Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']

gagata, szykuj odkurzacz. postęp jest ;)[/QUOTE]Eee tam,ja chciałam tak ekologicznie i...bezszmerowo...:eviltong: No, chyba,że tu tez śpiewać zacznę, ale bez drinków Kudłatej to raczej niemozliwe, bo ja...żałosna jestem.

A na focie, to nie jakis facet i baba.. to najwyrazniej Halcia i...Tak,Tak !!! Zaba!!!!

Link to comment
Share on other sites

Melduję się najżałośniej;) Wlepiłam Waszego moskiewskiego Kinga na wątek benkowy. Moze tam go ktoś wypatrzy, ciotki robią wspólne allegro, wstawiają na n-k, może cuś mu pomoże...:p Bez wiedzy, zgody i całkowicie samowolnie napisałam na tamtym wątku, że kontaktować można się z orzeszkowymi ciotkami Majuską, Szpilką, Becią, Halcią lub Albiemu.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma wątku, bo jest od niedawna w schronie i właściwie nie znamy go, może się mu zrobi..ale musiałybyśmy się wyprawić do schronu i go lepiej poznać i obfocić ( a teraz okres chryzantemowy:shake: )

Tak a propos wieku....my też już swoje lata mamy, dużo widzimy, mamy własne zdanie i chyba dlatego żałosność nas dopadła....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]

wiem ... SZOK ...

Niestety umiejętność samodzielnego myślenia, wyrażania własnego zdania nie jest wpisane w zalety wolontariackie. Wiem, że ten problem również Was dotyczy :)

Mniej książek czytać! Zdusić w sobie poczucie sprawiedliwości! Zamordować rozsądek! Zapomnieć o dobrych pomysłach! Wywalić serce i chęć pomocy za okno ... i brać się za wolontariat nie dla zwierząt ale ku uciesze tych, którzy brak zalet ludzkich preferują...

Żałośni jesteście - wiecie o tym? :) ... Majuska napewno patrzy rano w lustro i z wielkim uśmiechem nad kawą syczy - ale jestem żałosna :D

Link to comment
Share on other sites

Slb, zapomniałaś o mnie :placz: To ja tu się z Tobą po krzaczorach i lasach prowadzę, a ty nie pamiętasz?? Oooooo, podła.... :diabloti::diabloti::diabloti:

Jestem za zlocikiem. Gdziekolwiek miałby nie być. Jakoś damy radę. Ale tak chociaż z trzy dni :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...