Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Olcia']http://img691.imageshack.us/img691/9743/81176595.jpg[/quote]
Mam deja vu, Waszka, ty też? :roflt:

Olciu, niejaka Maga100 wstawiłą dzisiaj prawie identyczne zdjęcie :lol:
;)

[quote name='Olcia']a kto jeszcze?? bo dopiero wlazłam na forum i trochę mi zejdzie zanim ogarnę wszystko[/QUOTE]Łatwiej wymienić kto nie. Ja i Waszka nie :diabloti: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asher']Mam deja vu, Waszka, ty też? :roflt:

Olciu, niejaka Maga100 wstawiłą dzisiaj prawie identyczne zdjęcie :lol:
;)

Łatwiej wymienić kto nie. Ja i Waszka nie :diabloti: :lol:[/QUOTE]

hahahaha idę spac już bo zmarszczki mi się pogłębiają i utrwalają i już nic nie widzę przez łzy :roflt: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jakoś miałam obawy czy ruskie nie zjedzą gamonia małego ,bo on taki tłuściutki:), ale jakoś na razie nie zjadły.
a jeszcze stado rodzinne sie powiększyło o westa u Zuźki i Kacpra, ale niestety ruskich z westem nie dało się nijak przyzwyczaić do siebie

buuu nic na tym forum nie mogę znaleść:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']
moje stadko się z lekka powiększyło i wygląda teraz tak:)

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3780/70301121.jpg[/IMG]


[/QUOTE]

[quote name='Olcia']nowy nabytek ma 4 miesiące:) [/QUOTE]

[B]hahaha, pandemia, PANDEMIA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
[B]A kiedy się urodził dokładnie? Bo mam nieodparte wrażenie, ze w podobnym czasie co Tadzio :evil_lol:[/B]

[B]Weszko i Aszerku :diabloti::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

wycofuje co napisałam o ruskich nadir dzisiaj przeszedł samego siebie musiałam wyjść na cały dzień z domu, a nadir WYŁ cały dzień, współczuje swoim sąsiadom:evil_lol:
Maga widziałam Twój "dorobek" wczoraj i o tym samym pomyślałam, mój 6 lipiec urodzony w wielkich trudach i zmaganiach:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Maga widziałam Twój "dorobek" wczoraj i o tym samym pomyślałam, mój 6 lipiec urodzony w wielkich trudach i zmaganiach:angryy:[/QUOTE]

[B]mogłaś się jeszcze trochę pomęczyć i poczekać 4 dni ;)[/B]

[B]Tadzio urodzony 10 lipca, lekko i łatwo wyciągnięty z mego brzucha przez zespół zielonych ludków w maskach :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Maga u mnie też w końcu po ponad 18 godzinach panowie w maskach się zlitowali a sama cesarka trwała prawie 40 min bo klocek się tak zaklinował :angryy: i nawet sobie nie wyobrażasz jaką miałam minę jak zobaczyłam klocka z naburmuszoną miną i na dodatek blondyna jaśniutkiego:evil_lol:, gdzie my czarni i jak na razie nie zapowiada się żeby kolor włosów zmienił:evil_lol:, i Alan po domowemu nazywa się "bucek" bo właśnie z taką miną bucka i czkawką go w końcu wyjeli:multi:
a czytałam u Ciebie o podawaniu leków ja swojemu daje po palcu ze strzykawki i nie ma problemu.

Waszka mi na początku lekarz sugerował bliźniaki a ja chodziłam jak na szpilkach do pierwszego usg i nawet nie wiesz jaka była radość że tylko jedno;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']noo prawie i byliby bliźniaki :lol:[/QUOTE]

[B]bliźniaki, Waszeniu, zostawimy dla ciebie :diabloti::loveu::diabloti:[/B]

[quote name='Olcia']Maga u mnie też w końcu po ponad 18 godzinach [/QUOTE]

[B]czyli przeżyłaś i jedno i drugie, innymi słowy męczylaś się i przed i po, nic tylko współczuć :shake:[/B]

[B]Ja miałam zaplanowane cc...:p[/B]

[quote name='Olcia']
a czytałam u Ciebie o podawaniu leków ja swojemu daje po palcu ze strzykawki i nie ma problemu.

[/QUOTE]

[B]to działało, jak Tadzio miał 4 tygodnie :cool1:[/B]
[B]ale, tak generalnie i w dużym skrócie, Tadzio jest dość problemtyczny ze wszystkim :evil_lol::evil_lol::placz::placz::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...to babiszony nie wiedziały że WAS przybyło :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

ja wiedziałam :diabloti:

[quote name='Maga100'][B]bliźniaki, Waszeniu, zostawimy dla ciebie :diabloti::loveu::diabloti:[/B]

[COLOR=Red]i przestań mnie już wyzywać [/COLOR]:angryy:

[B]ale, tak generalnie i w dużym skrócie, Tadzio jest dość problemtyczny ze wszystkim :evil_lol::evil_lol::placz::placz::diabloti:[/B][/QUOTE]

po mamuni :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

niestety to moja wina bo mi kompa spaliło i nie miałam kontaktów:oops:, ale wczoraj wieczorem postanowiłam wrócić:evil_lol:
Maga to nie zazdroszczę mi się trafił bezproblemowy egzemplarz , bez płaczu bez kolek,bez konieczności wiecznego noszenia na rękach, bez problemów z jedzeniem o czym świadczy waga prawie 10 kg:evil_lol:

o tak też jestem za waszkowymi bliźniakami, ewentualnie Waszunia może podzielić się z Asherką:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
po mamuni :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]z ust mi to wyjęłaś :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[B]a odwalcie się, co :diabloti:[/B]
[B]Pomyślałby kto, że tak znają mnie dogłębnie :cool1:[/B]
[B]A doglębnie to ja jestem inna niż wam się wydaje :diabloti: Zapytajcie się A., na pewno potwierdzi, jaka ze mnie kochana dzieweczka :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]a odwalcie się, co :diabloti:[/B]
[B]Pomyślałby kto, że tak znają mnie dogłębnie :cool1:[/B]
[B]A doglębnie to ja jestem inna niż wam się wydaje :diabloti: Zapytajcie się A., na pewno potwierdzi, jaka ze mnie kochana dzieweczka :loveu:[/B][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]czym zetrzeć Coca Cole z ekranu :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]a odwalcie się, co :diabloti:[/B]
[B]Pomyślałby kto, że tak znają mnie dogłębnie :cool1:[/B]
[B]A doglębnie to ja jestem inna niż wam się wydaje :diabloti: Zapytajcie się A., na pewno potwierdzi, jaka ze mnie kochana dzieweczka :loveu:[/B][/QUOTE]
a co ma innego powiedzieć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

moje kochane dupcie:evil_lol:
[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4694/82404260.jpg[/IMG]


i było jeszcze takie stadko, ale niestety jedna się utopiła:crazyeye:, jedną nadir pomylił z piłką:placz: a 2 oddałam bo też by pewnie źle skończyły przy tych moich osłach
[IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6004/15847095.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']mi się trafił bezproblemowy egzemplarz , bez płaczu bez kolek,bez konieczności wiecznego noszenia na rękach, bez problemów z jedzeniem o czym świadczy waga prawie 10 kg:evil_lol:

.[/QUOTE]

[B]pozostaje mi paść z zazdrości :placz:[/B]
[B]Tadzio ma ciężki charakterek :cool1: Po swoim tatusiu oczywiście :diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']mi się trafił bezproblemowy egzemplarz , bez płaczu bez kolek,bez konieczności wiecznego noszenia na rękach, bez problemów z jedzeniem o czym świadczy waga prawie 10 kg:evil_lol:[/QUOTE]

ja też takiego poproszę :p inaczej złożę reklamację :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']
A z tym powiększeniem stada, to się IDEALNIE wstrzeliłaś! :roflt: [/QUOTE]

i o czym będziecie niedługo z nami gadać :evil_lol:

[quote name='malawaszka']hahaha bo to we warszawie jakaś epidemia - niemalże pandemia już :evil_lol:[/QUOTE]
i dlatego ty i Ala R. tak omijacie stolyce :evil_lol:

[quote name='Olcia']nowy nabytek ma 4 miesiącema na imię Alan i najlepszą zabawą jest ciąganie ruskich za brody, oczywiście ruskim to nie przeszkadza, greta ma generalnie w nosie wszystko, ale nadir pilnuje małego i do wózka nie pozwala nikomu obcemu podejść zasłania wózek swoim cielskiem

Waszunia a nabytek z bliska wygląda tak

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9743/81176595.jpg[/IMG]
[/QUOTE]


nie no padłam
1. masz psy i dziecko - nieodpowiedzalna :evil_lol:
2. masz brudne dziecko - nieodpowiedzialna :evil_lol:
3. wracasz na dg - nieodpowiedzialna :evil_lol:
[quote name='malawaszka']

a kto jeszcze :hmmmm: pewnie pominę kogoś haha - ale epidemia ogarnęła Magę100, debe, clockwork, Colę, no nawet Franio od Vectry ojcem został :roflt: :evil_lol:[/QUOTE]

i niedługo Waszkę i Asherkę bo co innego wam teraz zostało :evil_lol:


[quote name='Olcia']
Maga widziałam Twój "dorobek" wczoraj i o tym samym pomyślałam, mój 6 lipiec urodzony w wielkich trudach i zmaganiach:angryy:[/QUOTE]

:evil_lol: kolejny brat Tadzika :evil_lol:
[quote name='Maga100'][B]mogłaś się jeszcze trochę pomęczyć i poczekać 4 dni ;)[/B]

[B]Tadzio urodzony 10 lipca, lekko i łatwo wyciągnięty z mego brzucha przez zespół zielonych ludków w maskach :evil_lol:[/B][/QUOTE]

ma starszego czyli madrzejszego czy jak to szło :evil_lol:

[quote name='Olcia']
o tak też jestem za waszkowymi bliźniakami, ewentualnie Waszunia może podzielić się z Asherką:).[/QUOTE]
nie ja jestem za bliźniakami dla Waszki i za bliźniakami dla Asherki prosze proszę proszę :evil_lol:

[quote name='Maga100'][B]a odwalcie się, co :diabloti:[/B]
[B]Pomyślałby kto, że tak znają mnie dogłębnie :cool1:[/B]
[B]A doglębnie to ja jestem inna niż wam się wydaje :diabloti: Zapytajcie się A., na pewno potwierdzi, jaka ze mnie kochana dzieweczka :loveu:[/B][/QUOTE]

taaaaaaak a świstak siedzi i ładuje ta zabę aż jej oczy wychodzą :evil_lol:

[quote name='Maga100'][B]pozostaje mi paść z zazdrości :placz:[/B]
[B]Tadzio ma ciężki charakterek :cool1: Po swoim tatusiu oczywiście :diabloti:[/B][/QUOTE]

oczywiscie :evil_lol:

Olcia jeszcze raz GRATULUJE i brecht z wstrzelenia sie w "powroty" ha ha ha

pytanie - gdzie rodziłaś :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...