Jump to content
Dogomania

Łódź. Skrytek, pies po przejsciach. Jedzie do Chorzowa po nowe życie! :)


ZUZANNA11

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ZUZANNA11']:crazyeye:
:crazyeye:
:crazyeye:
:crazyeye:

Szok! Boże, to nie ten sam pies! Oddawać nam naszego Skrytka!
Domki teraz będą się o niego bić![/quote]

Gest Kozakiewicza chciałoby się pokazać :eviltong:

A smakołyki i zabawki dla wszystkich donkowych piesków są. Nie będziemy wychowywać Skrytka na egoistę paskudę!

Pieseczku, cudny jesteś! A Agnieszkę za zdjęcia ukochać trzeba :loveu: Ja chyba na głowę upadłam - gacopyrka wielkoucha krzywonogiego (jak to będzie po łacinie? - jutro sprawdzę), w dodatku w wersji mini, pokochałam. Ja, wielbicielka wielkopiesów! Co to dogo ze mną zrobiło! Jak usłyszycie, że biorę na DT pekińczyka albo yorka, to taki kaftanik pooperacyjny dla mnie zmówcie, XXXL - tyle, że z baaaaaaaardoo długimi rękawkami, co to zamiast mankietów troczki mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Skryteczek dla mnie jest i będzię wyjątkowy:loveu:.Jest moim pierwszym podopiecznym.Jestem z niego DUMNA jak nabiera wiary w siebie i ludzi;)[/quote]

:loveu:Prawdziwa metamorfoza, nie poznalam Skrytka, przecudny, oj domek powinien znalesc sie szybko :-o:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Pisz więcej:)[/quote]

No wiem, że nie jestem za bardzo wylewna ale Pani czyta teraz wątek i mamy się zdzwonić wieczorem.
A czytania trochę jest.
No i jak pani dobrnie do końca, to może się zaloguje i sama coś napiszę.
Fajnie by było. Zapraszamy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że to właśnie ja i mój chłopak będziemy odpowiedzialni z Skrytka już niebawem. Nasza ukochana psinka, Żaba, opuściła nas niedawno i akurat szukaliśmy pieska, który pomógłby nam wypełnić powstałą pustkę i zajął miejsce w kącie łóżka. Smutna historia Skrytka, jego zdjęcia, a na nich ta wciąż ufna mordka między uszkami jak u nietoperza sprawiły iż nabraliśmy przekonania, że to właśnie u nas, w naszym domu, Skrytek znajdzie swoje miejsce.
Patrząc na listę postów w tym temacie, widzę wyraźnie jak wiele osób jest zainteresowanych losem tego małego nieszczęśnika. Obiecuję więc co jakiś czas uzupełniać na tym forum jego historię, od tej pory pisaną już w jasnych barwach.

Pozdrawiam

Patrycja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...