Jump to content
Dogomania

GALERIIA mojego skarbeczka,cukiereczka TOFFISIA:)


iwa63

Recommended Posts

[quote name='jot11'][quote name='iwa63']Witamy sobotnio-weekendowo
Dzisiaj miałam ciężkie przedpołudnie przy Toffisiu,najpierw obciełam mu pazurki
i przycięłam włoski na łapkach w/g waszych instrukcji myślę że teraz jest ok
ogoliłam uszka bo już miał zarośnięte i przycięłam włoski na uszkach, ile mnie to kosztowało nerwów i cierpliwości bo mały tak się wyrywał,szarpał i przy tym gryzł że już nie miałam sił.Musiałam robić przerwy bo inaczej nic bym nie zrobiła,trochę nie równo mu uszka przycięłam bo tak się szarpał,a bałam się żeby go nie uciąć i ciachłam mu trochę za daleko ale postaram się mu to poprawić jak będzie spał mały diabełek:diabloti:
Ale i tak jest spoko.A jeszcze mu zrobiłam kitkę i zapięłam kokardkę:multi:

Witam.
Gratulacje.Ja bym się nie odważyła obcinac pazurków Bellusiowi.Nie wiedziałabym jak.Dlatego jeździmy do fryzjera.Chociaż wygodniej byłoby w domciu.Ale cóż.....nie umiem....
Pozdrawiamy :Cool!::Cool!:[/quote]


Kupcie na allegro albo w zoologicznym są specjalne obcinaczki do paznokci obcina sie okolo 2-4mm końcówki pazurka i gotowe krzywdy się raczej nie zrobi:loveu: A początkowo Pixi protestowała ale później się przyczaiła i już nie chce nas "zjeść":loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoko2009']Toffiś jak zwylke piękny:)Witamy i zapraszamy na nasze fotki:)[/quote]


[quote name='pycia'][I][B]Sobotnie Dzień Dobry[/B][/I]:multi:Toffiś jak zwykle śliczniutki:loveu::loveu::loveu:Pozdrawiamy cieplutko:lol:[/quote]

[quote name='Nati28']Witamy pieknego Toffisia i jego ladna kokardke :loveu:[/quote]

[quote name='karkakarka'][URL]http://img193.imageshack.us/img193/2982/dsc01330np.jpg[/URL]
śliczna kokardka :)
I gratuluję odwagi przy obcinaniu uszu... ja nie mam tyle i dlatego nie obcinam sama Tolce :) A jak na pierwszy raz to super ci poszło :)
Toffiś uroczy:loveu:[/quote]

[quote name='Doti1986']Popieramy zdjęcia cudne a Toffiś uroczy:loveu: a czym uszka obcinane nożyczkami czy maszynką?[/quote]

[quote name='jot11'][quote name='iwa63']Witamy sobotnio-weekendowo
Dzisiaj miałam ciężkie przedpołudnie przy Toffisiu,najpierw obciełam mu pazurki
i przycięłam włoski na łapkach w/g waszych instrukcji myślę że teraz jest ok
ogoliłam uszka bo już miał zarośnięte i przycięłam włoski na uszkach, ile mnie to kosztowało nerwów i cierpliwości bo mały tak się wyrywał,szarpał i przy tym gryzł że już nie miałam sił.Musiałam robić przerwy bo inaczej nic bym nie zrobiła,trochę nie równo mu uszka przycięłam bo tak się szarpał,a bałam się żeby go nie uciąć i ciachłam mu trochę za daleko ale postaram się mu to poprawić jak będzie spał mały diabełek:diabloti:
Ale i tak jest spoko.A jeszcze mu zrobiłam kitkę i zapięłam kokardkę:multi:

Witam.
Gratulacje.Ja bym się nie odważyła obcinac pazurków Bellusiowi.Nie wiedziałabym jak.Dlatego jeździmy do fryzjera.Chociaż wygodniej byłoby w domciu.Ale cóż.....nie umiem....
Pozdrawiamy :Cool!::Cool!:[/quote]

[quote name='Doti1986'][quote name='jot11']


Kupcie na allegro albo w zoologicznym są specjalne obcinaczki do paznokci obcina sie okolo 2-4mm końcówki pazurka i gotowe krzywdy się raczej nie zrobi:loveu: A początkowo Pixi protestowała ale później się przyczaiła i już nie chce nas "zjeść":loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='Nati28']Ja mam takie obcinaczki co wygladaja jak nozyczki i to sa w sumie dla kota ale ze york nie ma wielkich pazurow to super sie nimi obcina :p

Krzywdy nie zrobisz, bo nawet jak natniesz nerw i poleci krew to nic wielkiego sie nie stanie ;)[/quote]


Dziękujemy za odwiedzinki i miłe komplementy jutro wpadnę do waszych galerii ,uszka goliłam i pobcinałam już trzeci raz tylko dzisiaj Toffiś był bardzo niecierpliwy i niepozwolił mi zbliżyć się do ucholi ,golę maszynką
i przycinam nożyczkami a pazurki obcinam takim obcinaczem do paznokci
Dzisiaj zrobiłam Toffisiowi sweterek na drutach, jak na pierwszy raz to
obleci następny będzie lepszy ,jutro zrobię fotki bo dzisiaj Toffiś już lula
Acha dzisiaj byłam z Toffisiem na pierwszym spacerku, bardzo ładnie szedł
na smyczy i cały czas miał główkę podniesioną na mnie,jakby pytał czy ładnie idzie .Nic się nie bał wszystko go ciekawiło i ma już kolegę ,fotek nie robiłam bo nie wzięłam aparatu ale jutro zrobię.Pozdrawiam i życzę miłych snów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']No to z niecierpliwością czekamy na zdjęcia:loveu: A tak w ogóle to witamy się niedzielnie:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='karkakarka']Jee super, że możesz już wychodzić na spacerki :)
No i fajnie, że potrafisz sama zrobić sweterek :D
Ja niestety nie mam takich zdolności i muszę kupować :-([/quote]

[quote name='Nati28']Witamy :lol:
Fajnie ze Toffis moze juz wychodzic na spacery, bedzie wiecej fotek :multi: :loveu:
Zyczymy milego dnia ;)[/quote]


Witam niedzielnie
Ja też się cieszę że możemy już wychodzić na dwórek tylko szkoda że się tak ochłodziło boję się żeby maluch sie nie przeziębił
A talentu dziewiarskiego jako takiego nie posiadam przydały się jakieś próby
robienia na drutach z przeszłości i coś tam wyszło możecie ocenić
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9578/dsc01349o.jpg[/IMG]


[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5834/dsc01354.jpg[/IMG]

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8161/dsc01352bx.jpg[/IMG]

[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9997/dsc01351j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniczkaa86'][I][B]Dzień dobry! :loveu: :buzi:[/B][/I][/quote]

[quote name='sandra291']Witamy po długiej przerwie!!!Super ubranko:) Ja pomału rozglądam się za jakimś dla Suzi;)[/quote]

[quote name='Viky i Ja']Witamy w paskudne, niedzielne południe :loveu::loveu::loveu: Sweterek śliczniutki ja niestety nie mam zdolności manualnych więc trzeba "wyskakiwać z kasy". Toffiś śliczniusi :loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='pycia']Witamy serdecznie w ten zimny niedzielny wieczór i pozdrawiamy cieplutko:)[/quote]

[quote name='Doti1986']Witamy Toffisia wieczorowa porą:loveu:[/quote]


Witam sympatycznych gości
U nas niedziela była bardzo ładna i stosunkowo ciepła,byłiśmy z Toffisiem
u mojej siostry,Toffiś poznał jamniczka i 2 kotki mojej siostry nawet się nie bał,miał dzień pełen wrażeń.Bałam się że po tak długim siedzeniu w domu może być strachliwy ale on jest odważnym pieskiem bardzo jestem z niego dumna:multi:
Pozdrawiam i życzę miłych snów:sleep2::sleep2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']Ślemy poniedziałkowe pozdrowienia:D[/quote]

[quote name='jot11']Witamy wieczorkiem w poniedziałek!!:p[/quote]

[quote name='FREDZIU']Witamy poniedziałkowo:multi::multi:[/quote]

Witam tak skromne grono gości bardzo nam miło że mamy wiernych przyjaciół
Chyba zastrajkujemy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Witam tak skromne grono gości bardzo nam miło że mamy wiernych przyjaciół
Chyba zastrajkujemy :-([/quote]

Mam nadzieję, ża nas też zaliczasz do wiernych przyjaciół. Jesteśmy tu przecież, co prawda późno ale jesteśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Można na to patrzeć inaczej, nie jesteśmy ostatnie w poniedziałek, ale pierwsze we wtorek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i żadnych strajków :mad::mad::mad:. Bardzo prosimy :mad::mad::mad:
Miłej nocki życzymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Mam nadzieję, ża nas też zaliczasz do wiernych przyjaciół. Jesteśmy tu przecież, co prawda późno ale jesteśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Można na to patrzeć inaczej, nie jesteśmy ostatnie w poniedziałek, ale pierwsze we wtorek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i żadnych strajków :mad::mad::mad:. Bardzo prosimy :mad::mad::mad:
Miłej nocki życzymy[/quote]


Ma się rozumieć że tak a postraszyć strajkiem musiałam bo by nas nikt nie odwiedził :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='jot11']Dzień dobry we wtorek ;)[/quote]

[quote name='Doti1986']Witamy naszego Toffisia we wtorkowy poranek:loveu:[/quote]


Witamy i pozdrawiamy
Cieszymy się z miłych odwiedzinek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa63']Ma się rozumieć że tak a postraszyć strajkiem musiałam bo by nas nikt nie odwiedził :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Bardzo się cieszymy, że i dla nas znalazlo się miejsce w tym sympatycznym gronie :loveu::loveu::loveu:
A straszyć też nie trzeba bo z wielką przyjemnością zawsze Was odwiedzamy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...