Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

[B]Pw od Arktyki w spr .miejsca dla Golina [/B]: " sorki cioteczko ,ale na razie mam juz zajety box wewnetrzny...dzisiaj przyjechala wlasnie do mnie sunia na hotelik....miejsce mi sie zwolni dopiero za okolo 14-16dni...bo sunia wtedy przejdzie do kojca zewnetrznego(w trakcie budowy).Przeczytalam juz wczesniej watek Golina...tak sie zastanawiam czy nawet kojec wewnetrzny bylby dla niego odpowiedni...fakt pomieszczenie jest szczelne z grubych murow wewnetrzne i cieple ,ale pewnie by mozna bylo tam jeszcze wstawic bude ocieplana to by chlopak mial cieplutko...tylko jeden dylemat...on potrzebuje leczniczych kapieli...i powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie go po takiej kapieli by wrocil do kojca....by sie chlopak jeszcze bardziej rozchorowal..:-( on potrzebuje ogrzewany kojec wewnetrzny lub domowe dt...ja niestety w tej chwili takich warunkow nie mam...:-( "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalazłam hotel, warunki wydaja się bardzo dobre - osobny pokój w domu, oczywiście spacerki i podwórko do biegania, nie ma problemu z podawaniem zastrzyków, leków, ale... cena 20,00 za dobę. rozmawiałam z Gos, sprawa do przemyślenia, ale jak zwykle kasa, mamy tylko ponad 100zł. deklaracji na m-c.
[url]http://www.hoteldlapsow.net.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj od rana schodzą datki dla Golina!
Do tej chwili wpłynęły następujące wpłaty:

Bjuta +5zł
Kundelkowa Skarbonka +100zł
Agata51 +40zł
p.b+ +600zł
Secia +40zł
Zmierzchnica +40zł
Ewa G. (proszę o nick) +50zł

Czyli w sumie: [B]875 zł[/B]

Łącznie z wpłatami październikowymi, mamy na koncie Golina: [B]985 zł[/B]

Bardzo wszystkim dziękuję w imieniu Golina!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juliaikamil']znalazłam hotel, warunki wydaja się bardzo dobre - osobny pokój w domu, oczywiście spacerki i podwórko do biegania, nie ma problemu z podawaniem zastrzyków, leków, ale... cena 20,00 za dobę. rozmawiałam z Gos, sprawa do przemyślenia, ale jak zwykle kasa, mamy tylko ponad 100zł. deklaracji na m-c.
[url]http://www.hoteldlapsow.net.pl/[/url][/QUOTE]
nie da rady potargowac sie troche??

Link to comment
Share on other sites

Chciałam też podsumować pomysły hotelowe, żeby żaden nie umknął na wątku.

Na ten moment opcje są takie:
- mariamc w Szczecinku - boks zewnętrzny bez ogrzewania, a jeśli się zwolni - boks z ogrzewaniem. Opieka weta na miejscu. Dostępne od 1.11.
- hotel Mokry Nosek w Teresinie - pokój w domu, kąpiele i opieka. Duży koszt (20zł/dobę, czyli 600 zł miesięcznie). Dostępne od teraz.

Zostały sprawdzone także:
- Hotel u Arktyki w Toruniu (?) - boks w budynku, w tym momencie zajęty, wolny najwcześniej za 2 tygodnie
- Hotelu Ronji - zajęty i nie ma warunków na dużego samca

Propozycje, jeszcze nie sprawdzone:
- dt domowy u Yumanji
- hotelik u Ulki12
- hotelik u Gabi - tu czekamy na odpowiedź

Proszę, spójrzcie, czy czegoś nie pominęłam. Yumanji i Ulkę spróbuję sprawdzić, chyba że ktoś ma kontakt i może sprawdzić. Jak nie, to ja szukam tel do nich. A potem trzeba szybko decydować. I szukać transportu.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam telefon do Ulki12. W tym momencie nie ma miejsca dla samca w domu.

Została Gabi i Yumanji. Czy ktoś ma telefony do nich?

Przyszedł mi jeszcze do głowy taki pomysł - a może wstawić Golina teraz do Mokrego Noska, gdzie miałby ciepło i kąpiele od razu, a potem go przenieść do mariamc jak zwolni się ogrzewany kojec? Ma to sens, czy nie? Julia, czy pytałaś może jak wygląda w Nosku kwestia weta? Jest gdzieś w pobliżu, czy trzeba dowozić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']ATI co robimy z ogloszeniami?? Chyba trzeba sie wstrzymac na te chwile. Nie wiemy gdzie pies bedzie mieszkac....[/QUOTE]

jak uwazasz, trzeba zarezerwowac czas u dziewczyny co miala je robic , ze sprawa jest aktualna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juliaikamil']i chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie, w Mokrym Nosku jest miejsce już teraz, a zawsze można szukać czegoś tańszego...
Od listopada dorzucam się 20,00 miesięcznie,a jak dam radę to będę przelewała więcej.[/QUOTE]

Ok, za chwilę zadzwonię i jeszcze to ustalę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']jak uwazasz, trzeba zarezerwowac czas u dziewczyny co miala je robic , ze sprawa jest aktualna[/QUOTE]

Pakiet caly czas bedzie mial, jak dostane numer konta to Ci wysle.
Tylko wstrzymam na razie wysylanie tekstu (zdjec i tak nie dostalam) bo nie wiemy gdzie psiak ostatecznie wyląduje.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią z Mokrego Noska.
Na życzenie przyjeżdża do niej weterynarz z Błonia, więc jakby co, nie trzeba będzie go wozić.
Opowiedziałam też dokładnie i możliwie najuczciwiej, jaki jest jego stan i co trzeba będzie z nim robić i nie zlękła się. Chodzi mi tu zwłaszcza o to, że Golin nie pachnie najpiękniej i ta tłusta skóra brudzi...
Powiedziałam, że jutro rano dam jej znać, czy się decydujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Rozmawiałam z panią z Mokrego Noska.
Na życzenie przyjeżdża do niej weterynarz z Błonia, więc jakby co, nie trzeba będzie go wozić.
Opowiedziałam też dokładnie i możliwie najuczciwiej, jaki jest jego stan i co trzeba będzie z nim robić i nie zlękła się. Chodzi mi tu zwłaszcza o to, że Golin nie pachnie najpiękniej i ta tłusta skóra brudzi...
Powiedziałam, że jutro rano dam jej znać, czy się decydujemy.[/QUOTE]

to dobrze, że Ty tez z nia porozmawiałaś, bo ja pewnie o czymś zapomniałam powiedzieć :) wydaje mi się, że trzeba się zdecydować, u Jamora i tak nie może zostać a na ta chwile nie ma innej alternatywy, w międzyczasie może szukac, zaklepać miejsce w innym - tańszym.... no i byłby blisko, możnaby go odwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

Po leczeniu młogby trafić do Przebieczan pod Wieliczki - ale do kojca (miejsca w domu się niestety skończyły). Tam chyba 350, ale trzebaby jeszcze dopytać, bo to olbrzym, prawda?
Jest tam Gaspar z mojego podpisu i na ostatniej stronie wątku widać jakie są kojce.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj do mnie li1, poczytałam wątek Golina i muszę szczerze napisać, że nie mam za bardzo warunków do kąpieli dla niego, poza tym powinien mieć cieplutko, u nas co prawda kojce są w budynku ogrzewanym, ale mimo wszystko nie jest to takie ciepełko jak w domu :roll:

Jeżeli nie znajdziecie nic innego to mógłby do nas przyjechać, ale mam nadzieje, że znajdzie się jakiś ciepły kącik dla niego w jakimś hoteliku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...