Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem, wcześniej nie miałam czasu i siły pisać :) podróż OK, dzięki wszystkim za troskę :) Golinek jak widać na zdjęciach szybko się zaaklimatyzował, jak go wprowadziłam do boksu do od razu ruszył do miski, wszystko zjadł, jak siedziałyśmy na kawce to wolontariuszka pytała się czy mu dosypać. drogę zniósł spokojnie, tylko na początku, w korkach, na światłach trochę się kręcił i marudził, ale potem poszedł spać, 2 razy zatrzymałyśmy się na troszkę dłużej żeby sobie pochodził, napił itd. nawet się dziwiłyśmy, że taki grzeczny, ale szybko się okazało, ze miał zajęcie: przegryzł smycz i rozszarpał poduszkę... Ogólnie wydawał się dość wesoły, jak wyszłyśmy w Szczecinku to machał ogonkiem i rozglądał się z zaciekawieniem, zostawiłam mu jego koc. teraz ma boks na dworze ale może niedługo zwolni się w budynku, jeden apartamen jest nawet z własną wanną - może się Golinowi trafi ;) będzie miał dobrze, ale oby jak najszybciej znalazł dom.
tylko mariamc nie pozwoliła mi się z nim pożegnać... :(

Link to comment
Share on other sites

zawożąc Golina do Szczecinka zrobiłam w dwie strony 956 km, moim samochodem -za samo paliwo oczywiście- wyszło 252,38 zł. teraz skończył się bazarek więc zaraz wpłyną do mnie pieniądze, żeby nie przelewać dwa razy, zobaczę ile tego będzie i się rozliczy, od kosztu paliwa odejmę to co będę miała z bazarku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Kochani ja przypomnę o tym, że Golin potrzebuje deklaracji stalych![/QUOTE]

To jest absolutna podstawa! Nigdy nie będzie bezpieczny, bez stałych deklaracji na czynsz. Bardzo prosimy!!! Każdy piątal zmienia sytuację Golina!
Kobitki uaktualnijcie pierwsze psoty! Deklaracji się zmieniły przecież. I wywalcie dużymi cyframi - ile brakuje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']To jest absolutna podstawa! Nigdy nie będzie bezpieczny, bez stałych deklaracji na czynsz. Bardzo prosimy!!! Każdy piątal zmienia sytuację Golina!
Kobitki uaktualnijcie pierwsze psoty! Deklaracji się zmieniły przecież. I wywalcie dużymi cyframi - ile brakuje. ;)[/QUOTE]

To prawda!!!! Moze w tytule walnac ile brakuje??

To, że nam sie udalo jednorazowo uzbierac sporo kasy nie oznacza, że kasa bedzie lezala ciągle na koncie. do roboty ;)

Link to comment
Share on other sites

yyy a ile potrzebujemy miesięcznie? 300?

[COLOR=Blue]bazylowa 15 zł
pietrucha204 10 zł
zmierzchnica 20 zł
agata51 30 zł
gos 20 zł
mal (od czerwca) 15 zł
bjuta 5 zł
katrinko 10 zł
LILUtosi 20 zł (11,12,01)
juliaikamil 20 zł

RAZEM: 165 zł[/COLOR]

posprawdzajcie proszę czy wszystkie są

Link to comment
Share on other sites

mariam, to była pełna desperacja...
i rzeczywiście, o koszty zapytałam jak już Golin jechał.
niesamowite jest to, że tylko 200 zł i w tym wyżywienie.

Kolejne cudowne wieści to wpłaty:
Bjuta: +20 zł (jednorazowo 15 i deklaracja)
Sylwia G.: +200 zł
kartinko: +10 zł

Ogromne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...