Jump to content
Dogomania

POMOCY!!!!!! Czy brak jednej łapy to wyrok - Julek zostaje w DT na zawsze


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na karmę dla Julka potrzebne jest 159 zł? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam...
[quote name='jagoda1403']UWAGA !!!
Potrzebujemy peniądze na karme dla Julka najtaniej jest kupić 2 worki po 15kg bo wtedy dostawa jest za darmo i jest to koszt 159zl a jeden worek starczy nam na całe 4 miesiące
Bardzo prosimy o deklaracje wtedy bedziemy mogli zakupić chrupki już w poniedziałek[/QUOTE]
Znalazłam tylko jedną deklarację wpłaty...
[quote name='Kamila_s']ja moge dac 30 zl;)
kto nam pomoze w kupnie karmy dla Julka???????????
Jagoda jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::multi::multi:

moze ktos umie jakies bazarki trachnac???[/QUOTE]
Czy ktoś może dorzucić parę złotych, albo zrobić bazarek?

Ciapuś, banerek, który prezentujesz jest niezgodny z regulaminem.

Link to comment
Share on other sites

Na karme dla Julka potrzebne jest 80zł na 15kg zamówiliśmy 30kg bo taniej wychodzi a karma przyda się dla innych naszych podopiecznych.

Wiem że banerek jest zbyt duży ,ale może można go wklejać do ogłoszeń ?

co do ogłoszeń to ja na początku zrobiłam na allegro ,ale gratka i jeszcze kilku portalach ale to już było dawni i trzeba powtórzyć

Link to comment
Share on other sites

Niestety okazalo sie ze Juli ma uczulenie pokarmowe i karma ktora zostala zamowiona nie nadaje sie dla Julka i dostana ja psiaki z fundacji. Juli jadl chrupki ktore dostalismy w prezencie od znajomego na sprubowanie, ale juz sie skonczyly wiec jutro sama mu kupie mala paczke karmy z jagniecina zeby sprawdzic czy mu ona odpowiada i wtedy dopiero zamowi sie wieksza porcje zeby nie przeplacac, wiec poki daje rade to jest na moim utrzymaniu, ale tak naprawde nie mam dzisiaj pieniedzy,a malz je karme chappi :-(

Link to comment
Share on other sites

Juli strasznie się drapie i robi brzydkie kupy żeby nie powiedzieć, że prawie same lecą z pupy i to ewidentnie po dawce kurczaka było.
Teraz od kilku dni wszystko co dostaje jest bez zawartosci kurczaka i jest pieknie w kwesti kup choć nie jest drapanie wyeliminowane do zrea. Dzisiaj mam nadzieje że uda nam się dotrzeć do dr wet. zabda mojego malucha i przepisze nam coś na suchą skóre bo mały ma też bardzo widoczny łupierz i białe strupy na uszkach które po delikatnym usunieciu zeszły razem z sierścią...
Kupie mu dzisiaj paczke 1kg karmy boscha Lamb&Rice bo wg. opisów właścicieli psiaków ta karam jest najlepsza dla psów z takimi problemami jak Juli,a jak bedzie w jego przypadku to się okaże w praktyce ...
Na dole załączam link do opisu karmy...
[url=http://www.krakvet.pl/bosch-adult-lamb-rice-p-7266.html]BOSCH Adult Lamb & Rice 1kg[/url]

a poza tym Juli miewa się świetnie dzień zaczynamy o 6:30 jest pełen energi, ale bardzo dużo śpi ...
Po każdym spacerze kładzie się w przedpokoju i czeka aż mu wytre brzuszek i łapki bardzo lubi te zabiegi :) Na spacerach szaleje i brakuje mu psiego towarzystwa więc jak kogoś spotka to jest dzika radość mam koleżanke dobermanke która w ym tygodniu dołaczy do grona trójłapków więc nie będą osamotnieni w swojej sytuacji :)
Generalnie jest to piesek kanapkowy nie lubi dużej ilości gości choć wszytskich raczej bardzo miło wita, ale w moim pokoju już 2 osoby zaatakował bo to jego azyl i stad wara obcym :) No i wczoraj zamówiłam mu identyfikator bo lepiej zbiezpieczyć się w razie ucieczk bo młay jest już dorosłym kawalerem i za pannami biega ;)

Link to comment
Share on other sites

w tym tygodniu poleci ode mnie wplata na karme dla Juleczka....;)
przed swietami moze uda mi sie wplacic cos znowu...
o Juleczku pamietam pamietam i na pewno nie zapomne...czasem jednak praca i obowiazki nie pozwalajaja mi zajrzec na watek....ale jak tylko moge lece i czytam i trzymam kciukaski i podziwiam Jagode jak dba o kochanego Julka!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc

Jagoda napisz kilka słów do ogłoszeń dla Julka, to wrzucę go na te najbardziej odwiedzane strony.Podaj też może namiary na siebie to dorzucę w pierwszym poście.
W ogłoszeniach namiary dajemy na Ciebie?(tak by było najlepiej bo Ty znasz go osobiście :cool3: )
ps
Wczoraj czekałam na Was i co :mad:

Link to comment
Share on other sites

ok jak tylko będzie tekst, porobię ogłoszenia i wstawię linki(jeśli mi na to dogo pozwoli :angryy: )

zapraszam też na nowy wątek
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13423394#post13423394]Drżący przerażony Dżery z paniką w oczach wypatruje domu - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Agnieszko wieczorem mi sie przypomniało kompletnie zapomniałam że miałam do Ciebie podjechać bo siedzielismy ponad 2 godziny w przychodni bo taka kolejka była ...
Juli zdrowy serce prawidłowo pracuje, nożka jest bardzo ładnie zrobiona jak to powiedziała Pani dr Madzia mały waży troszke ponad 9 kg na uszkach nniestety ma drożdżyce ale nie jest to nic groźnego smarujemy uszka maścią na pewno szybko sie pozbedziemy tej grzybicy :)
Dzisiaj rano podam mu pierwszą tableteka na odrobaczanie więc wszytsko już bedzi cacy :)
Jade w tym tygodniu jeszcze ze swoim drugim pasiakiem do Madzi i wtedy zapytam o kastracje bo oczywiście o tym zapomniałam ...

Co do ogłoszeń . . .
Przyznam się szczerze babcia nie chce oddać Juliego, wczoraj powiedziała oficjalnie, że zostaje u nas i nikomu go nie odda, wiem że nie tak się umawialśmy ale skąd mogłam wiedziec że tak to się skończy ...
Jest to równoznaczne z tym że dopóki nie skończe studiować to raczej nie wezme nastepnego psiaka do DT bo ja codziennie jeżdzę pociągiem do Wawy o 22:30 jestem z powrotem,a babcia nie da rady zaopiekować sie więcej niż jednym psiakiem w trakcie mojej nieobecności bo ma 80lat i chodzi o lasce więc 2 smycze nie wchodzą w gre :(
Przede mna jeszcze tylko 1,5 roku może tylko rok bo staram sie szybciej skończyć studia, od stycznie mogę Was wpsierać w samym schronisku o ile będą chcieli podpismać ze mną umowe na wolontariusza, ewentualnie moge dawać DT w nagłych przypadkach np weekend, nieststy więcej obiecać nie moge choć w sytuacjach podbramkowych służem pomocą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...