Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny bardzo wam dziękuję za pomoc Korze , ale nie wiem co dalej , Kory nikt nie chce , siedzi półtora roku u Donki , dług cały czas rośnie , przepraszam , ale ja nie umiem już temu psiakowi pomóc , do siebie jej nie wezmę bo mam 4 swoje psy i 3 na DT , nie stać mnie i miejsca już nie mam , a Kora nie może siedzieć u Donki wiecznie . Ma ktoś jakieś pomysły ?? Bo mi same najgorsze rzeczy do głowy przychodzą :(

Link to comment
Share on other sites

Iwonko zrobiłam przelew 224 zł , czyli Kora ma jeszcze 547 zł długu u Ciebie , daj nam jeszcze parę dni , stanę na głowie , żeby Ci zapłacić .

a wszystkich bardzo proszę o pomoc , bazarki , rozsyłanie wątku , ja nie wyrabiam i powiem szczerze , że mam ochotę żucić to wszystko w cholerę , mam 4 psy pod opieką i wszystkie 4 zadłużone . Do tego w domu 5 im też muszę dać jeść , szczepić , leczyć , mam już dosyć . Przepraszam , ale musiałam się pożalić .

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem... Ona ma pecha jak Bira, którą od nas wzieła agusiazet - od lipca nikt sie nawet nią nie zainteresowała...

My na razie mamy finansową tragedie, ale jak tylko bedzie "jakiś grosz" to napewno wspomoge...

A może daj ją na portale społecznościowe... Facebook itd.

Nie mozna szukac tymczasu za karmę...? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Chciałabym się dowiedzieć co dalej z Korą? Od długiego czasu nie otrzymuje pieniędzy za jej hotelowanie.[/QUOTE]


Donka a ile wynosi ten dług...? sorry, teraz dopiero doczytałam...

Prosimy o bazarki dla suni! Czy ktoś może coś przekazać?

My na rzazie mamy hotelowiczów na 1000 zł miesięcznie...:(

Link to comment
Share on other sites

Dług wynosi 547 zł , Dt u Donki jest i tak bardzo nie drogi bo 250 zł miesięcznie z karmą , a Kora jest psem ogromnym . Było parę telefonów o Korę , ale ludzie ją chcą albo na łańcuch , albo do bloku , a ona w bloku rozniosła by mieszkanie w 3 minuty .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...