Jump to content
Dogomania

Kropka ma ds.


DORA1020

Recommended Posts

Kropeczka wyjechała z Tarnobrzega - jest wystraszona, ale to śliczna i dzielna sunieczka - relacjonuje po rozmowie telefonicznej - ja w -pracy i jajko znoszę, bo szczeniaczek, który był u mnie dwa dni tez jedzie do Opola do DS. A tak w ogóle to powiedzcie mi jaki ten DS w Chorzowie jest? ten co Kropeńka jedzie, kto go sprawdzał? czy to tylko kontakt telefoniczny? albo ja cos nie doczytałam albo nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kurcze jeszcze jedno takie nurtujące mnie pytanie - umowa adopcyjna i książeczka szczepień - i jeszcze jedno małe info - trzeba będzie dorzucić się do paliwa, bo niestety sytuacja się trochę pogmatwała. Jadą obecnie trzy psiaki: Kropeczka, szczeniaczek i Safi /od nas z tbg/, a wraca Brawurka. Napisze też na wątku Brawurki odnośnie dorzucenia do paliwka.

Link to comment
Share on other sites

No więc skoro prosicie to zdję relację z wizyty.
Domek jest bardzo fajny , Pani mieszka sama mąż za granicą, ma dorosłe dzieci , które się u niej pojawiają z wnukami dość często. Wszyscy czekali niecierpliwie na suńkę. Pani po przeczytaniu ogłoszenia i zobaczeniu jej wiedziała ,ze to już jej pies:evil_lol: Była już nawet u weta żeby zaklepać sobie wizytę jak sunia przyjedzie i żeby się poradzić, pogadać. Miała już psa kilkanaście lat, więc zdaje sobie sprawę z obowiązku.
No to chyba tyle tak w skrócie, jakby były jeszcze jakies pytania to słucham.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Kropeczka już od już od ponad godziny grzeje dupcie w swoim domku. :multi::multi::multi::multi:[/quote]
oj,tak:multi::multi::multi::multi::multi::loveu::multi::multi::multi::multi::multi: dzwonilam do Chorzowa,Kropka byla troszeczke przestraszona/wiadomo/,ale po spacerku,na ktory poszla z wnuczka pani jej humorek sie poprawil.Kropeczko,badz szczesliwa:loveu:Dziekuje wszystkim za pomoc w prowadzeniu tego watku,to dzieki waszej pomocy Kropka bedzie szczesliwa i kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Koszt transportu to będzie 50 zł. Rozbijemy to na pół, bo i tak musimy dostarczyć klatkę dla Brawurki. Czyli dla Kropki będzie 25 zł.
[/quote]

DORA, ja do Murki przelew zrobiłam na "murkowy" transport.

[quote name='Basia1968']- trzeba będzie dorzucić się do paliwa, bo niestety sytuacja się trochę pogmatwała. Jadą obecnie trzy psiaki: Kropeczka, szczeniaczek i Safi /od nas z tbg/, a wraca Brawurka. Napisze też na wątku Brawurki odnośnie dorzucenia do paliwka.[/quote]

Czy jesteśmy rozliczeni za transport z Tarnobrzega?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzwonilam do ds.Kropki /pamietacie taka fajna reklame:przygarnij kropke?/ Kropka ma sie dobrze,chociaz na poczatku byly problemy z zachowaniem czystosci.Pani,u ktorej jest Kropka nie byla taka wyrozumiala jak pani Ela.Ale teraz chyba wszystko w porzadku.Bedzie potrzebna wizyta poadopcyjna.Kropka wychodzi na spacerki trzy razy dziennie,spi na dywaniku albo na kanapie,zaczela nawet szczekac.Pani kapie ja co drugi dzien/co wydaje mi sie niedorzecznoscia/Kropeczka uwiebia suszarke,ona uwiebia cieplo.Mam nadzieje,ze Kropka bedzie szczesliwa.

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście że unormowało się z oddawaniem moczu.Ale dla kropki 3 x dziennie to może być za mało.Może chociaż 4-ty , krótki spacerek tylko na siusiu.Kropka nie miała wyrobionego przytrzymywania moczu ,na początku może się męczyć.
Czy tam w tym domu był już pies?Dlaczego oni ją kąpią co drugi dzień?
Z tego co zauważyłam kropka ma dłuższą sierść,ale jest z tych piesków ,,bezzapachowych''.Jej sierść dobrze byłoby oczyszczać trymerem.Może nowi właściciele nie wiedzą zbyt dużo o pieskach i chcą za dobrze ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Całe szczęście że unormowało się z oddawaniem moczu.Ale dla kropki 3 x dziennie to może być za mało.Może chociaż 4-ty , krótki spacerek tylko na siusiu.Kropka nie miała wyrobionego przytrzymywania moczu ,na początku może się męczyć.
Czy tam w tym domu był już pies?Dlaczego oni ją kąpią co drugi dzień?
Z tego co zauważyłam kropka ma dłuższą sierść,ale jest z tych piesków ,,bezzapachowych''.Jej sierść dobrze byłoby oczyszczać trymerem.Może nowi właściciele nie wiedzą zbyt dużo o pieskach i chcą za dobrze ?[/QUOTE]
Co to jest ten trymer?Sama nie wiem.Bardzo niepokoi mnie to kapanie,pierwsze slysze,zeby ktos tak czesto kapal psa.Z rozmowy telefonicznej wywnioskowalam,ze posluch w tym domu musi byc,wprawdzie ta pani mowi,ze Kropka ma sie dobrze i,ze lubia ja,to jednak musi ktos tam pojsc i porozmawiac z nia.Ja oczywiscie zadzwonie i powiem jej o tym kapaniu,ale czy mnie poslucha?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...