Jump to content
Dogomania

RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom


nata od jadzi

Recommended Posts

Ruda przeszła w hoteliku do zewnętrznego boksu i lepiej tam się czuje. Z codziennych obserwacji właścicielki hoteliku wynika, że Ruda jest psem do ogrodu, może mieszkać w ocieplonej budzie i jest bardzo czujna, będzie dobrym stróżem bo reaguje na każdy hałas z zewnątrz. Pewnie całe swoje życie tak spędziła i teraz trudno jej będzie mieszkać w domu.Tak więc choć sprawia wrażenie delikatnej, kruchej suni, lepiej jej będzie w ogrodzie. Szukamy domu z ogrodem!

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam dzisiaj Rudej i pozostałym psiakom w hoteliku pyszne kosteczki ze ścięgien, jak weszłam, wszystkie szczekały, najgłośniej Ruda. Po chwili zapanowała w hoteliku cisza, wszystkie pracowicie ciamkały kosteczki, na mnie nie zwracając najmniejszej uwagi.No prawie wszystkie, moja kochana Nalunia nad kosteczkę przełożyła przytulanie i drapanie po pleckach. Ruda kosteczkę złapała i odwróciła sie do mnie plecami, co tam ja, kosteczka ważniejsza...;)

Link to comment
Share on other sites

A może zrobić jej ogłoszenia nie w formie prośby o adoptowanie, tylko takie proste, że taka piękna suka jest do oddania, bo nie nadaje się do bloku i że właśnie uciekła i zaglądała do gospodarstw i zarobiła tymi widłami w oczko i można ją mieć, jeśli ma się dom z ogrodem, bo ona dobrze się czuje na zewnątrz. Proste, krótkie, dwa zdjęcia i koniec.

Link to comment
Share on other sites

Rozi, oczywiście, że można ale przez procedurę adopcyjną i tak musi przejść jak wszystkie nasze psy. Zabezpieczamy się umową na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, nie zależy nam na wydaniu psa byle szybko, zależy nam na znalezieniu naprawdę dobrego domu, jak np. u Ciebie;) Ale oczywiście można zrobić nowe ogłoszenia, tego nigdy za dużo.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to, że to taki piękny pies jest, że aż się skręcam jak widzę "podaruj dom", czy coś w tym tonie. Piękny i z pewnością mądry, znaczy mądra. Sucz. Niech ją ktoś uszanuje, zanim zdecyduje się wziąć.

Nawiasem mówiąc każde ogłoszenie budzi we mnie taki bunt, no ale Wy macie więcej doświadczenia, ja tylko kocham stworzenia (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...