Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyobraźcie to sobie ...

Majuska po piwie śpiewająca Szuwary skacząc przez ognisko, Szpilka kręcąca sobie po pijaku loka na palcu wskazującym z wrodzoną sobie gracją, Żaba milczący suszący sobie jedynki na co lepsze widoki, Rafał ze Stalowej grający na gitarze komentując trafnie, Kudłata z iskrą w oku mówiąca do mnie - TY PIJANA NIE WIERZĘ!, ja gubiąca litery w słowach, Miśka smarująca się błyszczykiem po nos bo w usta trafić ciężko, Halinka szukająca swoich fajek, Becia w zapiętym polarze po szyję krzycząc wyżej Majuska wyżej!, Wy moja mniej znana dogomanio - a w samym środku siedziąca Florentynka przy ognisku, unikająca fruwających nóg Majuski nad jej głową, spisująca skrupulatnie wszystko co widzi ... po pijaku rownież :D więc mało wyraźnie...

Warto ... nawet jeśli w 2020 :D

Link to comment
Share on other sites

ha, wszyscy się nie znamy. na żywo znam orphe, mru, abrakadabre, gagatę, izadorę tez kiedyś widziałam, ludwe to nawet dwa razy, z kwl to najpierw sie pokłcilismy, potem poznalismy na żywo, a teraz się nie odzywa, pewnie zrobiłam na nim piorunujące wrażenie..... z zofia - saszą troche kilometrów zrobiłysmy, morisową też poznałam i apsę, madalllenę z jajem, lavinia była u mnie kiedyś na wizycie przedadopcyjnej :evil_lol:, marlence wyadoptowałam swojego tymczasa (i od tej pory staram sie go odebrać :diabloti:), piromanka chciała mi wyadoptować szczura, moja zosia to nawet chętnie, ale jej intencje są mordercze :cool1:, więc odpada.... erazm podbiła moją duszyczkę i wyjechała mieszkac w jakiejs austrii...
kilka osób pewnie by sie jeszcze znalazło. wiele z nich łacno by poskakało przez ognisko z butlą w graści i nie byłaby to coca-cola....

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z tyry wreszcie...jestem za spotkankiem, jak najbardziej, ale to na jakimś odludziu musi być:evil_lol:....a tak wracając do tych górali ...to taki Sebastian Karpiel-Bułacka np. mógłby mi .....albo dobra już cicho siedzę, bo się tu robi watek tylko dla dorosłych:roll::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak czytam i nie bardzo rozumiem. Mieszkacie koło Bieszczad i chcecie jechać w Bieszczady. Mieszkacie prawie w górach i brak Wam górali.
A może tak wypadzik nad morze? Patrzę na mapę i chyba najbliżej będzie morskie miasto Szczecin (tylko 100km od morza).

Więc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Wróciłam z tyry wreszcie...jestem za spotkankiem, jak najbardziej, ale to na jakimś odludziu musi być:evil_lol:....a tak wracając do tych górali ...to taki Sebastian Karpiel-Bułacka np. mógłby mi .....albo dobra już cicho siedzę, bo się tu robi watek tylko dla dorosłych:roll::eviltong:[/quote]

widziałam go na jednym zdjęciu, całkiem całkiem, typ, któryz przyjaciółka nazywamy: "z łóżka bym nie wyrzuciła".

a wiecie, ze ja w życiu nie byłam w szczecinie???
na zlocik proponuję mazury, kumpel mamy ma jakis ośrodek, domki czy cos, nie wiem, czy fajne, ale moge spytać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...