Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']
Jaki dzień pasuje Wam w przyszłym tygodniu?

No i godziny:
grupa A: 10:30
grupa B: 12:00

Co sądzicie o takim planie?
[/quote]

Po pierwsze chciałabym bardzo podziękować za uwzględnienie mojej prośby co do póżniejszej godziny w soboty. Jestem bardzo wdzięczna:multi:

JAk dla mnie w przyszłym tyg. idealny jest czwartek, ale to tlyko dla mnie:eviltong: Nie wiem jak inni:p

Ja również witam serdecznie w naszym gronie nową koleżankę (żeby nie było pózniej;))!

I mam pytanie do PAULI i jak poszło na wystawie? Rozumiem, że zmiotłyście konkurencję:evil_lol: Przepraszam, że nie mnie nie było, ale tak jak już uprzedziłam nie wyrobiłam się w sobotę i byłam w ndz.

Link to comment
Share on other sites

Julix a Ty jak dojezdzasz do Tulec?

My intensywnie myślimy czy czasem nie jezdzić ale na ten miesiąc mam tak grafik w pracy,że średnio będę mogła w ustalone godziny i dni;) Bo jak grupa szczeniaków jest to w sumie i my moglibyśmy też zacząć;)

A 25tego mamy wolne wiec możemy się zjawić

Link to comment
Share on other sites

Najpierw dojeżdżam na ogrody potem wsiadam [B]chyba[/B] w 7 [bo ona chyba jeździ na rataje ] jade na rondo rataje [ jak nie 7 to obojetnie czym, w każdym razie na rataje ] potem z ronda w ten co jedzie do Tulc [ nie znam nr - tylko raz tam jechalam busem - trzeba by było spr. wiem, że ktoś tu podawał strone z rozkładem do Tulec ]. Dosyć niedokładne to info, bo poprostu nie pamietam. Jak bedę dokładnie wiedzieć to najwyżej napisze ;] No chyba, że ktoś już zna dokładną trase to może napisze;p Czyli jakaś godzika jak wszystko bedzie pasować, co jest nierealne tym bardziej w sobote;] Ale dla chcącego nic trudnego ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja w tym tyg. w sumie w oba dni średnio mogę więc się dostosuję :p

A sobota w tym tyg. nie wchodzi w grę? Dzień przed zawodami to w sumie dość późno, ale mi by chyba najbardziej termin pasował, bo już bym została w Poznaniu.

Ewka występowałyśmy po jedenastej i przed piętnastą :p[/quote]

Mi sobota też pasuje;] Gorzej z środą...

A z kim ty występowałaś we frisbee?? Z Bandzirem czy Wenką?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Marysia prosiła mnie, żebym przekazała:[/B]
[B]TRENING JEST JUTRO (CZYLI CZWARTEK) O TEJ SAMEJ GODZ. CO W ZESZŁYM TYGODNIU, ALE [U]TYLKO GRUPA B [/U]!!![/B][/CENTER]


[LEFT][QUOTE]I do szkoły i na agility?;-) [/QUOTE]
no niestety tak :roll:

[QUOTE]A z kim ty występowałaś we frisbee?? Z Bandzirem czy Wenką? [/QUOTE]
Z Weną :cool3: Nawet filmik mam nakręcony :razz:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']


[LEFT]Z Weną :cool3: Nawet filmik mam nakręcony :razz:[/LEFT]
[/quote]

Jej super, a to były jakieś zawody? A jeszcze tydzien temu mówiłaś, że ty rzucać nie umiesz;] Coś ściemniasz, albo taka szybko ucząca jesteś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']

Ewka występowałyśmy po jedenastej i przed piętnastą :p[/quote]

ja wkleilam na you toba tylko nie wiem jak nazwac pomozecie??
wdaje ze jestes tam ty z wena ale jest tez inny pies i nie wiem jak sie nazywa i nie wiem jak nazwac film
a film na ; [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=wWfkG_d2ER8[/URL]
pozdraqwim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Jej super, a to były jakieś zawody? A jeszcze tydzien temu mówiłaś, że ty rzucać nie umiesz;] Coś ściemniasz, albo taka szybko ucząca jesteś:eviltong:[/quote]
No bo nie umiem :cool3: Nasz pokaz opierał się na turlaniu (czyli rollerach) i przechwytywaniu z ręki oraz sztuczkach :eviltong: Nic więcej na razie wenie nie wolno :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']tak myslalam
to napweno sie poznamy bo bede na tych zawodach[/quote]


Będziemy jeszcze 8 i 9 grudnia na Targach wystawiać przy okazji Pucharu Europy Środkowej.


Mnie nie będzie.:( Każdą niedziele i czwartek mam teraz zajętą. Musze po szkole zasuwać na wole.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...