Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

viola, nikogo nie urażasz. Kwestia hotelików, cen, usług i ich wartości jest oczywiście bardzo złożona i skomplikowana, szczęście dla Golina, skorzystamy ze sprawdzonej i dobrej dogomaniackiej opieki.
Dzięki za dołączenie do wątku i dopingowanie Golinowi:-)
Dzięki wspaniałym osobom, które tu ostatnio dołączyły, psiak zyskał nowe szanse, ale każdy doping i trzymanie kciuków mu się przydadzą!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam z Offa!

Ruda potrzebuje schronienia na kilka dni! Szukamy DT w zamian za jedzenie dla suczki. Proszę pomóżcie! Może znacie kogoś kto przygarnie ją na kilka dni?
Poniżej jej wątek - nie miała szczęścia do dobrych domów :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175549-Ruda-...mia%C5%82o-byc-tak-pi%C4%99knie.-Czy-wko%C5%84cu-znajdzie-ciep%C5%82y-k%C4%85t-i-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-cz%C5%82owieka?p=15627051#post15627051[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ajlii odpowiedziała odnośnie transportu:
"Ta trasa wg mapy wychodzi jakieś 930 km. Koszty więc ok. 465 zł. Rozliczam sie wg faktycznie przejechanych kilometrów.
Mogę jechać w czwartek lub piątek (4 lub 5 listopada), potem w niedzielę (7 listopada)."

Julia, a Ty jak? Zastanowiłaś się może?

Link to comment
Share on other sites

Tak, myślę że już można pisać o Szczecinku. Dzięki.
W ogóle do mariamc jedzie prezent od jakiejś dobrej duszy z Niemiec, która po przeczytaniu ogłoszenia o naszym rudzielcu, zapragnęła wysłać mu karmę i zabawki.
Bardzo dziękujemy:-)
I Fundacji Hundehilfe Polen, która wspiera Golina tak: [URL]http://www.hundehilfe-polen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=301:lyseks-nachfolger-golin&catid=54:hilfe-fuer-einzelne-hunde&Itemid=77[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hej, wcześniej nie miałam czasu się odezwać - dobra wiadomość: mogę jechać w sobotę, wyruszę rano; moja siostra powiedziała, że pojedzie ze mną do towarzystwa, ona jest straszna kociara :) więc jeśli trzeba tez zabrać tego kota z Pomiechówka to będzie miał wykwalifikowana niańkę na drogę ;)))
Gos, czy Golin ma swoją smycz i obrożę czy te które brałyśmy do Radomia to są z Jamora? bo ja nic nie mam na zbyciu...

Link to comment
Share on other sites

Julia - wspaniale!!!
Dzwonię do Jamora, zapytam o smycz/obrożę, bo nie pamiętam.
I do Neigh z pytaniem o kotę.
Cieszę się, że się wszystko układa...:-)

Obraczus - w allegro miał tytuł: Wspaniały, słoneczny Golin szuka prawdziwego domu. Ale może ktoś ma lepszy pomysł? Julia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Julia - wspaniale!!!
Dzwonię do Jamora, zapytam o smycz/obrożę, bo nie pamiętam.
I do Neigh z pytaniem o kotę.
Cieszę się, że się wszystko układa...:-)

Obraczus - w allegro miał tytuł: Wspaniały, słoneczny Golin szuka prawdziwego domu. Ale może ktoś ma lepszy pomysł? Julia?[/QUOTE]


myślę, że tytuł jest OK, słoneczny... ładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']
Jamor widzi poprawę jego stanu. Na razie na nosie, który zrobił się wilgotny i w oczach.
[/QUOTE]

oj tak, ten nos jest waznym wyznacznikiem

pamietam jak wzielam Fride (moj awatar) z leishmania to miala suchy, szary i cieply nos, a po pewnym czasie leczona i w domu dostala czarny, mokry i zimny nos jak Bog psu przykazal

wiec Golinek jedzie w sobote? z calego serca zycze dobrej podrozy!

Link to comment
Share on other sites

A ja jak mantrę przypominam - że Golin nie ma deklaracji. BARDZO PROSIMY O GROSIK!!! Psiak jest chory i niezabezpieczony finansowy i więc ciągle wisi nad nim wizja powrotu do schronu. Prosimy choćby o symboliczną złotówkę - byle taką, na którą można co miesiąc liczyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A ja jak mantrę przypominam - że Golin nie ma deklaracji. BARDZO PROSIMY O GROSIK!!! Psiak jest chory i niezabezpieczony finansowy i więc ciągle wisi nad nim wizja powrotu do schronu. Prosimy choćby o symboliczną złotówkę - byle taką, na którą można co miesiąc liczyć![/QUOTE]

no właśnie... deklaracje ! i zapraszamy na bazarek i allegro dla Golina

Link to comment
Share on other sites

Hej,
Kotka Morela niestety nie może jeszcze pojechać, czekają ją kolejne badania i zabiegi.
W tytule dałabym z powrotem prośbę o deklaracje, może tak:
Chory na nużycę Golin prosi o deklaracje, bazarki!

Julio, wyślę Ci adresy i telefony do Jamora i mariamc na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A ja jak mantrę przypominam - że Golin nie ma deklaracji. BARDZO PROSIMY O GROSIK!!! Psiak jest chory i niezabezpieczony finansowy i więc ciągle wisi nad nim wizja powrotu do schronu. Prosimy choćby o symboliczną złotówkę - byle taką, na którą można co miesiąc liczyć![/QUOTE]
Moze ja poprosze o wpisanie wpłat ktore przyszły...
Ja trzymam kase 2 osob i ich pieniazki przelewam na psy ktore wskazują...nie widze ich nikow i zle sie z tym czuje
chyba ze wpłata nie doszla...to co innego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...