Jump to content
Dogomania

GALERIIA mojego skarbeczka,cukiereczka TOFFISIA:)


iwa63

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola & Kajtek']Cześć Iwonka :multi:
[URL]http://i51.tinypic.com/and35f.jpg[/URL] śliczny chłopak z Toffisia :loveu::loveu::loveu: ![/QUOTE]

Dzięki:)

[quote name='*Jot*']Cześć Iwa !!
No remont straszna rzecz,ale później to człowiek się cieszy.Jest czysto i ładnie.Pocieszę Cię i napisze,że kiedyś ten remont się skończy :evil_lol:[/QUOTE]

No tylko to mnie trzyma przy życiu,bo już mam dosyć tego brudu:(



[quote name='chrupcia']Cześć Iwonka :)
super że znalazłaś czas w trakcie remontu by wpaść na dogo :multi:
jeszcze jak by się fotki Toffika się znalazły to by było extra :loveu:[/QUOTE]

fotki Toffka będą ale nie teraz,bo jest bardzo zakurzony i wygląda okropnie ale musimy to przeżyć i wytrzymać do soboty z kąpielą,już się nie mogę
doczekać. Jutro mają mi montować kabinę:multi:
Toffiś bardzo dzielnie znosi remont chociaż jest zamknięty w pokoju ,chyba wie ze tak trzeba :roll:
dzięki dziewczyny za odwiedzinki i wsparcie byle do końca

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam Was serdecznie dziewczynki :)
Ja jak bumerang zawsze wracam hi hi ,jakoś nie mogę się z wami rozstać chociaż ostatnio nie bardzo miałam czas, bo same wiecie remont mi na to nie pozwalał.
A tak ogólnie to choróbsko nas dopadło ja byłam na l-4 miesiąc czasu a mój m wylądował w szpitalu na zapalenie płuc ,mówię Wam to była jakaś zaraza
ale już jest ok.
Toffiś dzielnie znosił remoncik chociaż nie mógł się odnaleźć w niezrozumiałych dla niego okolicznościach, dopiero po jakimś czasie powrócił jego spokój i równowaga,dobrze że remontów nie robi się często

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Cześć dziewczynki ,ale nas długo nie było,aż trudno uwierzyć że czas tak szybko leci.
Widzę,że towarzystwo się wykruszyło ,a myślałam że to tylko ja jestem niegrzeczna,że na tak długo was opuściłam:oops:.
Tofiś ma się dobrze wyrósł z niego kawał psa (3,300kg) jest fajnym i grzecznym psiakiem ,lubi podróże i spacerki .Wszędzie go zabieramy to jest urodzony turysta ,to tyle chwalenia się moim słodziakiem , chętnie dam fotki ,ale wstyd się przyznać nie pamiętam jak się je wrzuca :placz:Proszę o pomoc
Pozdrowienia dla wszystkich słodziaków przesyłamy:multi::bye::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...