Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia']a dziewczyny wyobrazacie sobie jakby bylo piknie:
- samochodzik czysciutki jak nowka z salonu
- w domu brak piachu, czyste wyfroterowane podlogi
-ani jednego kudelka poprostu nigdzie
-piekne nie obfaflunione ubrania
- a co miesiac zamist do hurtowni po zarcie to np.wyjazd na kanary

ech ale sie rozmazylam, tak mialam przez 2 tygodnie(no moze bez kanarow), i szybko przywiozlam psy do domu:)[/quote][b]Olcia[/b] - byłoby nudno i zbyt sterylnie 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='adda']
No i w środku to zrobię Wam zdjęcie, bo nie uwierzycie :o[/quote] Tona piachu i kłaków? :lol: :lol:[/quote] Niespodzianka :evilbat:[/quote] eee... to dawaj te zdjęcia... [size=2]ciekawe czy przebije bajzel w aucie mojego TZ-eta[/size]

Link to comment
Share on other sites

niestety na razie zdjec nie bedzie bo zabrali mi potwory aparat:(

ja tez i dlatego przywiozlam psy, ale jesli macie troszke wolnego to zapraszam na male sprzatanko:), i na prasowanie bo przeciez od rana to bym juz cala kompanie wojska wyprasowala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']nie ruskie nie pozostawiaja wlosa, chyba ze mi sie nie chce ich czesac na stojaco to zabiram je do lozeczka i tam lezac czesze to mam troszke w wyrku:)[/quote] To tak samo jak briardy :) Za to z Saby i Dorki mam do wyboru do koloru :roll: ... czarne, rude, białe... twardy włos, miękki włos... :lol:

Link to comment
Share on other sites

nawet sobie niewyobrazacie jaki przezywalam stres jak pojechalam na chwile na dzialke do psow nie swoim samochodem i rozpedzona grecia mnie zauwazyla, serce mialam w gardle ze zaraz na dzwiach zostanie super rysa, ale udalo sie wysias szybciej niz greta dobiegla:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'] eee... to dawaj te zdjęcia... [size=2]ciekawe czy przebije bajzel w aucie mojego TZ-eta[/size][/quote] No teraz nie dam, bom w pracy :roll: Ale jak wrócę to zaraz zrobię :baddevil: Powiem tylko, że wczoraj TZ jakieś kamordole woził :o

Link to comment
Share on other sites

o czyzby szanowny malzonek zakladal skalniak i mial nadzieje ze misie go nie rozbiora zeby sprawdzic co pod nim jest??
u mnie nie przeszlo:), a moje oczko wodne na dzialce jest przykryta wielka kratka, bo nie moglam sie nadziwiec dlaczeog psy maja zielone mrdy poki sie nie okazalo ze sobie pija z niego wode a przy okazji zabieraja tony rzesy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']haha komordole a po jakiemu to??? [/quote] Po polskiemu, to jak powiesz na duże kamienie? :-?
[quote]i tyż syf w samochodzie bo jak ma być czysto kiedy Luncia po szaleństwach na działce leeeciiiii sprawdzić czy ktoś w samochodzie nie siedzi :lol:[/quote] Albo jak Ci się piasek z gaci wysypie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']haha komordole a po jakiemu to??? [/quote] Po polskiemu, to jak powiesz na duże kamienie? :-?
[quote]i tyż syf w samochodzie bo jak ma być czysto kiedy Luncia po szaleństwach na działce leeeciiiii sprawdzić czy ktoś w samochodzie nie siedzi :lol:[/quote] Albo jak Ci się piasek z gaci wysypie :lol:[/quote]


u nas się mówi kamole :lol:

a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']u nas się mówi kamole :lol: [/quote] Kamole, to tak krótko, bez emocji... a kamordole, o! to jest to!
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] Ja tyż :D [/quote] I to jest najważniejsze :D
[quote] Do nas jak się wjeżdża na posesję trzeba szybko drzwi autka otwierać :lol: Inaczej ma się na karoseri gustowny szlaczek z pazurków.[/quote] [b]Dlatego my nie wjeżdżamy[/b] :D[/quote] I zostawiacie auto przed posesją?



[quote name='Olcia']nawet sobie niewyobrazacie jaki przezywalam stres jak pojechalam na chwile na dzialke do psow nie swoim samochodem i rozpedzona grecia mnie zauwazyla, [b]serce mialam w gardle ze zaraz na dzwiach zostanie super rysa[/b], ale udalo sie wysias szybciej niz greta dobiegla:)[/quote] ... to by było chyba super wgniecenie :lol:



[quote name='Olcia']o czyzby szanowny malzonek zakladal skalniak i mial nadzieje ze misie go nie rozbiora zeby sprawdzic co pod nim jest??[/quote] Albo przykryje resztki trawy... :lol:



[quote name='Olcia']a moje oczko wodne na dzialce jest przykryta wielka kratka, bo nie moglam sie nadziwiec dlaczeog psy maja zielone mrdy poki sie nie okazalo ze sobie pija z niego wode a przy okazji zabieraja tony rzesy:)[/quote] :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...