Jump to content
Dogomania

Jamnik z Jarocina - WRACA Z ADOPCJI.


Isadora7

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Jejku, oby piorunem nastąpił odzew z allegro.[/quote]

No powiem ze ruch jest. pomimo wakacji i wieku jamnisia. Nie ma jeszcze nic na bank, ale sa bardzo konkretne pytania. No i jak nie nastąpi trzesienie ziemi czy insza apokalipsa jamniś weekend spędzi w hoteliku już. Może jarocińskie ciotki więcej powiedzą wieczorem, ja nagrałam, przekazałam i czekamy.

Link to comment
Share on other sites

No to jak czekacie to piszę po pierwsze baaaaaaaaaardzo dziękuję za zaangażowanie wszystkim a szczególnie Isadorze7 wszystko dogadane jamnis jedzie na tymczas pod Warszawę będzie miał kompana do zabaw i ogród (dowiedziałam sie w schronie ,że mieszkał w domu z ogrodem) od dwóch dni jest u mojej mamy bo nie chciałam go zostawiać w schronisku bardzo przeżywał nowe miejsce chociaż ogólnie jest bardzo kontaktowy przez cały czas merda ogonkiem , wczoraj było tragicznie rozwolnienie , wymioty żółcią a dziś rosołek mojej mamy z kurczaczkiem to było to (jak zbliżałam się z lekami to mruczał idź babo - jak bym widziała mojego Miloszka). Nie jest nauczony psiego jedzenia raczej jadał ludzkie ale jest w świetnej formie fizycznej , biega , skacze a na dodatek zakumplował sie z weteranką z bloku która właśnie miała cieczkę ożył natychmiast . Trochę szkoda że musi jechać moja mama i tata już go pokochali cały świat sie kreci wokół niego ale po śmierci ostatniego miksa jamniora moi rodzice stwierdzili że nie utargają następnego starego psa ( ja to myślę że on pożyje) jest cudowny. Chciałabym wam tyle napisać ........................bardzo lubi towarzystwo widać że ktoś z nim przebywał całymi dniami , chodził do sklepu itd kocha inne pieski zaraz zapomina o panci jak się jakiś pojawia i nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak dziewczynki , ma swoje ścieżki i ma być tak jak on chce (prawdziwy jamnior)
Na zakończenie swojej wypowiedzi poinformuję że w sobotę osobiście go odstawię na tymczas , obczaję co i jak a reszte tzn zdjęcia z podróży i tymczasu pojawią się natychmiast jak zdążę to zrobię mu parę fotek u mamy na stancji to zobaczycie jaki to książę , taksobie myślę że on sobie wykombinował - jestem stary biedny , jestem gwiazdą internetu to teraz biegajcie no i biegamy dobrej nocy

Link to comment
Share on other sites

dodam tylko ,że gosi tata tarza sie z nim po podłodze i od filutków go wyzywa:evil_lol:bardzo ,bardzo załuje że ares nie może tam zostać(chociaz wesoło nie było na początku:razz:)raj to mało powiedziane,ale nie jesteśmy w stanie przeskoczyc ich lęku przed śmiercią zwierzaka,jeszcze nie teraz..........................

Link to comment
Share on other sites

wrócilismy,aresik na miejscu,jest jamnikiem wędrownym,cały czas łazi i osikuje co popadnie,zdecydowanie prodziewczęcy,ale chłopaków też lubi,ma wielki ogród,inne pieski i wyglądał na zadowolonego,pewnie był bardzo zmęczony,ale ciekawość była silniejsza od zmęczenia,mam nadzieje ze w końcu odpuścił i poszedł spać,jeżeli chodzi o charakterek to ma,oj ma ,wybitnie jamniczy,wejdzie człowiekowi na głowę,wyprzytula się ,wyslini,ale gdyby człowiek chciał się przytulic a aresek akurat nie ,to biada człowiekowi,dwa zęby są cały czas w gotowości,no i te zeby to moja największa bolączka,ma dwa chyba ostatnie trzonowe dolne i dwa dolne kły,i to by było na tyle,reszty zębów brak,to naprawde fantastyczny i miły jamniczy typ
[B]uśmiechniety,bezzębny jamniczek[/B]
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4975/p8080066.jpg[/IMG]
[B]w biegu[/B]
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9305/p8080054.jpg[/IMG]
[B]no na chwilkę to i położyc się można,odpoczynek w hoteliku u jamora[/B]
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6600/p8080078.jpg[/IMG]

[B]i najbardziej typowa pozycja aresowa[/B] :)
[IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5537/p8080058.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234'] terenu do obsikiwania widać mu nie zabraknie.:evil_lol:[/quote]
fotki są od jamora z hoteliku bo wieźlismy tam wyżełkowatego rufusa,a dopiero potem jechał ares do brzezin,ale terenu do biegania w nowym dt ma 3000mkw



schronisko jest w radlinie za jarocinem,daleko od dworca

Link to comment
Share on other sites

8zł za dobę,czyli 240 na miesiąc,pytałam czy z góry,czy na koniec miesiaca,ale już teraz głupia jestem,goska będzie dzwoniła to wszystko ustali,poza tym ma te dwa zeby okropne brzydale ale nie wiem czy ktoś podejmie sie wyrwania ich,na zębach kamień jest wiekszy niz same zęby,bardzo mu to przeszkadza,cały czas międli ozorkiem

Link to comment
Share on other sites

No zdjęcia super taki on jest facio właśnie.....................bardzo za nim tęsknię , trochę się martwię jak on te zmiany znosi w starczym wieku , no i u Natalii dużo tych piesków mam nadzieję że dadzą mu żyć . Gdyby nie moja 12 letnia księżniczka z avatora to zostałby na bank u mnie na to stonka wymyśliła, że jamniora zabieram do siebie a Tojreczka idzie do schronu w Radlinie waaaaaaaaaariatka........................
Dogadałyśmy się z Natalią że płatności z dołu żeby możnabyło forsę pozbierać 240 zł
za miesiąc. Mam nadzieję jednak że mały znajdzie spokojny domek wcześniej a jak nasz transporter się zgodzi to osobiście go odstawimy do nowego fajnego domku ( transport pokrywam) - jak mój mąż kiedyś wejdzie na dogo i odkryje wszystkie moje deklaracje to zawał pewien. W nowym domu należałoby zająć się pozostałymi zębami (jest ich niewiele więc koszty małe) oraz szczepieniami ponieważ na dzień dzisiejszy po środowej niedyspozycji lekarz kategorycznie tego zabronił.
Jest taki kochany i wesolutki a teraz sobie myśli że go zostawiłam tak jak tamta pancia.....................koszmar

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Witam![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Psiak jest u mnie w hoteliku w Brzezinach. Jak pojechaliście to biegał, sikał, biegał, sikał, biegał, biegał i biegał. Tak o 18 przypomniałam sobie że jeszcze nie jadłam śniadania więc zrobiliśmy sobie śniadanio-obiado-kolację po której postanowiłam się na chwilę położyć, chwila się trochę przeciągnęła bo ocknęłam się o 22 z jamnikiem w łóżku :) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Poszliśmy jeszcze na wysikanie do ogródka i teraz Aresik wygląda tak:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL=http://img188.imageshack.us/i/jamnior.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8629/jamnior.th.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Chyba ma już dosyć wrażeń na dziś :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A z jedzeniem nie było problemu, tzn. na początku były bo na namoczony i pognieciony widelcem Pro Plan zupełnie się wypioł, już chciałam puszkę otwierać (mam takie 100% kurczaka, naprawdę niezłe, nutry), ale po chwili sytuacja się rozwiązała:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Astor poszedł do miski Aresa, no to Furia zmieniła swoją miskę na Astorka, Tajfun został przy swojej, a Ares z apetytem wyjadł Furii suche i w dodatku nie namoczone ale dla seniorków więc nie trudne do pogryzienia. Ja już się poddałam, a niech jedzą co im smakuje trudno [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jutro porobię zdjęcia w ogródku.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth'][...ciach...][COLOR=black][FONT=Verdana] chwila się trochę przeciągnęła bo ocknęłam się o 22 z jamnikiem w łóżku :) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Poszliśmy jeszcze na wysikanie do ogródka i teraz Aresik wygląda tak:[/FONT][/COLOR]
[url]http://img188.imageshack.us/img188/8629/jamnior.th.jpg[/url]
[...ciach...][/quote]

No i potwierdził, może jest jamnikiem.
Dziękuję bardzo, że go przyjęłaś. Teraz czekamy na zdjątka i zaczynamy nową kampanię reklamową.

Link to comment
Share on other sites

No to kamień z serducha tak mi było przykro że tak go przekazujemy z rąk do rąk takiego staruszka, a on się świetnie bawi i klejnoty na wierzchu szok u mojej mamy aż tak się nierozkładał, a fotki to ja bardzo poproszę ile się da aż mu zazdroszczę jutro tych szaleństw w ogrodzie ale ja za to wreszcie zajmę się swoim psem i też ją zabiorę na działeczkę (będziemy sobie wspominać Areska jaki był biedny a jak poczuł dobre to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki 100 % jamnior z niego wyszedł) dobranoc wszystkim bo od piątej rano na nogach no i ta Jamorowa naleweczka...................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...