Jump to content
Dogomania

GALERIIA mojego skarbeczka,cukiereczka TOFFISIA:)


iwa63

Recommended Posts

[quote name='iwa63']Witamy i dziękujemy



Witamy,no ma trochę zabawek a wszystkie większe pluszaki pochowałam bo je gwałci:evil_lol:



Cieszę się, że mały się podoba:multi:

[FONT=Fixedsys]Mam pytanie[/FONT]-jak i kiedy wasze pociechy przechodziły ząbkowanie,bo wydaje mi się że u Toffisia się już zaczęło.Od kilku dni słabo je,muszę go karmić z ręki i to jeszcze w formie zabawy(rzucam mu po jednej kulce)bo potrafi nie jeść całe przedpołudnie.Wcześniej rzucał się na jedzenie a teraz taki problem Toffiś za dwa tygodnie będzie miał 5 miesięcy.
I jeszcze jedno kiedy wasze psiaki zaczęły same wskakiwać na kanapę,wersalkę bo Toffiś jeszcze nie wskoczy a boję się bo jak go wezmę
na łózko to nie patrzy tylko,, leci na łeb ''i boje się że może sobie coś zrobić.
A banerek znowu sobie gdzieś poszedł:shake: nie wiem czemu się tak robi:shake:
czy to zależy od kompa?
No to dzisiaj limit pytań wyczerpałam:evil_lol:[/QUOTE]

Mojej jeszcze zostało kilka ząbków ale zaczęła ząbkować jak miała 5 albo 6 miesięcy:loveu: A co do wskakiwania na łóżko to Pixi od początku była bardzo skoczna jak miała 7 tygodni to sama już wchodziła i schodziła po schodach z 4 piętra:loveu: A na łóżko zaczęła wskakiwać jak miała 3 miesiące i jak już opanowała tą sztukę to zaczęła wskakiwać na krzesła, stół i na parapet:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doti1986']Mojej jeszcze zostało kilka ząbków ale zaczęła ząbkować jak miała 5 albo 6 miesięcy:loveu: A co do wskakiwania na łóżko to Pixi od początku była bardzo skoczna jak miała 7 tygodni to sama już wchodziła i schodziła po schodach z 4 piętra:loveu: A na łóżko zaczęła wskakiwać jak miała 3 miesiące i jak już opanowała tą sztukę to zaczęła wskakiwać na krzesła, stół i na parapet:evil_lol:[/QUOTE]


U nas prawie tak samo jak u Doti.
Ząbki Bella piaty,szósty miesiąc jak zaczął wymieniac,w tej chwili ruszaja się górne kły.Jak nie wypadną to za miesiąc do usunięcia :-(
A wskakiwanie to bardzo szybko,aż za szybko-w ósmym tygodniu jak się nauczył tak wszędzie wskakuje do dzisiaj :cool3:W domu na wszystko bez problemu,na spacerach na każdy murek i każdy wyższy kamień :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witamy w pochmurne, niedzielne przedpołudnie :loveu::loveu::loveu:
U nas było podobnie, Viky ząbki początek 5 mca, wskakiwała wszędzie od początku czyli ok 9-10 tydzień.
Carmen ma prawie 4 mce ząbki wszystkie na miejscu, próbuje wszędzie wskoczyć, ale jest za mała i nie daje rady na kanapę czy fotel ale zeskoczyć niestety potrafi. Po kąpieli zeskoczyła mi z pralki i łapałam ją w "locie", mało zawału nie dostałam :angryy:
Carmen za to jest "alpinistką", nie może wskoczyć to się wdrapuje, najczęściej z sukcesem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gracja też zaczęła ząbkować w wieku ok. 5 m - cy, niestety jeden kieł został i miała usuwanego po skończeniu roku.
A co do skakania to ona jest w ogóle fascynująca, bo w domu wskakuje tylko na moje łóżko, które jest niskie, i to tylko kiedy dywanik leży. Za to jak przyjechała kiedyś na moją stancję to obskoczyła wszystkie łóżka pomimo braku dywaników, więc nie wiem od czego to zależy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']Witamy sobotnim wieczorkiem:)Super sesja:D
Co do ząbkowania to moja Czelsunia właśnie przechodzi;)połowa ząbków już wypadła,ale je normalnie.[/QUOTE]

[quote name='Doti1986']Mojej jeszcze zostało kilka ząbków ale zaczęła ząbkować jak miała 5 albo 6 miesięcy:loveu: A co do wskakiwania na łóżko to Pixi od początku była bardzo skoczna jak miała 7 tygodni to sama już wchodziła i schodziła po schodach z 4 piętra:loveu: A na łóżko zaczęła wskakiwać jak miała 3 miesiące i jak już opanowała tą sztukę to zaczęła wskakiwać na krzesła, stół i na parapet:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='jot11']U nas prawie tak samo jak u Doti.
Ząbki Bella piaty,szósty miesiąc jak zaczął wymieniac,w tej chwili ruszaja się górne kły.Jak nie wypadną to za miesiąc do usunięcia :-(
A wskakiwanie to bardzo szybko,aż za szybko-w ósmym tygodniu jak się nauczył tak wszędzie wskakuje do dzisiaj :cool3:W domu na wszystko bez problemu,na spacerach na każdy murek i każdy wyższy kamień :shake:[/QUOTE]

[quote name='Viky i Ja']Witamy w pochmurne, niedzielne przedpołudnie :loveu::loveu::loveu:
U nas było podobnie, Viky ząbki początek 5 mca, wskakiwała wszędzie od początku czyli ok 9-10 tydzień.
Carmen ma prawie 4 mce ząbki wszystkie na miejscu, próbuje wszędzie wskoczyć, ale jest za mała i nie daje rady na kanapę czy fotel ale zeskoczyć niestety potrafi. Po kąpieli zeskoczyła mi z pralki i łapałam ją w "locie", mało zawału nie dostałam :angryy:
Carmen za to jest "alpinistką", nie może wskoczyć to się wdrapuje, najczęściej z sukcesem :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Doti1986']Witamy Tofficzka:loveu:[/QUOTE]

[quote name='eve86']Witamy witamy :) Śliczne foteczki i duuużo zabaweczek- jak zreszta u każdego yorczaska. Riki też jest baaardzo skoczny. Wejdzie gdzie się da byle jak najwyżej :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='*kleo*']Gracja też zaczęła ząbkować w wieku ok. 5 m - cy, niestety jeden kieł został i miała usuwanego po skończeniu roku.
A co do skakania to ona jest w ogóle fascynująca, bo w domu wskakuje tylko na moje łóżko, które jest niskie, i to tylko kiedy dywanik leży. Za to jak przyjechała kiedyś na moją stancję to obskoczyła wszystkie łóżka pomimo braku dywaników, więc nie wiem od czego to zależy :roll:[/QUOTE]


Dzięki za odwiedzinki Miłym gościom
cieszymy się że nas odwiedzacie,a co do skakania to że Toffiś jeszcze nie umie wskakiwać na kanapę czy wersalkę to jest trochę mojej winy bo zawsze go sama kładłam jak chciał wskoczyć bo się uderzał w główkę i bałam się żeby sobie coś nie zrobił i tak samo było jak chciał zeskoczyć
a teraz jak chce na łózko to drapie pazurkami taki wygodnicki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']dzień dobry
u nas pochmurno;/
moja Lili czasem ma bunt i trzeba winde uruchomic,ale zazwyczaj nie reaguje i po5 minutach nabiera sil i jest kolo mnie-za co ma cala moja uwage[/QUOTE]

Witamy serdecznie w poniedziałkowy wieczór :loveu::loveu::loveu:
Viky ostatnio odkryła, że może wskoczyć na moje kolana gdy siedzę na krześle :lol:. Do niedawna to było jedyne bezpieczne miejsce gdzie mogłam siedzieć bez jej towarzystwa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...