Jump to content
Dogomania

PRZYBORÓWEK ZABIŁ PSA BEZ PYTANIA OPIEKUNA! SZAFIR ZA TM [*] !!!!!! Zabrano mu szansę


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak sobei myślę że ludzie już są znudzeni tymi samymi ogłoszeniami Szafira, tzn zdjęciami i trzeba by było nowych świeżych zdjęć, kto może tam podjechac?
nie wiem czy Weronia wchodzi na ten watek i w ogóle ale może jest szansa że ona zrobi te zdjęcia, po nowe info mogę zadzwonić
i wtedy trzeba ruszyć znowu z ogłoszeniami
za długo już siedzi taki młody pies

Link to comment
Share on other sites

a moze Ajula wybiera sie kiedyś do Przyborówka pstryknąc pare fotek, bo tam siedzi tez inny psiak z Wrocławia stary Robi i on nie ma ani jednej porządnej fotki....już od kilku miesięcy... jak tak dalej pójdzie chłopczyk może w ogole nie dożyc jakiegokolwiek ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Kiko ogłoszenia ma, ode mnie, ale to kropla w morzu potrzeb... nikt nie dzwoni, jeszcze chyba jedna cioteczka mu robiła, ale nie wiem czy są aktualne, ja swoje aktualizuję, zmieniam tekst, zdjęcia.., ale nadal nikt nie dzwoni

kto pisze piękne teksty? podpowiedźcie a ja już napiszę pw do tej osoby

chciałam pisać pw do Weroni ale ma zapchaną skrzynkę, zadzwonię do niej dzisiaj

Link to comment
Share on other sites

poprosiłam Ninkę i miała działać ale coś tam nie wyszło, ale będzie tam znów jakoś na dniach więc zdjęcia będą :)

zainteresujcie się ludzie Szafirkiem, taki młody pies a tyle w hoteliku... pomóżcie mu znaleźć dom, przecież on tam nie jest jedyny!! on chce swojego człowieka jednego na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...