Jump to content
Dogomania

(KRK) Sheltie mix - ZAGRYZŁYBY go - MA DOM :)


salibinka

Recommended Posts

... Schroniskową kwarantannę przetrwał cudem. Zęby na gardle - ekspresowy transport za TM, po prostu się poddał, przypadkowa interwencja przypadkowych ludzi - przeżył.
Odizolowali go. Zyskał na czasie. Jeszcze kilka dni.
Potem -[B] boks ogólny - ogólny sposób na szybkie zagryzienie.
[/B]
ELIMINACJA? NATURALNA SELEKCJA? To proste.
Jest za słaby, za delikatny na schron. Nie przezyje.
Ma w sobie to coś, co prowokuje smierć.

Ale nie tylko ją. Mnie też - nie pozwolę mu umrzeć. Nie pozwolę? [B][COLOR=Sienna]
NIE [/COLOR][COLOR=Sienna]POZWOLIMY?[/COLOR][/B]

A cholerna bezradność to... tylko cholerna bezradność:-(.

[IMG]http://images43.fotosik.pl/170/211814abb5cd5b7c.jpg[/IMG]
[COLOR=DarkRed]
Proszę, pomóżcie! Szukamy dla niego miejsca. Wolontariacki lub płatny dom tymczasowy. Zabiorę go stamtąd choćby do hotelu, zrobię, co w mojej mocy, ale nie jestem w stanie w pełni sama utrzymać czwartego psa.

150 zł miesięcznie to wszystko, co mogę w kwestii finansowej dla Niego, ale to sporo za mało nawet na najtańszy hotel :(

[B][COLOR=Sienna]POTRZEBNE SĄ STAŁE< JEDNORAZOWE< JAKIEKOLWIEK DEKLARACJE, żeby Króla wydostać, utrzymać...
ŻEBY ŻYŁ i MIAŁ SZANSĘ NA DOM.
[/COLOR]
W niedzielę pojadę do Niego z Foksią. Dowiemy się jak najwięcej. Zrobimy więcej zdjęć.


PROSZĘ, POMÓŻCIE.

[COLOR=Navy]06. 08. 09. AKTUALIZACJA:
Król przebywa obecnie w hoteliku pod Krakowem :). Czeka na dom.
Koszt jego pobytu to 10zł/dobę + leki.
Prosimy o wsparcie i składamy serdeczne podziekowania Tym, którzy wyrazili gotowość pomocy.


SIERPIEŃ - wpłaty na hotel:
p. Beata - 50zł
terra - 50zł
Foksia i Dżekuś - 50zł
ala - 20zł
j3nny - 70zł
salibinka - 150zł

Razem - 390 zł

[COLOR=Blue]Wpłata na kastrację Króla:[/COLOR]
jkp - 200zł

Serdecznie dziękujemy :)
[/COLOR]









[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krol juz wiem ,ze Salabinka zrobi wszystko zeby ci pomoc ale wiem tez ze sama nie jest w stanie zaplacic calosci kosztow utrzymania w hotelu ,ja wiem ze ona mimo to wyciagnie cie po kastracji do hotelu bo miejsce znajdzie sie dla ciebie tylko mam nadzieje ze jeszcze ktos pomoze Salabince gdyz ja tez jezeli chodzi o finanse mam pod gorke .:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']postaram sie cos dorzucic
sliczny piesek[/quote]

[B]Dziekuję, Kasiu... bardzo dziękuję.[/B]
Wierzę, że jakoś uzbieramy całość, nie mogę nie wierzyć.

[B]On ma cztery lata, całe życie przed sobą. [/B]

Czy ktoś jeszcze mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Biedaczek, musi być przerażony :-(
Jak tylko będą zdjęcia porobię jakieś ogłoszenia.
Zrobię też bazarek i wpłacę grosz na hotel.

Król w wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f744/szetlandy-w-potrzebie-134234/index6.html#post12700780[/URL]
i
[url]http://little-star.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=588[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem na watku. Napisze zaraz do Zurdo oraz do Lucynki, z ktora niestety ostatnio nie mialam kontaktu, ale to raczej z powodu moich klopotow po wypadku samochodowym.

[B]Beatko, Salibinko[/B], nie ma szans na lepsze zdjecia, mozna by juz oglaszac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jestem, jestem na watku. Napisze zaraz do Zurdo oraz do Lucynki, z ktora niestety ostatnio nie mialam kontaktu, ale to raczej z powodu moich klopotow po wypadku samochodowym.

[B]Beatko, Salibinko[/B], nie ma szans na lepsze zdjecia, mozna by juz oglaszac.[/QUOTE]

Ulka dopiero w niedziele ,w ta nie dalo sie bo byl na kwarantannie i dobrze ze moj znajomy szukal psa zanjomego bezdomnego i tam zostal zaprowadzony bo tylko jego i Izy interwencja zapobiegla zagryzieniu Krola i to on mi o tym opowiedzial .


Ulka czy ten wypadek byl powazny ?,cale szczescie ze jests na dogo wiec mam nadziję ze nic powaznego Ci sie nie stalo:shake:

Link to comment
Share on other sites

Soema, dokładnie będzie wiadomo, jak już wyklaruje się ostatecznie, które miejsce - między 12 a 15(?) za dobę.

Beatka, a nie pokazaliby go jutro rano (ok.ósmej) na chwilę? Pojadę i zrobie foty. Będzie szybciej.

[B]Terra, Ulka:loveu: - dziękujemy.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Asior[/B], dobrze by bylo, zeby powiadomic Lucynke telefonicznie. Zawsze to wiecej niz mail. Moze by wsparla Króla. Szkoda psiny w schronisku, tym bardziej, ze nie ma specjalnych boksow dla wrazliwcow jak collie, shelti.

[B]Beatko[/B], wypadek poważny dla mojego samochodu, on wzial wszystko na siebie; wjechal mi pijany kierowca, mial 2 promile, i jestem przez miesiac bez auta, a zalatwiania, komplikacji, koszmar. Nie polecam Hestii jako ubezpieczyciela, a Uniqi tym bardziej. Wiecie w tym kraju poszkodowany i niewinny nie ma zadnych praw.

Link to comment
Share on other sites

Kolejne informacje: Łagodny dla ludzi i psów (nie zaczepia), lubi koty - bardzo sympatyczny:loveu:.

Jutro rano zadzwonię do kierownika i dowiem się, co i jak z terminami i zdrowiem, bo podobno jest już w szpitaliku... (kastracja).

W niedzielę z Beatką będziemy u niego.

Nie wiem jeszcze, ile waży i jak realnie jest duży.

[B]Kasiu :loveu: i wszyscy, którzy chcieliby i mogli wspomóc Króla, w tej chwili[/B] [B]narazie ważne są deklaracje[/B] - z realnymi wpłatami proponuję się wstrzymać do momentu, aż wszystkie szczegóły bedą jasne - wstępnie do niedzieli:roll:.

Na dzień dzisiejszy jest opcja/plan 10zł/dobę - hotel.

P. Marto - serdecznie dziękuję:loveu:

Dzisiaj dostałam od Beatki mmsem dwie fotki - niestety tylko komórkowe.
Dobre jakościowo normalnym aparatem zrobimy w niedzielę.
Ale... i tak doskonale widać - jest po prostu... piękny:loveu:


KRÓL:
[IMG]http://images38.fotosik.pl/168/16d33942b3e496a8.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/172/6c9f502ba060a812.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mortikia, proszę zatem o info na pw.

Rozmawiałam z wetami: Jest w tej chwili w szpitaliku - tuż przed kastracją. Czuje się podobno dobrze, zdrowy, nie ma przeciwwskazań.
Są rany po pogryzieniu:-( - ale, zdaniem wet, niegroźne. Po kastracji mogę go odebrać w każdej chwili.
Zaproponowali, że zadzwonią w dniu zabiegu, ale będę "ścigać" sama, bo już wiem, ze z tel. bywa "różnie";)

W opisie z karty: pies średniej wielkości :roll:

Kontakt w sprawie adopcji:
509 166 430
lub:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...