Jump to content
Dogomania

Agis już się uśmiecha i pilnie szuka sponsora. pomocy!!


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Agis ma sie świetnie, dziękuję wszystkim którzy mu pomagali i kibicowali.
Dzisiaj przyszło mi prosić o pomoc dla innych moich podopiecznych.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znowu-3-psy-jednego-dnia-nie-dajemy-juz-rady-pomozcie-nam-ratowac-148044/#post13090693[/URL]

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kochani sytuacja wygląda tak:
Agis od około 2 tygodni nie dostaje już gotowanego jedzenia. Rozumiem tę decyzję: państwo Agisa to ludzie dość biedni, ale stać ich na inne rzeczy, powinno więc stać także na karmę. To wszystko kwestia priorytetów.
Niestety jakkolwiek podzielam zdanie że państwo Agisa powinni przejąć karmienie swojego psa,to nie zmienia to faktu, ze sytuacja ta uderza w psa.
dzisiaj dostałam smsa , że skończyła sie też sucha karma zasponsorowana przez Agmarka. Ja mam troche karmy dla swoich psów, więc odsypię Agisowi woreczek, ale co dalej?
Chcę porozmawiać z tymi ludxmi, żeby zaczęli dbać o Agisa, ale myślę, że dobrze by było ich jeszcze trochę wesprzeć.
[B]Czy ktoś mógłby pomóc w kupieniu Agisowi karmy?[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agmarek']Agato płynie do Ciebie stówka na jedzenie dla Agisa.[/QUOTE]


O kurcze, super. Wielkie dzięki. W poniedziałek zamówię mu Purine.
Ja wiem, ze to niewychowawcze, ale postaram się tych ludzi trochę mobilizować. Zrobiliśmy spora robotę , warto tego nie zmarnować.

Masz złote serce:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']O kurcze, super. Wielkie dzięki. W poniedziałek zamówię mu Purine.
Ja wiem, ze to niewychowawcze, ale postaram się tych ludzi trochę mobilizować. Zrobiliśmy spora robotę , warto tego nie zmarnować.

Masz złote serce:loveu:.[/QUOTE]

Oczywiście pieniądze wysłałabym Ci wcześniej, ale komp odmówił mi posłuszeństwa i to [B]Kosu[/B] powiedziała mi że Agis ma znów kłopoty. Jej należą się podziękowania, bo prosiłam Ciebie o pw jakby coś się działało, ale nie napisałaś :cool1:
Lanie się należy :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście pieniądze wysłałabym Ci wcześniej, ale komp odmówił mi posłuszeństwa i to [B]Kosu[/B] powiedziała mi że Agis ma znów kłopoty. Jej należą się podziękowania, bo prosiłam Ciebie o pw jakby coś się działało, ale nie napisałaś :cool1:
Lanie się należy :mad: :evil_lol:[/QUOTE]

Ja za pośredniczenie w transakcjach finansowych i przypominanie o sprawach istotnych, chyba prowizję zacznę sobie odprowadzać :evil_lol:

Lubię tą wiedźmę (czytaj [B]Agmarka[/B]) :diabloti: i niestety nie potrafię Jej odmówić.

Normalnie czuję się jak u siebie w biurze - wszędzie obowiązki, ale za to w jak miłym towarzystwie i zacnym celu ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ludzie sie buntują, bo dając na karme dla jakiegos psa odmawiaja sobie czegoś - lepszego kosmetyku, wyjscia do kina... To kwestia priorytetów wszystko.
Druga strona medalu to taka, że ci ludzie po swojemu o psa dbają, bardzo ochoczo go leczyli. Fakt, że nie za swoje...

Oj, trudne te życie....

W każdym bądź razie agis dostanie karmę i to jest pozytyw. Zaraz do nich zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']A mogię fotkię poprosić?? :razz: Chociaż jedną :modla:[/QUOTE]

Wiesz co, to nie będzie łatwe. ja nie robię zdjęć, naewt aparat mam zepsuty. Do zdjęć specjalnie ściągam kolegę, ale raczej robimy zdjęcia w plenerze. Myslę że fotografowanie Agisa w domu mogłoby krępować włascicieli. Jak będziemy mieli jakąś sesje to napewno zahaczymy i o Agisa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Wiesz co, to nie będzie łatwe. ja nie robię zdjęć, naewt aparat mam zepsuty. Do zdjęć specjalnie ściągam kolegę, ale raczej robimy zdjęcia w plenerze. Myslę że fotografowanie Agisa w domu mogłoby krępować włascicieli. Jak będziemy mieli jakąś sesje to napewno zahaczymy i o Agisa.[/QUOTE]

No w sumie masz rację. Mnie by też krępowało jakby mi ktoś w domu foty strzelał ;) ale [B]Kosu[/B] jak do mnie wpada to nawet nie pyta czy może :eviltong:
Napisz chociaż jak się sytuacja z Agisem przedstawia jak już wrócisz.

Link to comment
Share on other sites

Była z wizytą (i z karmą ) u Agisa. Wizyta nie zapowiedziana, bo posiałam gdzieś nr telefonu.

Agis wygląda rewelacyjnie! Sierść błyszcząca, oczy sie błyszczą , wesoły...
Aż trudno uwierzyć, że ten wrak psa sprzed kilku miesięcy to ten sam pies.
Zamiosłam kilka kg puriny, ale w domu niespodzianka. w misce Agisa gotowana karma, ryż z kawałkami mięsa, nie żadne tam resztki czy karma z marketu. Ta gotowana karma była tez w dość dużym garnku wystawionym na korytarz - pewnie żeby przestygła.
Pani powiedziała mi , że byli ostatnoi u wetki i ta obcięła Agisowi pazury, co tez od razu mi zaprezentowano. Muszę zadzwonic do wetki, jak sa rozliczane te wizyty.... kurcze, zaniedbałam to.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ludzie widać wyuczalni i na swóje możliwości dbaja o psa. trzeba ich tylko wesprzeć od czasu do czasu, czasem karmą a czasem [B]dobrym slowem, bo chyba tego im trzeba.[/B]
Pani przyznała się , że nie dzwoniła, bo sie wstydziła. Powiedziałam, że ma dzwonić i nie cykać. Myślę, ze podjeli obowiazek odpowiedniego karmienia psa. Może ta karma to nie jakies luksusy, ale to już coś.

Z przyniesionej przeze mnie karmy sie ucieszyli, zwłaszcza Agis. To piękny pies, madry i kochany. Naprawde było warto mu pomóc.

Bardzo wam wszystkim dziękuję za pomoc, zwłaszcza Agmarkowi, która zasponsorowała juz drugi worek suchego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...