Jump to content
Dogomania

SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - JEST WOLNY!!!! MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze do stałych deklaracji potzrebny stały dochód a ja narazie takowego nie mam ale skończył się bazarek na Gabi która pojechała do domku moze by tą kasę na Olbrzymka przeznaczyc? Ja jestem za muszę jeszcze tylko zapytac osoby wpłacające. Wtedy jak dojdzie kasa wyslałabym ja Tobie Moniczko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']przeglądnęłam swój 'fundusz socjalny' dla psiaków i niestety mogę zadeklarować na dzień dzisiejszy tylko 20,- i to dopiero od września:oops:. Jak sie któryś z moich tymczasowiczów 'urwie' do domu to wtedy podniosę stawkę:roll:[/quote]

:multi:Marysiu to duuuzo :loveu: naprawdę wielkie dzięki - ja będę dziękować nawet jak ktoś i 5 i 1 zł wpłaci bo z tego się robi suma i dzięki temu chłopak dostaje Prawdziwą Szansę :loveu:

[quote name='madziamn']Kurcze do stałych deklaracji potzrebny stały dochód a ja narazie takowego nie mam ale skończył się bazarek na Gabi która pojechała do domku moze by tą kasę na Olbrzymka przeznaczyc? Ja jestem za muszę jeszcze tylko zapytac osoby wpłacające. Wtedy jak dojdzie kasa wyslałabym ja Tobie Moniczko.[/quote]

Madzia pewnie! Gabisia już spłacona, długów nie ma i grzeje dupcie w domku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko, a czy to pies który mógłby mieszkać w kojcu?
Przepraszam że pytam, ale dostałam taki e-mail:

Witam pani Agnieszko

Z jednej strony bardzo się ciesze że Suzi znalazła dom, a z drugiej strony szkoda, że nie u mnie.
Ja szukam pieska, a raczej suczki ( moze byc wykastrowana, ale nie koniecznie), łagodnej w stosunku do ludzi, szczególnie dla dzieci, ktora akceptuje inne zwierzeta ( np kota czy kury), takiej co moze pilnować domu, co lubi chodzic na spacerki np po lesie ( ja rozumie ze piesek ktory został porzucony w lesie, moze miec lęk przed lasem) , taki co sie zaklimatyzuje w kojcu ( jak pisałam jest dosc duzy, z wlasna buda, ławeczka, wyłożony płytkami) przez wiose, lato, jesien, no a na zime bedzie przebywał na posłaniu w piwnicy gdzie jest ciepło. Piesek raczej bedzie sobie biegał po podwórku, po ogrodzie w dzień, no a na noc myśle ze bedzie spał w kojcu w budzie. Jeśli chodzi o kontakt z ludzmi, na dzien dzisiejszy wyglada to w ten sposob ze ja poszukuje pracy, moj mąz pracuje za granicą i za 2 miesiace zjedzie juz na stałe, i w przypadku gdy tu podejmniemy oboje lub jedno z nas prace to w domu sa tez rodzice, ktorzy sa na emeryturze więc piesek na pewno przez większość dnia nie bedzie sam. No i raczej wolałabym takiego większego pieska mniej więcej jak Suzi.
Teraz mysle, że troche sie już rozjasniło co moge zaoferowac, jakie warunki stworzyc, jakiego pieska bym chciała. Jeśli ma Pani zdjęcia innych psiaczków, bądź też jakies linki, niewiem strony internetowe to bedę wdzięczna za przesłanie. Miałabym jeszcze jedną prośbe czy mogłaby Pani mi powiedzieć jak wygląda taka adopcja? czy trzeba spełniać jakieś warunki? jakieś dokumenty przedstawiać?

Pozdrawiam serdecznie
Elżbieta "

Może by jej polecić Dingo?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie też tak myślałam.
Zresztą ja sobie żadnego psa nie wyobrażam w kojcu.:shake:
Jakbyście miały jakiegoś psa którego mogłabym tej Pani polecić to piszcie na PW.
Koresponduję z nią, dzisiaj obiecałam jej przesłać jakieś propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Super, że pomyślałaś o Dingo.

Myślę, że Dingo jets slodziasem, ale nie wiemy tak naprawdę jaki będzie po wyjściu z Boguszyc. Bałabym się takiej adopcji, bo może okazać się, że to kurojad i wtedy już z tego końca nie wyjdzie, albo wróci z adopcji. Lepiej jak przejdzie najpierw przez dom tymczasowy, wtedy lepiej można ocenić jego charakter i trafić z domem.

Ta Pani widać, że się stara i zależy jej na psiaku, ale też nie wiem czy dla Dinga po Boguszycach jednak pewna izolacja od ludzi dobrze zrobi (kojec, piwnica..).
Musze też się jednak przyznać, że ja w ogóle jestem przeciwniczką trzymania psów na zewnątrz, więc moja opinia może nie być zbyt obiektywna ;-)
Najlepiej byłoby zapytać kogoś kto jezdzi do OS, czyli anne 33 lub coolcaty.
Ja osobiście dałabym Dingo trochę czasu, żeby nam się pokazał jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Ok. Jakby ktoś miał jakieś inne propozycje to czekam.[/quote]

Jasza,mamy w hoteliku u Wiosny takiego pięknego psa:


[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/142/2d7d2c44a4eeff19.jpg[/IMG][/URL]


[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/139/aeb7dd2f57346bf9.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
Biedulek nie umie znaleźć domu.Może spodoba się temu Państwu?
Tu link do jego wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zumis-w-hotelu-prosimy-o-deklaracje-brakuje-pieniedzy-138709/[/url]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...