Jump to content
Dogomania

RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom


nata od jadzi

Recommended Posts

Drgnęło mi częstotliwiej, niż zwykle.

Mam pytania:
1. Jak ona do kotów?
2. Czy brudzi w domu?
3. Czy bywa agresywna w stosunku do innych psów/ludzi?
4. Posłuszna jest, czy raczej ma własne spojrzenie na świat?

Niezobowiązująco pytam.
Piękna sucz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Drgnęło mi częstotliwiej, niż zwykle.

Mam pytania:
1. Jak ona do kotów?
2. Czy brudzi w domu?
3. Czy bywa agresywna w stosunku do innych psów/ludzi?
4. Posłuszna jest, czy raczej ma własne spojrzenie na świat?

Niezobowiązująco pytam.
Piękna sucz.[/quote]

:cool3:

1. ciężko stwierdzić, bo w hotelu nie ma z nimi kontaktu, aczkolwiek jej stosunek do wszystkich stworzeń określiłabym jako całkowicie przyjacielski i łagodny.
2. obecnie w boksie w pomieszczeniu wewnętrznym - nie, chociaż na początku zdarzyło się siknąć, o ile pamiętam.
3. nie zaobserwowano ;)
4. generalnie sunia wymaga odrobinę ogłady, choć Aneta, która się nią zajmuje w hoteliku, radzi sobie z nią bardzo dobrze. to co ja zauważyłam, to że ma jeszcze kłopoty z przyzwyczajeniem się do swojej ułomności, czyli zanikiem wzroku w jednym oczku. trzeba stać po stronie zdrowego oka żeby dojrzała o co chodzi.

to takie niezobowiązujące odpowiedzi na szybko - bo przyznam, że nie byłam z nią na spacerze od jakichś dwóch tygodni, a w tym czasie mogły się zdarzyć jakieś postępy ;) przy najbliższej okazji podpytam Anety i pana Jerzego, bo on wciąż odwiedza ją regularnie i dokonuje wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych - tak, są jeszcze tacy ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola od jadzi']Przyjdzie kolej i na Rudą. (...) poczekamy aż znajdzie się ta właściwa osoba, która pokocha Rudaska.[/quote]
W niej się można zakochać na podstawie zdjęcia, mogę sobie więc wyobrazić, jak podbija serce na żywo.

Link to comment
Share on other sites

Jejku jaka ona śliczna! Takiego właśnie psa będę szukała za jakieś 3lata, jak się wyprowadzę od rodziców. Zazdroszczę osobie która będzie się nią opiekowała przez całe życie. ;(

Szybko znajdziesz domek, bo jesteś cudowna. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...