Jump to content
Dogomania

(PE) Źrebak z koszmarną raną głowy,potrzebne wsparcie na klinikę (drastyczne zdjęcia)


Greven

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tutaj jest allegro cegiełkowe dla Andzi.
Jeśli ktoś może rozesłać po znajomych linka- będę WDZIĘCZNA.

[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=723579634"]POMÓŻ ANDZI - KUP CEGIEŁKĘ - drastyczne zdj. (723579634) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Sandra dasz go na pierwszą?

Link to comment
Share on other sites

Sandra, tzn. Greven dziś wyjechała, ale kazała przekazać wszystkim, że:

Z Andzią i jej raną wszystko jest super. Rana zagoiła się BARDZO dobrze :multi: (kochane nasze maleństwo :loveu: ).
Andzia jest jeszcze w klinice, ale na dzień dzisiejszy może zostać już z niej zabrana. Największym problemem są jednak kwestie finansowe, gdyż przy odbiorze trzeba zapłacić za pobyt, a tu ciężko :shake:. Greven umówiła się, że jak wróci po weekendzie to źróbkę odbierze, a jeśli nie to każdy kolejny dzień liczony będzie jako hotel... i dług będzie rosnął.

Dotychczasowe wpłaty to:
500zł
60zł
200zł
i
215zł (na tą chwilę z allegro cegiełkowego)

Dlatego :loveu: [B][COLOR=SeaGreen]ZAPRASZAMY PO CEGIEŁKI!!!![/COLOR][/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, to wieczorkiem podeślę zdjęcia :) z rana wyjeżdżam. I w ogóle rzadko mam czas na forum, dlatego zawsze jak daję rzeczy na bazarki, to żeby ktoś inny go zrobił i monitorował. A ja od siebie wyślę jak zejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Sandra przelałam na twoje konto pieniądze z cegiełek z Allegro.
Całości uzbierało się dokładnie 401zł :multi:

[COLOR=Red][B]DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM CEGIEŁKOWCOM[/B][/COLOR] :loveu:

376zł poszło z mojego konta i 25zł z tzw. "płacę z Allegro"

Potwierdź proszę jak już będą u Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

A!
No i na bazarki pikne, piknie zaproszę :p

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-wisiorki-szklane-korale-dla-andzi-z-rana-glowy-do-10-09-a-145727/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nozyk-dla-tz-perfumy-dla-pan-witrazyki-naklejki-dla-andzi-z-rana-glowy-do-05-09-a-145447/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za bazarki :loveu:

Podsumowując i odpowiadając na pytania:

Andzia jest już w domu. Z informacji od Agaty wiedziałam, że rana goi się bardzo dobrze, ale wczoraj w końcu widziałam zdjęcie i powiem Wam... żeby ludzi tak naprawiali!!!! Oba końce rany są zupełnie zamknięte i gładkie, tylko środek jest otwarty, ale powierzchownie, w środku wszystko ładnie się zasklepiło.

W najbliższym czasie będę mieć szczegółową epikryzę z kliniki, natomiast w skrócie: Andzia ma uszkodzony nerw, który początkowo nie pozwalał na otwarcie w pełni oka. Teraz powoduje, że z jednej strony ma wiotkie i przekrzywione chrapy, w związku z czym podczas jedzenia część pokarmu wypada jej prawym kątem pyska. Jednak lekarz twierdzi, że klaczka ma duże szanse na odbudowę nerwu. Zabliźniająca się rana wymaga leków i regularnego oczyszczania.

Dla ochrony rany Andzia dostała specjalną maskę z siatki na głowę - muchy się nie dobiorą i mniej kurzu dostanie. Chciałabym Wam pokazać te wszytskie zdjęcia malutkiej - choćby w ramach drobnego podziękowania za Waszą pomoc - ale niestety Agata nie miała ze sobą kabla od aparatu. Obiecuję, że jak będę w Szczecinie, to podjadę do ich nowej stajni i zrobię duuuużą sesję :multi:

Wczoraj przekazałam Agacie pierwszy tysiąc złotych.
Agata uzbierała 800 zł, a Ania przesłała mi 400 zł, które również przekażę Agacie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...