Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj u weterynarza na kontroli, faktycznie uznaliśmy wspólnie, że wyciek mimo, iż prawidłowy jest zbyt intensywny. Koło 10 dnia powinien zmieniać kolor na jaśniejszy, natomiast u nas się nasila zamiast maleć. Penny dostała zastrzyk z mieszanki hormonalnej, mającej usprawnić pracę jajnikow i pobudzić je do intensywniejszej pracy, przede wszystkim samodzielnej. Szczęście w nieszczęściu, nie ma temperatury, ani stanu zapalnego. Efekt zastrzyku widać już teraz. Za dwa dni druga porcja i kontrola.
A maluchy biją rekord w tyciu, ruda waży 800 gram :-o czarna zaraz za nią... Teraz można je wziąć na ręce, położyć na pleckach i miziać, zasypiają słodko. A jak łapie się je delikatnie za łapki i gigla to otwierają paszczę :evil_lol: Dziś skończyły tydzien :loveu: i jak przystało na fafiory zaczynają chrumkać i chrapać... :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]"tomi-ex"[/B]

Żal mi ciebie, po co kryjesz sukę, bez uprawnień i bez wiedzy. Jak to czym je karmić, suka ma je karmić własnym mlekiem, jeśli nie chce musisz ją przytrzymać i podkładać maluszki do cycków co 1,5 godziny przez całą dobę.
Mam nadzieję że odpowiedno karmisz sunię, karmą typu pupy, niech je więcej niż normalnie.

Przykro mi że niektóre maluszki muszą się rodzić bo ktos ma takiego focha.

A swoją drobą myślę że zrobiłeś to bo połasiłeś się na te kilka zł zarobku ze szczeniąt, bo jak miałeś problem z upilnowaniem suni trzeb było ją wysterylizować i iść na szkolenie. :angryy: :angryy: :angryy:

Mimo wszystko trzymam kciuki aby maluszki zdrowo wyrosły.

Link to comment
Share on other sites

A ma czysto czarny kolor czy z białymi znaczeniami? Wydaje mi się że widziałam kiedyś czarnego husky. Oboje rodziców są huskimi?
Co do zywienia to Ci niewiele poradze.. Ja moją suczke karmiłam karmą dla szczeniaczków royala, jest też specjalna karma dla matek karmiacy royal starter.
Podpytaj się bardziej doświadczonych

Wstaw zdjecia maluszków.

Link to comment
Share on other sites

karolka ja sobie darowałam :angryy:
co do karmienia suka musi mieć wszystko co najlepsze by potem doszła do siebie szczeniaki to nie alda wysiłek ... był swietny temat w dziale wet ale głupi ludzie go zmarnowali ... :diabloti:
zerknij chociazy tutaj: [url]http://www.cadebou.pl/zalecenia.php[/url]
wystarczy wpisac w google ... a to jest lenistwo i potępiam :mad:

Link to comment
Share on other sites

..........zdemaskowałas mnie jestem leniwy i chciwy:multi: .......
niezarejestrowalem sie ta tym forum zeby sie z toba kłucic brak mi do takich ludzi słów ,nieszukałem wiadomosci na goglach bo przeciez pocos jest to forum:angryy: byłbym wdzieczny jakbys sie juz nieodpowiadała na moje posty miałem z nia problemy a niechciałem jej wysterylizowac postanowiłem ja dopuscic dla jej dobra wiem ze zwaszego punktu widzenia wychodze na.. ale ten pies ma umnie dobre warunki

Link to comment
Share on other sites

[quote=tomi-ex;2327458nieszukałem wiadomosci na goglach bo przeciez pocos jest to forum:angryy: i[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Aha, jesteśmy przedsiębiorstwem usługowym dla tych, którym się nie chce zdobywać wiadomości i uczyć się ! :mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dla dobra psa ?Aha a co pies ma z tego dobrego? Sukę od połowy ciąży karmi się karmą dla suk szczennych i karmiacych a ty się na koniec ciąży pytasz co i jak. Czyli pewnie żywiona tak jak być powinna nie była. Współczuję szczeniaczkom i suni bo przy tak "uświadomionym" włascicielu raczej im to na dobre nie wyjdzie. Gratuluję odpowiedzialności i podejścia. Na pewno pies ma super warunki...kojec:cool1:

A pisać każdy tutaj może i nie musi cię nikt o zdanie pytać więc sory hamuj. Mnie brak slów do takich jak ty rozmnażaczy kundli. Bo suka ktora husky przypomina nie znaczy że nim jest:diabloti:
Nie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Dla dobra psa ?Aha a co pies ma z tego dobrego? Sukę od połowy ciąży karmi się karmą dla suk szczennych i karmiacych a ty się na koniec ciąży pytasz co i jak. Czyli pewnie żywiona tak jak być powinna nie była. Współczuję szczeniaczkom i suni bo przy tak "uświadomionym" włascicielu raczej im to na dobre nie wyjdzie. Gratuluję odpowiedzialności i podejścia. Na pewno pies ma super warunki...kojec:cool1:

A pisać każdy tutaj może i nie musi cię nikt o zdanie pytać więc sory hamuj. Mnie brak slów do takich jak ty rozmnażaczy kundli. Bo suka ktora husky przypomina nie znaczy że nim jest:diabloti:
Nie pozdrawiam
[/QUOTE]

I to chyba wystarczy, jasno i na temat :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

diana 14latek
"dobro psa" Idz sie oszczen to zobaczysz jakie to przyjemne,choc jeszcze niedorosłac do cieczki załoze sie ze kazda suka lubi byc dopuszczona nawet taka wysterylizowana jak ty
była karmiona lepsza karma niz twoje domowe jedzenie
współczuje twojemu psu przekaz jej wyrazy "współczucia"
[COLOR=#000000]pies ma lepsze niz ty w kojcu suke trzymam w specjalnym sterylnym kojcu z klimatyzacjai ma zarcie tyle ilemoze zerzrec nie tak jak ciebie karmia raz na tydzien wozignojem w proszku
[/COLOR]kundlem mozesz nazywac to włochate swinstwo na swoim zdjeciu

Przepraszam ale niemogłe wyhamowac
karolka twoje zachowanie jest podobne do diany latek 14 mniemam ze chodzice do tego samego lekarza
NIEPOZDRAWIAM I NIECAŁUJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']powracajac do naszego tematu to sa jeszcze jakies maluszki w drodze czy juz wszystkie narodzone?[/quote]

Z tych, ktore mialy sie narodzic, sa juz chyba wszystkie ! :)

A ja chcialam sie przywitac ( bo do tej pory cichaczem czytalam ten watek ;) ) i pogratulowac wszystkim szczesliwym babciom i mamusiom ! :multi: Maluchy sa cudowne :loveu:

A zeby kontynuowac ten pasjonujacy ( zwlaszcza w ostatnich dniach przed porodem :razz: ) temat, jezeli pozwolice to dopisze sie do niego.
Oto przyszla mamusia:
[IMG]http://img147.imageshack.us/img147/957/untitled5ud1.jpg[/IMG]

Co prawda to nie pierwszy miot w mojej hodowli, ale pierwszy w tej rzadkiej rasie i dlatego dla mnie wyjatkowy. Do porodu jeszcze sporo czasu zostalo, a mnie juz zjada ciekawosc i stres... :oops:

Bedziecie trzymac kciuki ?..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomi-ex']diana 14latek
"dobro psa" Idz sie oszczen to zobaczysz jakie to przyjemne,choc jeszcze niedorosłac do cieczki załoze sie ze kazda suka lubi byc dopuszczona nawet taka wysterylizowana jak ty
była karmiona lepsza karma niz twoje domowe jedzenie
współczuje twojemu psu przekaz jej wyrazy "współczucia"
[COLOR=#000000]pies ma lepsze niz ty w kojcu suke trzymam w specjalnym sterylnym kojcu z klimatyzacjai ma zarcie tyle ilemoze zerzrec nie tak jak ciebie karmia raz na tydzien wozignojem w proszku[/COLOR]
kundlem mozesz nazywac to włochate swinstwo na swoim zdjeciu

[/quote]


:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Rany jaka kultura.

Link to comment
Share on other sites

nie chce mi sie juz przekonywac i tłumaczyć ... :shake: powiem jedno to instynkt sterylka uchorni sukę przed chorobami i tym nadmiernym instynktem (skoro tak uciekała)
twoje posty swiadcza o totalnym braku kultury ... miłgo "spylenie" psiaków na allegro ... a teraz riposta na twoje nieumiejętne chamskie zlośliwości, bo i to trzeba potrafić -czarne haszczaki :evil_lol: czy aby napewno wszytko poszło zgodnie z planem ... :diabloti:
[QUOTE] Bedziecie trzymac kciuki ?..[/QUOTE] no jasne!!!!! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...