Jump to content
Dogomania

(PE) Źrebak z koszmarną raną głowy,potrzebne wsparcie na klinikę (drastyczne zdjęcia)


Greven

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na szczepienia dla mojego tymczasowego kotka, który pilnie szuka DT/DS

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/avon-serum-anti-frizz-little-white-dress-na-szczepienie-dla-malego-kotka-do-12-09-a-145993/[/url]

Przepraszam za OT.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękujemy za wpłaty i bazarki :loveu:

[quote name='milosnicy zwierzat']czy może ktoś podać
NR. Konta kliniki w Berlinie gdzie jest konik
bo pani z Niemiec chce przelać Euro[/quote]
Kilka dni temu Andzia została definitywnie spłacona w klinice za pożyczone pieniądze. Teraz ja spłacam Agatę, która to zrobiła. Jeżeli pani z Niemiec chce przesłać pieniądze, to może to zrobić na podane konto.

Z dobrych wiadomości - rachunek jest niższy, niż 1.000 euro (a spodziewaliśmy się nawet 1.200 euro). Dokładnie ile, nie wiem, bo nie chcę zawracać na razie głowy Agacie - dzisiaj jej źrebak (ten kasztanek na zdjęciach z Andzią) wylądował w tej samej klinice w bardzo ciężkim stanie - skręt dwunastnicy. Wiem tylko, że jest już po operacji, ale rokowania... no cóż, na razie ostrożne :shake:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałam nieoficjalnie, że koszty operacji małego Ferstilio to 10.000 zł ........................... Agata będzie musiała znów się zapożyczyć, trzeba szybko pomóc jej spłacić dług za Andzię, proszę Was o pomoc - ona pomogła Andzi, teraz my pomóżmy jej ......................

Każdy, kto ma, lub miał kiedyś długi, wie jak to ciąży :shake: Dziewczyna dopiero wystartowała z własną stajnią, na wszystko zarabia sama z partnerem, a tu taki straszny dół finansowy. Boję się, żeby przez to nie runęły wszystkie plany Agaty. Niech chociaż Andzię ma z głowy, spłaconą ...................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...