalmatynczyka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...