Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='Olcia']opuszczam was na razie mile Panie bo mnie odkurzacz zaprasza na randke:)[/quote] :o Niereformowalna ta Olcia :lol:[/quote]

Adda odrazu niereformowalna:), piach juz mi z dywanow za skarpetki uciekal:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]


NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='Olcia']opuszczam was na razie mile Panie bo mnie odkurzacz zaprasza na randke:)[/quote] To się teraz odkurzacz nazywa... tak? 8) 8)[/quote]
ech zaluje ze to wlasnie sie tak nazywa, ale co z tego zanim skonczylam jeden pokoj to juz bylo spowrotem pelno zabawek przyniesionych:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] :roflt:
Malawaszka, mi nie wypada w pracy tak do monitora rżeć :lol:[/quote]eee tam ... nie wypada :lol: tylko ludziska będą się dziwnie na Ciebie patrzeć 8) [size=2]ze mną tak było :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka']NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] :roflt:
Malawaszka, mi nie wypada w pracy tak do monitora rżeć :lol:[/quote]
[b]Adduś[/b], to może zmień pracę? Po są i takie, gdzie rżenie jest na miejscu... :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'] I zostawiacie auto przed posesją?[/quote] Tak, a kto tam takiego syfa ruszy :lol:[/quote]

oj Adda nie kracz mi gwizdneli opla ktory lewdo jezdzil:), a nastepnego rozwalilam w drobny mak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]


NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote]

u Malawaszki lepszy piasek bo moj w skarpetki uwiera :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:[/quote]
Ano właśnie! Każdy ma jakieś zboczenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:[/quote]

taaaakkkk uwieraj mnie uwieraj - to moje ulubione słowa :lol: :lol: :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:[/quote] ... a to i specjalne gacie chyba muszą być do tego piachu, nie? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalma&Maja'][quote name='adda'][quote name='malawaszka']NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] :roflt:
Malawaszka, mi nie wypada w pracy tak do monitora rżeć :lol:[/quote]
[b]Adduś[/b], to może zmień pracę? Po są i takie, gdzie rżenie jest na miejscu... :lol: 8)[/quote]

ja chce ja chce gdzie taka jest???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']piach juz mi z dywanow za skarpetki uciekal:)[/quote] Nie noś skarpetek :lol:[/quote]

to bym na mydlo nie wyrobila , zeby sie domyc takie te moje dywany czyste, a skarpetki no coz mamy takie czasy ze kupuje jednorazowki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Katarinas to bylo nowiutkie volvo z salonu, wiec jakby sie cos stalo to mino ze Seba kocha psiaki to raczej bym sie tu dlugo nie pokazala, albo skamlala do Addy albo Ludka(bo najblizej) o przenocowanie nawet na wycieraczce :)[/quote] uuu... no tak...
Ale jest na to rozwiązanie :wink: Kupować używane autka :wink: Mniej się człowiek stresuje :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='adda'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]
NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote] He he, a może malawaszka tak lubi jak ją coś uwiera? :lol:[/quote]

taaaakkkk uwieraj mnie uwieraj - to moje ulubione słowa :lol: :lol: :lol: :evilbat:[/quote]

no ladnie Malawaszka lekka perwerka mi tu zlaecialo, ladnie to tak z piatku??:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='adda']
[quote]a od piasku w moich gaciach to wara :evilbat: :lol:[/quote] To nie wysypałaś go jeszcze? :lol: :lol: :lol:[/quote]


NIE!!! Bardzo mi z nim w gaciach przyjemnie jest :grab:[/quote] tee... to jakiś specjalny gatunek musi być :lol: taki nieuwierający :lol: 8)[/quote]

u Malawaszki lepszy piasek bo moj w skarpetki uwiera :evil:[/quote]

no ja zdecydowanie wolę w gaciach niż w skarpetach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalma&Maja']O, na przykład taka stadnina... można sobie rżeć do woli... :roflt: Konie zadowolone by były, że wreszcie ktoś do nich pogada... :lol: :lol:[/quote] Ale gdzie tam komputera wstawić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']piach juz mi z dywanow za skarpetki uciekal:)[/quote] Nie noś skarpetek :lol:[/quote]

to bym na mydlo nie wyrobila , zeby sie domyc takie te moje dywany czyste, a skarpetki no coz mamy takie czasy ze kupuje jednorazowki:)[/quote] kupuj czarne... brudu nie widać 8)
Chyba że wierzysz w reklamy o proszkach działających cuda :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][quote name='Olcia']Katarinas to bylo nowiutkie volvo z salonu, wiec jakby sie cos stalo to mino ze Seba kocha psiaki to raczej bym sie tu dlugo nie pokazala, albo skamlala do Addy albo Ludka(bo najblizej) o przenocowanie nawet na wycieraczce :)[/quote] uuu... no tak...
Ale jest na to rozwiązanie :wink: Kupować używane autka :wink: Mniej się człowiek stresuje :wink:[/quote]moje niby nowe, ale wyglada jak po II wojnie swiatowej, jednego jestem pewna bede miala probelmy zeby je sprzedac, chyba ze trafi sie wariat ktory kocha psy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...