Jump to content
Dogomania

"Mój pies ciągnie na smyczy.Co robić?"


Ania & Mia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Baski_Kropka']wyskakuje błąd wczytywania trony więc nic nie można powiedzieć bo nie wiemy o którą książkę chodzi ;)[/QUOTE]
mi się wyświetliła bez problemu. ale nie znam tej pozycji.
tu daję opis:
[I]"W trakcie rocznego kursu instruktorskiego w klinice weterynaryjnej Grorudddalen na obrzeżach Oslo poproszono nas o wybranie tematu projektu, nad którym mieliśmy pracować w ciągu roku. Jako człowiek praktyczny, oczywiście wybrałam praktyczny projekt. Zdecydowałam się opracować metodę, która pozwalałaby nauczyć psy spokojnego chodzenia na smyczy. Okazało się to doskonałą zabawą. (...)" W takich słowach Turid wspomina historię powstania swojej metody, której od wielu lat uczy właścicieli psów i instruktorów szkolenia podczas swoich podróży po całym świecie.

Metoda ta opiera się na wyciszaniu psa i nauczeniu go reagowania na sygnały dawane przez przewodnika nawet w sytuacjach rozpraszających. Przebieg szkolenia przedstawiony jest krok po kroku i bogato ilustrowany kolorowymi zdjęciami. Z tej książki skorzystają wszyscy, którzy mają problemy z opanowaniem swojego czworonoga podczas spacerów, a także szkoleniowcy, którzy pracują metodami pozytywnymi.

Format A5, 60 stron, wiele kolorowych fotografii.

Publikacja nr 1 fundacji Psia Wachta.

Tłumaczenie: Paulina Ziółkowska-Radomiak.

Koszt przesyłki w Polsce pokrywa nasza fundacja.[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czekam właśnie na przesyłkę z tą książką. Podobno jest rewelacyjna, poleciła mi ją nasza instruktorka agillity twierdząc "nie sugeruj się tytułem ona pomoże wam w życiu codziennym"...

Poza tym w pełni zgadzam się z kariną tą autorkę można kupować w ciemno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...