Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta i Wika']Zmieścimy się :-) Na Miasteczku? :crazyeye: Znaczy koło BP? :hmmmm:[/quote]

Uliczka Na Miasteczku to taka tycia uliczka równoległa do Jana Pawła II, prostopadła do Św. Rocha: [URL="http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Pozna%F1%2C+na+Miasteczku&Submit.x=0&Submit.y=0"]klik[/URL] - można do niej dojść ze stacji BP przechodząc na tyłach Dworca Autobusowego, przez Dworzec też można do niej dojść :p

[quote name='Tośka_m']Bo jeszcze do Poznania nie zlądowaliśmy, tylko wciąż na wsi wczasujemy :roll:[/quote]

Na agility moglibyście przerwać wczasowanie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był bardzo dziwny trening :evil_lol: Myśmy mnóstwo gadały, a jak już, to biegałyśmy jak w pijanym widzie :evil_lol: Una sfrunęła z kładki, ale kto jej skubanej kazał wbiegać na nią z łuku z taką prędkością?? :mad: Może ją przewodnik wyprzedził o 3/4 kładki? :mad: Poza tym nie wiem dlaczego wymyślałam sobie torek w czasie biegu, a nie przed nim :roll:
Ale co tam, było fajnie :multi:

[B]KaRa[/B] nie mam pojęcia kiedy będzie kolejny trening - jak widzisz umawiamy się na bieżąco :cool3:
Kto ma jakie preferencje?

Link to comment
Share on other sites

No wlaśnie wczoraj było jakoś dziko:eviltong: Nie wiem czemu, ale jakoś tak inaczej :lol:
A jeszcze jak mi dwójka dzieciaków lezie, tupie i se śpiewa podczas gdy mój pies właśnie tędy bieganie od jednej hopki do drugiej:razz:
No nic odkurzyłam Bandzika, który biorąc pod uwagę długą przerwę spisał się dobrze:cool3:
Za to Wena ma zmienne nastroje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...