Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

Ciotki, ustalcie jeszcze sprawę dyplomów i prowizji. Kto zapłaci za wystawienie, za prowizję z allegro od sprzedanych dyplomów, kto zrobi dyplomy, wyśle je elektronicznie, ewentualnie wydrukuje i prześle pocztą - niektórzy chcą mimo wszyscy dostać pocztą.

Link to comment
Share on other sites

kurcze ja wyjezdzam wiec nie dam rady tego zrobic...chyba została Mysia..mam nadzieje,ze sie zgodzi tym zająć:roll:ona bedzie na bierzaco kto wplaci na allegro..Myszko?:oops::oops:cale szczescie TOZ się zgodził;)jak mysia sie tu pojawi to zmieni w deklaracjach-dopisze te wplaty ktore doszły:razz::razz:8zł to nie bardzo duzo;)zobaczymy jeszcze co i jak.Teraz najwazniejsza jest operacja!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

O ranyyy, ja co do spraw Allegro jestem zupełnie zielona :oops::oops::oops: Jak to wygląda z tymi prowizjami i z tym wszystkim? Rozumię, że potrzebny nam ktoś kto ma graficzne uzdolnienia i mógłby taki dyplomi stworzyć? Macie jakiś pomysł? :cool3: Ta prowizja to ile kosztuje? To chyba bezpośrednio załatwia osobą robiąca Allegro? wtedy tej osobie pieniążki bym przesłała? Dyplomy mogę wysyłać, tylko adresy mailowe będą mi potrzebne... a może by ktoś kto zrobi Allegro się tego podjął?

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
50 zł - agata51
70 zł - Dona20 (jej siostra)
20 zł - Seweryn S.
50 zł - Sabina02
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Razem:
710 zł + reszta

[B][U][COLOR=red]WPŁATY NA KURUSIA[/COLOR][/U][/B]

[B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B]
150 ZŁ - Bjuta
20 zł - Seweryn S.

RAZEM: [B]170 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

jak mi dacie znac o co chodzi z typlomami to cos sprobuje załatwic..chlopak mojej siostry pracuje w firmie i projektuje na kompie reklamy dla tych firm wiec moglby cos stworzyc mam nadzieje jakbym go poprosila ale nie wiem o co chodzi za bardzo...to ma byc zwykly dyplom czy co?co tam ma byc napisane?jak to wyglada i kto mi to wyjasni:oops::oops:moze rzeczywiscie zajalby sie sprawami allegra ten kto jest zrobi?jak bede umiala i mogla to jak najbardziej pomoge ale narazie nie wiem co za bardzo mogę zrobic..

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem (sama kiedyś taki dostałam) to dyplom=plakacik, czyli jakieś zdjęcia psa lub kolaż ze zdjęć z podziękowaniami za pomoc w jego ratowaniu, może tam być data, imie psa, w wielkim streszczeniu o co chodzi, czyli np dyplom uznania lub podziękowania za pomoc w artowaniu psa...
coś w tym stylu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']O ranyyy, ja co do spraw Allegro jestem zupełnie zielona :oops::oops::oops: Jak to wygląda z tymi prowizjami i z tym wszystkim? Rozumię, że potrzebny nam ktoś kto ma graficzne uzdolnienia i mógłby taki dyplomi stworzyć? Macie jakiś pomysł? :cool3: Ta prowizja to ile kosztuje? To chyba bezpośrednio załatwia osobą robiąca Allegro? wtedy tej osobie pieniążki bym przesłała? Dyplomy mogę wysyłać, tylko adresy mailowe będą mi potrzebne... a może by ktoś kto zrobi Allegro się tego podjął?

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
50 zł - agata51
70 zł - Dona20 (jej siostra)
20 zł - Seweryn S.
50 zł - Sabina02
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Razem:
710 zł + reszta

[B][U][COLOR=red]WPŁATY NA KURUSIA[/COLOR][/U][/B]

[B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B]
150 ZŁ - Bjuta
20 zł - Seweryn S.

RAZEM: [B]170 zł[/B][/quote]

Prowizja to 4% sprzedanych dyplomów. Taki dyplom nie jest trudno zrobić, ja go Wam mogę zrobić, tylko zaznaczcie w aukcji, że wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji!!! Ja wracam za tydzień to Wam go zrobię, aukcja będzie pewnie na 2 tygodnie, więc zdążę. Dobrze jest też podać nr konta TOZu w aukcji - wzbudza zaufanie i nie trzeba wszystkim odpisywać.

Są osoby, które będą chciały dostać dyplom pocztą - musi być osoba, która zrobi ich wydruk i je wyśle - często też za jakieś pozbierane pieniądze/ przelane od kogoś żeby z TOZowskiego konta nie pobierać i nie robić zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Wyślijcie mi na maila dane TOZ-u - adres, nr konta. Zrobię to allegro cegiełkowe - Laro, sprawdzisz, dobrze? Czy wszystko jest OK, bo to będzie moje piersze cegiełkowe.
Proponuję nie używać imienia Kurojad. Dobra? Może być tylko Kuruś? ;)

Cegiełkowe musi być oczywiście wyróżnione 12 zł i najlepiej podświetlone 6 zł. Afunduję pierwszy raz, ale gdyby trzeba było wznawiać, to uszczkniemy coś z "wpływów" dobrze? Rozumiem, że prowizja może iść z cegiełek? No bo 4 procent to jednak sporo tego wyjdzie... :oops:

Czy już wszystkie najlepsze zdjęcia Kurusia są na tym wątku? I wszystkie potrzebne informacje? Nie dam rady szukać, wybaczie (to cholerne łącze przez komórkę...)
Kiedy będzie robiona ta operacja? Jaki mamy czas żeby zebrać pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Wyślijcie mi na maila dane TOZ-u - adres, nr konta. Zrobię to allegro cegiełkowe - Laro, sprawdzisz, dobrze? Czy wszystko jest OK, bo to będzie moje piersze cegiełkowe.
Proponuję nie używać imienia Kurojad. Dobra? Może być tylko Kuruś? ;)

Cegiełkowe musi być oczywiście wyróżnione 12 zł i najlepiej podświetlone 6 zł. Afunduję pierwszy raz, ale gdyby trzeba było wznawiać, to uszczkniemy coś z "wpływów" dobrze? Rozumiem, że prowizja może iść z cegiełek? No bo 4 procent to jednak sporo tego wyjdzie... :oops:

Czy już wszystkie najlepsze zdjęcia Kurusia są na tym wątku? I wszystkie potrzebne informacje? Nie dam rady szukać, wybaczie (to cholerne łącze przez komórkę...)
Kiedy będzie robiona ta operacja? Jaki mamy czas żeby zebrać pieniądze?[/quote]

Bjuta, jasne, że sprawdzę ;) tylko radzę żeby jednak ktoś pokrył tą prowizję i się już teraz zobowiązał, bo potem z wpływów to może być ciężko zabrać - wpływy będą mieć charakter darowizn na konto TOZowskie, a oni z każdej wpłaty i wypłaty muszą się rozliczać. Możesz wystawić, a myślę, że w ciągu 2 tygodni znajdzie się ktoś kto pokryje prowizję.

Dziewczyny, udzielcie Bjucie odpowiedzi, to ważne, trzeba być wiarygodnym. Dobrze jest takie allegro aktualizować co jakiś czax - pisać jak się psinka czuje, co i jak - wzbudza zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

Super:loveu:co do zabiegu jeszcze nie wiadomo kiedy mialby byc...trzeba najpierw zebrac pieniadze..kurus moze byc w lecznicy bez problemu;)jestem za tym zeby uzywac imienia Kurus:evil_lol:na nastepne wyroznienie mozemy sie zrzucic:razz:co do danych i konta ja nie mam ale Mysia ma napewno w schronisku wiec jutro tu napisze chyba ze ma w domu to moze wczesniej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Skleciłam tekst o Kurusiu, prześlę go Bjutce na maila razem z wszystkimi danym do przelewów i fotkami, które mu kiedyś zrobiłam, a jeszcze ich na wątku nie było. Bjutko jesli możesz to popraw co trzeba, bo się na tym znasz :evil_lol: bo ze mnie to średnia humanistka :eviltong:[/B]

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
120 zł - Asia_Klero + ciocia + mama i jej koleżanka
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
50 zł - agata51
70 zł - Dona20 (jej siostra)
20 zł - Seweryn S.
50 zł - Sabina02
200 zł - Madzia Sz. (wolontariuszka)
50 zł - Darek (TZ Dona20)
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Razem:
960 zł + reszta

[B][U][COLOR=red]WPŁATY NA KURUSIA[/COLOR][/U][/B]

[B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B]
150 ZŁ - Bjuta
20 zł - Seweryn S.

RAZEM: [B]170 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

dobrze nam idzie kochani:loveu:dobra ja lece postaram sie tu jakos jutro wpasc..w prawdzie jade nad morze ale jest laptop z internetem wiec nie ma zle:evil_lol::evil_lol:bede tu z wami na biezaco.A no i rano jadę odwiedzic Kurusia w lecznicy z szelkami i karma;)pozdrowie go od was i powiem mu jak wielu ludziom na nim zalezy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']dobrze nam idzie kochani:loveu:dobra ja lece postaram sie tu jakos jutro wpasc..w prawdzie jade nad morze ale jest laptop z internetem wiec nie ma zle:evil_lol::evil_lol:bede tu z wami na biezaco.A no i rano jadę odwiedzic Kurusia w lecznicy z szelkami i karma;)pozdrowie go od was i powiem mu jak wielu ludziom na nim zalezy:razz:[/quote]

A mnie nie będzie tu do niedzieli następnej, ale myślę, że wszystko będzie jak najlepiej, naprawdę dobrze idzie :lol:[B] [U]Pamiętajcie żeby zamieścić w allegro, że wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji. [/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'][B]Skleciłam tekst o Kurusiu, prześlę go Bjutce na maila razem z wszystkimi danym do przelewów i fotkami, które mu kiedyś zrobiłam, a jeszcze ich na wątku nie było. Bjutko jesli możesz to popraw co trzeba, bo się na tym znasz :evil_lol: bo ze mnie to średnia humanistka :eviltong:[/B][/quote]
[quote name='Mysia_']


[/quote]


<DIV align=center>Super!!To czekam. W między czasie spłodziłam coś takiego (pomiędzy tekstem byłyby zdjęcia. Tekst jest konkretny, a nie "poetycki", na mnie bardziej działają takie, ale nie wiem - co uważacie...?

[CENTER]Jak przyjdzie ten tekst MYSI, to je jakoś "pożenię", albo co. To czekam na uwagi. ;)[/CENTER]

[CENTER]Znalazłam adres i nr konta na stronie PSITULA - czy to to?[/CENTER]


[CENTER][FONT=Calibri][B]KURUŚ[/B][/FONT]
[FONT=Calibri][B][IMG]http://images41.fotosik.pl/171/ac6ed9793e8f72fdmed.jpg[/IMG][/B][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Calibri][B]Kuruś jest jednym z najradośniejszych psiaków jakie mieszkają[/B][/FONT]

[/FONT][FONT=Calibri]
[FONT=Calibri][B]w zabrzańskim schronisku dla zwierząt [U][URL="http://www.psitulmnie.pl/"][COLOR=#505050]PSITULMNIE[/COLOR][/URL][/U].[/B][/FONT]

[FONT=Calibri][B]Jest żywiołowy, energiczny i radosny.[/B][/FONT]

[FONT=Calibri][B]Potrafi się wkręcić na każdy spacer .[/B][/FONT]

[FONT=Calibri][B]Nie przejmuje się deszczem, śniegiem ani upałem.[/B][/FONT]
[IMG]http://i27.tinypic.com/2rzc2kk.jpg[/IMG]

[FONT=Calibri][B]Świetnie rozpoznaje kroki wolontariuszek,[/B][/FONT]

[FONT=Calibri][B]już z daleka ustawia się, by nas witać i dopraszać się głaskania i spaceru![/B][/FONT]

[FONT=Calibri][B]Jest naszym ulubieńcem![/B][/FONT]

[/FONT][FONT=Calibri][B][IMG]http://i31.tinypic.com/coto7.jpg[/IMG] [/B][/FONT]

[FONT=Calibri][COLOR=black][FONT=Calibri][B]Kuruś od jakiegoś czasu miał małe problemy z oddychaniem po dużym wysiłku.[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Calibri][CENTER]
[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Nie było to nic niepokojącego - trochę charczał,[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]czasami kaszlnął, ale w zasadzie nikt na to większej uwagi nie zwracał...[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Do czasu aż jego stan praktycznie z dnia na dzień się pogorszył.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]W poniedziałek Kuruś zaczął charczeć i „ skrzeczeć” nawet przy chodzeniu,[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]a po przebiegnięciu paru kroków zaczął się dusić.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Diagnoza weterynarza była straszna –[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]zapaść tchawicy.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]To nie jest śmiertelna choroba.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Można to operować, niestety operacja przekracza możliwości [/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]finansowe schroniska i nas - wolontariuszy.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Operacja kosztuje 2000 zł.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Do tego koszt rehabilitacji i pobytu w hoteliku - domu tymczasowym.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B](Kuruś zaraz po operacji nie może wrócić do schroniska)[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Zaczęliśmy robić zrzutkę wśród wolontariuszy i pracowników schroniska,[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]ale po sięgnięciu do najgłębszych rezerw nazbieraliśmy na razie tylko 850 zł.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Staramy się w ciągu dwóch tygodni zebrać kwotę na operację.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Jest ona jedyną szansą na życie Kurusia.[/B][/FONT][/COLOR]

[B][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/8fc065f099a9d4bbmed.jpg[/IMG][/B]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Kuruś to taki „zwykły” niezwykły pies.[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Może i nie jest piękny, ale jest wierny, oddany i mądry.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]I potrafi cieszyć się każdym patykiem rzuconym na spacerze[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][B]i każdą kałużą wody w której się można wytaplać.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Bardzo go kochamy i wierzymy, że z Waszą pomocą, uda nam się ocalić mu życie.[/B][/FONT][/COLOR]


[B][IMG]http://i25.tinypic.com/124vb44.jpg[/IMG] [/B]

[/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Calibri][CENTER][CENTER][COLOR=black][B]Przedmiotem tej aukcji są [B]dyplomy - podziękowania. [/B][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER][B]Wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji.
Pieniądze prosimy kierować na konto:

[/B][/CENTER]
[CENTER][B]Bank Pekao S.A. Oddział w Zabrzu 58 1240 4849 1111 0000 5351 3032[/B][/CENTER]
[CENTER][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami[/B][/CENTER]
[CENTER][B]oddział z Zabrzu[/B][/CENTER]
[CENTER][B]ul. Wolności 278[/B][/CENTER]
[CENTER][B]41-800 ZABRZE,[/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][COLOR=black][FONT=Times New Roman]koniecznie[/FONT][/COLOR][/U] z dopiskiem [COLOR=#ff1616]DLA KURUSIA.[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][/FONT] [/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][B][IMG]http://i28.tinypic.com/n48h2f.jpg[/IMG][/B][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][/FONT][CENTER][/FONT][/COLOR][COLOR=black] [/CENTER]

[/COLOR][CENTER][COLOR=black][FONT=Calibri][B]Więcej wiadomości o Kurusiu może podać pani Małgorzata Witkowska [/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B](pracownik schroniska i członek TOZ) – 692-581-343.[/B][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Aktualny stan można śledzić na wątku [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/kurus-z-zabrza-prawie-nie-moze-oddychac-zbieramy-na-operacje-143499/"][COLOR=#0000b1][B]KURUSIA – TUTAJ (kliknij). [/B][/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]

[FONT=Calibri][B]AUKCJA MA CHARAKTER CHARYTATYWNY.[/B][/FONT]

[B][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/c72f555f52f27ef0med.jpg[/IMG][/B]

[/FONT]

[COLOR=black][FONT=Calibri][B]Wpłaty na konto TOZ mają formę darowizn, z wszystkich wpłat rozlicza się TOZ.

[/CENTER]
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładny tekst, ja bym nie zmieniała, mi się podoba :lol:

A teraz zastrzeżenie:

[CENTER][B][COLOR=black][FONT=Calibri]Przedmiotem tej aukcji są cegiełki - HONOROWE DYPLOMY[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Calibri]z podziękowaniami za okazaną pomoc.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Calibri]Będziemy wysyłać je mailem PO zakończeniu aukcji – chyba,[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Calibri]że ktoś życzy sobie pocztą – wtedy prosimy o informację.[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Calibri]Pieniądze prosimy kierować na konto Towarzystwa Ochrony Zwierząt,[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Calibri]koniecznie z dopiskiem DLA KURUSIA.

[/FONT][/COLOR][/B][LEFT][B]Nie pisz Bjuta, że przedmiotem aukcji są cegiełki tylko, że przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania/ honorowe dyplomy. Nie pisz, że będą wysyłane mailem - przyczepią się do tego - pracownicy allegro.

Może napisz tak:

Przedmiotem aukcji są dyplomy podziękowania. Wszystkie dyplomy zostaną wysłane po zakończeniu aukcji.
Pieniądze prosimy kierować na konto:

.................................... i tu podane konto

+ koniecznie "Dla Kurusia"!!! (zaznacz to na czerwono).

Pod spodem aukcji napisz: Wpłaty na konto TOZ mają formę darowizn, z wszystkich wpłat rozlicza się TOZ.

------------------------------------------------------------------------

A co do wysyłki to już po zakończeniu aukcji napiszesz ogólnie do wszystkich, że dziękujesz za udział, zapytasz się kto chce dyplom pocztą kto mailem przy zaznaczeniu, że wpłacone 2zł za przesyłkę mogą też zostać spożytkowane na leczenie - TYLKO NIE PISZ TEGO W AUKCJI!!

I zaznacz jako formę przesyłki towaru przy wystawianiu aukcji: przesyłka elektroniczna i list polecony ekonomiczny 2zł.
[/B][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za uwagi już się biorę do roboty! Ale dostałam też tekst Mysi! Jest bardzo dobry!!! Trochę go podrasuję ciut ukradnę z mojego i najpóźniej rankiem wkleję tutaj "gotowca" z poprawkami Lary. ;) Warto ruszyć w sobotę z aukcją, ale chyba lepiej po południu, tak Laro? Wtedy będzie się też kończyło za dwa tygodnie po południu w sobotę, a wtedy będzie najwięcej wejść... DObrze myślę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...