Jump to content
Dogomania

SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - JEST WOLNY!!!! MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No mini, moze nie lubia ludzi w wersji mini ;-)
Moja najwieksza psia milosc (sznaucer olbrzym) pojawila sie w domu pol roku przed urodzeniem syna. Ponad 13 lat byl z nami. Od dziecka zniosl wszystko.
Dla mnie to najwspanialsza rasa psow.
Moze Dingo nie jest "czystej krwi", ale wszystkie cechy posiada :-)
Jesli do tego jeszcze jest uparty ..))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Info, ze Dingo kocha dzieci jest tym, co nam bylo bardzo potrzebne :multi:zreszta, ktory sznaucer nie lubi dzieci...[/quote]
Mojej teściowej suka niecierpiała... Mojej koleżanki pies nie znosi ( nawet jej własnych) itd ;) Akurat tutaj znam sporo przykładów :evil_lol:
Ale nie o to chodzi ;) Dinguś - brawo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']są dzieciolubne są - i małe i duże - Pysi nie słuchajcie bo ona to zaraz tu zacznie piać peany że tylko niufy są najlepsze a wszystkie inne są BE :diabloti::mad:[/quote]

ja też powinnam piać, że tylko niufy... jako, że trzy leżą właśnie obok :loveu:, ale jeden z nich dzieci małych nie lubi :oops:. Za to kiedyś dawno, gdy urodziła się moja pierwsza, potem druga córka to właśnie sznaucer olbrzym pilnował ich wózków, uczył chodzić i był najcierpliwszym opiekunem i przyjacielem... dla nich i dla mnie przez prawie dwanaście lat. Dlatego Dingo jest dla mnie psem idealnym, bo uosabia wszystkie najlepsze cechy niufa i sznaucera :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Absolutnie Pysi sluchac nie bede, no nie zna sie i juz :mad:[/quote]

NO! :p

[quote name='Porta Nigra']ja też powinnam piać, że tylko niufy... jako, że trzy leżą właśnie obok :loveu:, ale jeden z nich dzieci małych nie lubi :oops:. Za to kiedyś dawno, gdy urodziła się moja pierwsza, potem druga córka to właśnie sznaucer olbrzym pilnował ich wózków, uczył chodzić i był najcierpliwszym opiekunem i przyjacielem... dla nich i dla mnie przez prawie dwanaście lat. Dlatego Dingo jest dla mnie psem idealnym, bo uosabia wszystkie najlepsze cechy niufa i sznaucera :loveu:[/quote]

obyś miała racje z tymi najlepszymi cechami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dingo jest bardzo spokojny i taki ciapkowaty.... Nie wiadomo czy fakt, iż ma leczone uszka spowodował , że nie dosłyszy czy nie slyszy w ogóle. Bidul nasz. Chłopak spał ostatnio z dziecmi w łóżku i muszę powuieedziec, że nawet sie nie rozpychał. Był przeszczęśliwy. Lubi psiaki i dzieci. Sprawdzę jak z kotami.;)
Na pewno nie lubi by sam, bo trochę płacze.
Oby szybko znalazł dom. Umnie w hotelu nie jest mu źle, ale najlepiej na swoim:multi:. Prawda??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Mnie to już bez przerwy boli brzuch z wrazenia. Jak CoolCaty się nie odezwie to mnie będzie miała na sumieniu :roll:[/quote]

Ja siedzę cicho, bo juz nie mogę. Przedwczoraj do 2.30 wczytywałam sie na "Miau" o całej sprawie z Pania B.W. , Fundacją i tymi cierpiacymi Nieszczęściami, co są niczemu winne.Zgroza i nóż się otwiera w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...