Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My już w domu. :D
Dzięki Oliwia za podwiezienie na przystanek do Szczepankowa. :)

Mój pies przyjął dzisiaj sobie za punkt honoru pokazać wszystkim jaki to on jest nieposłuszny. :mad: Najpierw poleciał do Uny, potem do Ozziego, a potem w niewiadomym kierunku, i na koniec do Daisy. :evil_lol:
Ale oprócz tych 'wypadków' nie było tak źle z nim :eviltong:
Dzięki dziewczyny za trening :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam dziewczyny za wczorajszy trening :multi: :multi: :multi:

[B]sunprince[/B] Scooby biegał wczoraj bardzo ładnie - chłopak robi baaardzo wyraźne postępy :klacz:

[B]Oliwio[/B] nie wiem co z Daisyną cieczką... sama widziałaś jak wczoraj było - miała momenty, kiedy była całkiem rozkojarzona i bez kontaktu, a chwilami biegała naprawdę ślicznie. Trudno wyczuć jak się zachowa na zawodach...

[B]Tośko[/B] dziękuję jeszcze raz [B]Piotrowi[/B] za ciężką fizyczną pracę nad naszymi hopkami! :buzi: Dzięki niemu od następnego treningu biegamy na ślicznych, regulaminowych hopkach! :multi:

[B]Paulo[/B] dziękuję za bieganie z Uniakiem, który wczoraj był wybitnie podekscytowany, ale biegał jako-tako :evil_lol: wszystko przez te urojone szczeniaki :evil_lol:

Pozdrawiam i do zobaczenia w Bydgoszczy!
Marysia i Una

PS A pogoda była piękna, świeciło słoneczko, było trochę chłodno, ale wystarczyło pobiegać, żeby na to zaradzić :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Paulo[/B] dziękuję za bieganie z Uniakiem, który wczoraj był wybitnie podekscytowany, ale biegał jako-tako :evil_lol: wszystko przez te urojone szczeniaki :evil_lol: [/QUOTE]
Ależ nie masz za co dziękować :evil_lol: Gdyby nie bieganie z Uną to by mi zimno było, a tak mnie dziewczyna rozgrzała :eviltong: :loveu:

Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy można na jakichś warunkach przyjechać do ABC i np. poćwiczyć sobie porządnie, z klikerem jedną przeszkodę, albo dwie? Szczególnie kiedy są już wymiarowe... Czy one są obniżane? Bo my z Wiką chyba na jakieś kursy początkujące to zbyt zaawansowane jesteśmy, a z kolei jeszcze nie na tyle żeby skakać torki... Jak to zrobić - ktoś ma pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...