Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam z Olgą z Fundacji - udostępnią konto do wpłat z allegro :) tylko trzeba brać faktury - muszą pokryć kwotę, która wpłynie na konto.
to można teraz działać z allegro - czy któraś umie zrobić ładną aukcję, chodzi mi o grafikę... i potrzebny ten tekst i zdjęcia. jesli nie to wpadło mi gdzieś na dogo ogłoszenie dziwczyny która robi takie aukcje za 15zł. dajcie jak najszybciej znać czy któraś jest taka zdolna... :) i jakaś poetka potrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

zdjec golin na albumie ma duzo, jakos nikt do tej pory nie pisał ze sie nie nadają. psiak moze troche bardziej upasiony od tych pierwszych , bo od czasu przyjazdu do DT przybyło mu ok 10 kg. co do długu, to 1140 był wczoraj a z kazdym dniem sie zwieksza.
Moje stanowisko w sprawie Golina jest takie :
[B]1[/B]. Pies opuszcza moj hotel do 1 listopada 2010 a ja [B]umarzam z całkowitej wartosci długu sumę 500zł. [/B]
[B]2[/B]. Pies nie zostaje odebrany do 5 listopada 2010 , zadłuzenie nie zostanie [B]spłacone w cąłosci[/B] - eksmisja Golina a dług pozostaje do spłacenia cały
[B]3[/B]. Do 5 listopada uregulowane wszystkie zaległosci , pies dalej u mnie zostaje z deklaracją prowadzących wątek, ze pies zostanie zdiagnozowany przez dermatologa + badania hormonalne.
Prosze wybrac jedną z propozycji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Błagajmy o stałe deklaracje - choćby symboliczne, ale regularne... Dorzucę mu stałą piątkę.

[B]Deklaracje stałe:
[/B]15 - bazylowa
10 - pietrucha204
20 - zmierzchnica
20 - agata51
20 - gos
15 - mal
5 - Bjuta

w sumie deklaracje:[B] 105 zł[/B][/QUOTE]

To naprawde nie wyglada wesolo ..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']zdjec golin na albumie ma duzo, jakos nikt do tej pory nie pisał ze sie nie nadają. psiak moze troche bardziej upasiony od tych pierwszych , bo od czasu przyjazdu do DT przybyło mu ok 10 kg. co do długu, to 1140 był wczoraj a z kazdym dniem sie zwieksza.
Moje stanowisko w sprawie Golina jest takie :
[B]1[/B]. Pies opuszcza moj hotel do 1 listopada 2010 a ja [B]umarzam z całkowitej wartosci długu sumę 500zł. [/B]
[B]2[/B]. Pies nie zostaje odebrany do 5 listopada 2010 , zadłuzenie nie zostanie [B]spłacone w cąłosci[/B] - eksmisja Golina a dług pozostaje do spłacenia cały
[B]3[/B]. Do 5 listopada uregulowane wszystkie zaległosci , pies dalej u mnie zostaje z deklaracją prowadzących wątek, ze pies zostanie zdiagnozowany przez dermatologa + badania hormonalne.
Prosze wybrac jedną z propozycji[/QUOTE]

Jak dla mnie - 3 wygląda zachęcająco... Jeżeli każdy z zaglądających ostatnio na wątek zorganizowałby 50 zł (spoza dogo - sąsiedzi, rodzinka, koledzy z pracy) - to byśmy może dali radę...

[quote name='Lu_Gosiak']noo dokladnie..masakra!!
tez dam 10zl poki co
dzieki Szarotko:)
[B]dobra czyli brakuje na wczoraj 980zl:roll:

[/B][/QUOTE]

Ostanio posłałam 5 stałej czyli jeśli chodzi o spłatę długu - 975.

Dług mnie jednak mniej przeraża niż brak stałych deklaracji. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hm...........on juz chyba jakis czas siedzi u Jamora i dalej mu brakuje tak duzo stalych deklaracji :(:(:(
Przede wszystkim to watek trzeba rozeslac i zbierac stale.
Ja sie nie podejmuje, bo mam dwa watki co prowadze i pomagam wyciagac psa ze schronu...........
Im wiecej ludzi go wstawi na nasza klase i face book tym lepiej............

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... W naszym zabrzańskim schronisku - sprawa jest prosta - nie wydają psa do hotelu, jeśli nie ma kompletu deklaracji. Brakuje 10 zł i pies zostaje za kratami. To jest bardzo wkurzające pod koniec zbierania deklaracji, ale nie da się ukryć, że mobilizuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']No właśnie... W naszym zabrzańskim schronisku - sprawa jest prosta - nie wydają psa do hotelu, jeśli nie ma kompletu deklaracji. Brakuje 10 zł i pies zostaje za kratami. To jest bardzo wkurzające pod koniec zbierania deklaracji, ale nie da się ukryć, że mobilizuje.[/QUOTE]
zgadza sie...a tu gos zostala praktycznie sama...i jeszcze Golin chory i nie zdiagnozowany...nie wyobrazam sobie powrotu do schronu - trza dzialac, a ja cholera jutro wyjezdzam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']dzięki wielkie:)

tylko dalej nie ma planu co z psem...:([/QUOTE]

jak dla mnie propozycja Jamora nr 3 jest nie do odrzucenia;)

[quote name='jamor']................
[B]3[/B]. Do 5 listopada uregulowane wszystkie zaległosci , pies dalej u mnie zostaje z deklaracją prowadzących wątek, ze pies zostanie zdiagnozowany przez dermatologa + badania hormonalne.
...........[/QUOTE]

Podobno 3/4 sukcesu to dobry plan - no więc plan mamy teraz pozostaje sprężyć się na maxa i go zrealizować:cool3:
Nie wyobrażam sobie, że pies po takich przejściach i w dodatku chory i nie zdiagnozowany trafi z powrotem do schronu...Szukanie i przenoszenie go do innego/tańszego hoteliku też nie ma żadnego sensu bo kwestia długu, braku deklaracji i braku diagnozy/leczenia nadal pozostaje...

Kto decyduje ws Golina?
Pietrucha a co Golin dostawał w schronie, że wtedy tak ładnie zarósł? pisalaś na początku, że był leczony - mogłabyś sprawdzić co wtedy dostawał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Golin ma czas do 1.11 na spłatę długu 1140 zł - inaczej śmierć w schronie! POMOCY!![/QUOTE]

zrobione.

macie jakieś rzeczy na bazarek? jak tak to poproszę o foty...

co do allegro: zajmie się któraś z Was? jak nie to składka na płatne? najlepiej żeby już dzisiaj ruszyć. Czy ktoś ma kontakt z Gos? Nie wiecie czemu jej na wątku nie ma?

Link to comment
Share on other sites

cioteczki czytam ten wątek i czytam kolejny raz i konkluzja moja jest następująca:
jest małe zamieszanie i tzw. mały bałagan.
gdzie jest konto do wpłat? Nie ma go w pierwszym poście a powinno być wywalone na czerwono
parę dni temu prosiłam o numer do wpłaty i co? wielkie nic. proszę się nie obrazić ale widzę tutaj kręcenie wokół własnego ogona.
w pierwszym poście byłoby dobrze, aby była zaznaczona księgowa psiaka. Kontakt byłby ułatwiony w sprawie konta
czy psiak ma banerek do pobrania, aby go ogłaszać? Też dobrze byłoby, aby był do pobrania na pierwszej stronie
przepraszam, że się wcinam ale takie drobne zmiany w prowadzeniu wątku mogą czasami zdziałać cuda. Widziałam to na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...