Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dlaczego one wolą robić to w nocy ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Chociaż pierwszy poród mojej Sandry przebiegł konkursowo. Urodziła pierwszą kluskę tuż przed 16, aby TZ po powrocie z pracy mógł pierwsze maleństwo mieć jako prezent na urodziny. Potem do 19 wypluła jeszcze pięć i pozwoliła nam w miarę normalnie spędzić noc. Ale następne dwa razy to już był późny wieczór i zarwana noc kompletnie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]A w ogóle to ciągle czekamy jak Bestia raczy mieć cieczkę. Ostanią miała pod koniec kwietnia, dostała dokładnie na wystawie w Opolu ! Wrrrr.........[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam najnowsze wieści!
4.00-dziewczynka
4.40-dziewczynka
5.09-dziewczynka
Poród 3razy pośladkowy. Namęczyłyśmy się okropnie.Zachowuje sie momentami jakby było cos jeszcze.... Suczydełka ruchliwe i popiskujące nieźle.
Z niepokojących rzeczy: zielono/czerwono w wydzielinach i Mela nie ma pokarmu. Niech no tylko otworzą klinikę to się skonsultuję. A potem spać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamich']Mam najnowsze wieści!
4.00-dziewczynka
4.40-dziewczynka
5.09-dziewczynka
Poród 3razy pośladkowy. Namęczyłyśmy się okropnie.Zachowuje sie momentami jakby było cos jeszcze.... Suczydełka ruchliwe i popiskujące nieźle.
Z niepokojących rzeczy: zielono/czerwono w wydzielinach i Mela nie ma pokarmu. Niech no tylko otworzą klinikę to się skonsultuję. A potem spać![/quote]

Gratuluje babci ;) 3 dorodnych dziewczyn ! :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:

U weta pewnie oksytocyne dostanie - lepiej sie macica oczysci i laktacje powinna pobudzic. Przystawiaj je na okraglo, to tez pomaga !

PS. moja lekko urodzila 11 i tylko dwa glowka do przodu wyszly, reszta - wszystkie nozkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamich']Już po wizycie. Dostałam oksytocynę. Jedną dawke już podałam, druga po południu. [B]No i oczywiście te niebieskie oczy weta[/B]:loveu:[/quote]

:megagrin: :megagrin: :megagrin:
Ty masz o suce myslec, a nie o niebieskich migadalach, to znaczy oczach... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jedno nie wyklucza drugiego:cool3: Poza tym oboje stanu wolnego....A gdyby nawet, zapatrzeć się- nie grzech. Chociaż jak było w nocy ciężko (pierwsza malutka się zaklinowała a potem nie oddychała) to już myślałam żeby zamówić nocną wizytę do domu. A potem, wiecie, zawsze mozna podziękować w jakiś romantyczny sposób. W każdym razie dobrze się skończyło, a ja wymyślę cos innego.
Mleko juz jest, najadły się i spią. A Mela raczej w szoku. Cały czas jest bardzo pobudzona i ani mysli o odpoczynku. Liże i lize i liże...
No, to teraz na kogo czekamy? Zdaje sie maluszki mają przyjść na świat 6 grudnia....Obrodziło, obrodziło....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamich']to już myślałam żeby zamówić nocną wizytę do domu. A potem, wiecie, zawsze mozna podziękować w jakiś romantyczny sposób. W każdym razie dobrze się skończyło, a ja wymyślę cos innego.
[/quote]

Agamich, dawno sie tak nie usmialam ! :lol:

A tak serio - ciesze sie, ze wszystko juz ok :loveu: ( choc moze w tym przypadku powinnam Ci malych i absolutnie niegroznych komplikacji zyczyc, ze wzgledu na tego niebieskookiego weta ? :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Fotki wtawię w niedzielę, obiecuję. Tak się złozyło, że po nieprzespanej nocy musiałam iść do pracy. jutro też idę, więc może po południu coś napstrykam. Poczyniłam pierwsze próby, ale czarne szczeniorki kiepsko wychodzą na zdjęciach. Aparat niby dobry (Canon Powershot A 620_)ale wprawy brak. Będę próbować. Dzięki wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...