Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Karmel

[quote name='molka']Sobotnią imprezkę,niedzielny obiadek,a tu dalej cisza:placz:[/quote]


hej my tez juz po terminie 3 noc nie przespana .. Oksanka sie zbiera zbiera i jakos zebrac nie moze:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel']hej my tez juz po terminie 3 noc nie przespana .. Oksanka sie zbiera zbiera i jakos zebrac nie moze:roll:[/quote]

Może data w kalendarzu im nie odpowiada:cool3:-nie lubią siódemek,albo może niedzieli:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

:loveu:[quote name='molka']Może data w kalendarzu im nie odpowiada:cool3:-nie lubią siódemek,albo może niedzieli:roll:[/quote]


a ktory u Was dzis dzien?? jak sie sunia zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel']:loveu:


a ktory u Was dzis dzien?? jak sie sunia zachowuje?[/quote]

W nocy spadek temperatury,ogólnie drapanie sapanie,nocka zleciała i dalej czekamy:placz:Dzisiaj mamy 65/66 dzień ciąży

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[quote name='molka']W nocy spadek temperatury,ogólnie drapanie sapanie,nocka zleciała i dalej czekamy:placz:Dzisiaj mamy 65/66 dzień ciąży[/quote]

Moja Oksana urodzila dzis w nocy mam 6 pieknych zdrowych szczeniat...
dla pocieszenia Ci powiem ze rodzila w 68 dniu a do porodu szykowala sie przez 4 dni.. porod byl bardzo szybki i bez wiekszych problemow....
Trzymam kciuki za Was:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel']Moja Oksana urodzila dzis w nocy mam 6 pieknych zdrowych szczeniat...
dla pocieszenia Ci powiem ze rodzila w 68 dniu a do porodu szykowala sie przez 4 dni.. porod byl bardzo szybki i bez wiekszych problemow....
Trzymam kciuki za Was:multi:[/quote]

Gratulacje:multi:trochę dziewczyna trzymała was w niepewności,oby moja się w końcu zabrała do porządnej roboty

Link to comment
Share on other sites

Pytanie mam natury technicznej , jako że tu już "babcie" z doświadczeniem wpadają.
Chodzi mi o dni płodne ... jaki powinien być ten progressteron ????
w jakie dni najlepiej kryć ?
wiem , że co suka , to inaczej .. ale tak pi razy oko - średnio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pytanie mam natury technicznej , jako że tu już "babcie" z doświadczeniem wpadają.
Chodzi mi o dni płodne ... jaki powinien być ten progressteron ????
w jakie dni najlepiej kryć ?
wiem , że co suka , to inaczej .. ale tak pi razy oko - średnio[/quote]

My jechaliśmy jak miala prawie 12/ progesteronu/...ale nie za bardzo byla chetna..to był 11 dzień...natomiast dwa dni pozniej...bez problemu...........

Link to comment
Share on other sites

Nasza mała (yorczyca) w 11 dniu cieczki miała progesteron 5,76 (badania miała 3x i w 11 dniu nagle poziom zaczął wzrastać), a że do krycia jechałam 400km wet stwierdził że trzeba już jechać.
Była kryta wieczorem w 12 dniu i w 13 dniu - 4 maluszki się urodziły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='vikiii']Nasza mała (yorczyca) w 11 dniu cieczki miała progesteron 5,76 (badania miała 3x i w 11 dniu nagle poziom zaczął wzrastać), a że do krycia jechałam 400km wet stwierdził że trzeba już jechać.
Była kryta wieczorem w 12 dniu i w 13 dniu - 4 maluszki się urodziły.[/quote]
Moja yorkczka też była kryta w 12-13 dniu mam nadzieje że szczeli nam piękne maluchy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pytanie mam natury technicznej , jako że tu już "babcie" z doświadczeniem wpadają.
Chodzi mi o dni płodne ... jaki powinien być ten progressteron ????
w jakie dni najlepiej kryć ?
wiem , że co suka , to inaczej .. ale tak pi razy oko - średnio[/quote]
Jak chcesz być pewna jak wzrasta progesteron u Twojej suki, to przy najblizszej cieczce jedx go zbadać do weta tak od 6 dnia co dwa dni aż do wzrostu do 5. Więcej nie trzeba. U Zmorki progesteron tak szybko wzrasta, ze jak 1,5 miałam z badania krwi rano to następnego dnia jechałam do krycia. Dwa razy i oba zakończone sukcesami ;) Pierwszy raz kryta była tylko raz a drugi raz miała powtórkę. W/g mnie nie potrzebowała jej ;)
Ale ja zanim sukę kryłam to dwie wcześniejsze cieczki poswięciłam się i po 5 x badałam przy każdej progesteron ;) A ze przy obu wzrastał identycznie to wiedziałam przy kryciu co i jak.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A nasz nadrabia chyba bo już nie wymyśla a usg było robione w 39 dniu od pierwszego krycia a dzisiaj jest już jak dobrze pamiętam to 48 dzien a też ma wielki brzuch i jakos około 1 kg przytyła ale nasz waga nie waży za dobrze więc tak średnio wiemy trzeba ja wymienić heh.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...