Jump to content
Dogomania

Kropka ma ds.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonilam do Donki,ale ztego chyba nic nie wyjdzie,ma dzisiaj dac ostateczna odpowiedz.Moze by tak u Jamora,nie wiem,co o tym myslicie?Dobrze byloby znalezc ten hotelik do soboty,bo w sobote jedzie dziewczyna do W-wy i zabralaby ja,ja dowiozlabym ja do Janowa Lubelskiego,trafia sie okazja,wiec dobrze byloby znalezc cos w ok.Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Podnoszę, wpłacam nędzną dychę :oops: i postaram się zrobić bazarek.[/quote]


czy ta wplata bedzie jednorazowa czy deklaracja stala??


a wiec zrobilam podsumowanie,

deklaracje stale:
[B]Monika083 - 30 zł
RIVER - 10 zł
ala 123 50 zł
feliksik - 5 zł
DORA1020 - 20 zł[/B]
[B]p.Stasia(sasiadka ali123)-50zl[/B]
[B]lucy Sxy-135zl[/B]
[B]-----------------------------------------[/B]

[B] [SIZE=3][COLOR=purple] =300zl[/COLOR][/SIZE]

[/B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][B]Emilia 2280 - sterylka [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wydaje mi się, że 22-400, województwo lubelskie[/quote]


tak tak ...tez juz do tego doszlam ,to ponad 300km,ale jak Dora pisala ,w sobote mozliwy bylby transport do Wa-wy..
Kurcze ,nie wiem co juz z ta sunia robic..


Aha ,DORA,wklej tez prosze w pierwszym poscie ta liste z deklaracjami ,zebysmy pozniej nie szukaly po calym watku kto ile deklarowal;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']tak tak ...tez juz do tego doszlam ,to ponad 300km,ale jak Dora pisala ,w sobote mozliwy bylby transport do Wa-wy..
Kurcze ,nie wiem co juz z ta sunia robic..[/quote]

Ja proponuję załatwiać sterylkę na cito w dobrej klinice, gdzie będzie miała zapewnioną opiekę po zabiegu i w sobotę wieźć ją do hotelu, jeśli jest miejsce.
Zima w drodze, a psiaków znów bedzie sporo w kolejkach :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']A mówiłyście jej w rozmowie telefonicznej, że Kropeczka przyjechałaby do niej po sterylce?[/quote]

Basia 1968 i Dora z niá pisaly/rozmawialy. Nie wiem która, jak sié komunikowala, ale Dorka ostatnia napisala ze nic z tego. Musicie zapukac do Donki jeszcze raz i zapytac czy po sterylce sié zgodzi. A jak nie, to czemu do licha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Basia 1968 i Dora z niá pisaly/rozmawialy. Nie wiem która, jak sié komunikowala, ale Dorka ostatnia napisala ze nic z tego. Musicie zapukac do Donki jeszcze raz i zapytac czy po sterylce sié zgodzi. A jak nie, to czemu do licha.[/quote]


Zgadzam się...porozmawiajcie z nią raz jeszcze i szybciutko działajcie (sterylka na cito)...wszelka zwłoka szkodzi Kropeczce, a o nią tu przecież chodzi...sorry będę wieczorem, bo czaszka mi zaraz pęknie

Link to comment
Share on other sites

A co z Brodnica,tam tez nie ma miejsc?Gdyby ktos z Brodnicy wyjechal po nia do W-wy.Ale to chyba nierealne.Nie wiem co ze sterylka,kto ja zawiezie,przywiezie,to nie takie proste.Ja nie wyrabiam czasowo,bo zalozylam jeszcze watek glodzonemu psu,do ktorego musze tez jezdzic i dokarmiac,jest tam tez sunia i dwa szczeniaki i mase problemow,a w domu ma tez taka sytuacje,ze eh,takze nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos rozmawial z Jamorem osobiscie, bo moze za malego psa bierze mniej.
Nie dlugo powinna tez wyjechac z Brodnicy od Ani, Lady do domu stalego.
Oczywiscie nie wiem, ile jest pieskow w kolejce, ale wiem, ze czasami Ania w wyjatkowych wypadkach pytala sie czy ktos pieska nie przepusci.
Tak wlasnie Lady trafila do Ani, bo siedziala w okropnych warunkach, a teraz lada dzien jedzie do domu stalego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Zadzwonie jutro do Ani,Kropka jest 5 w kolejce,moze faktycznie przyjelaby Kropke,bo szkoda nie wykorzystac tego transportu.U Jamora to nie,bo on bierze za malego pieska 15 za dobe.[/quote]

Kropka do Brodnicy jest 5 ,ale Ania pisala mi ,ze chyba 3 psiaki przed Kropka sa nie pewne ,wiec Kropka byla jak gdyby 2 ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...