Jump to content
Dogomania

Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy


kobix

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kobix']jeśli to jest/była grzybica to już powinnam zacząć zbierać na pozostale 5 psow,które są z nim w kontakcie:p


[B]agat21 [/B]powiem tak-jeśli ta pani zgodzi się na wizytę przedadopcyjną a potem może poczekać jakiś czas na psiaka,aż psiak całkiem wydobrzeje i opanuje podstawy,np.chodzenie na smyczy,zachowanie czystości,

na chwilę obecną (tj.2,3 dzień)nie mogę do konca stwierdzić jaki ma charakter(wiem,że psy lubi) dopiero zaczyna się ośmielać i wychodzić z kenelu na potrzeby...
jest malutki,ale nie wiem czy aż na tyle by zmieścić się w koszyku:roll:

inny psiak Gufii-jest z kolei adopcyjny ale zdecydowanie większy(łydka)więc jeśli ten rower to warunkek,to Gufi odpada

poszło pw[/quote]

dzięki, przeczytałam też pw
informacje o Tomciu prześlę tej Pani, ona nie tyle nawet może, co chce poczekać do drugiej połowy sierpnia, kiedy to zakończy opiekę nad chorym członkiem rodziny (domownicy wrócą z wakacji) - więc czas na obserwowanie Tomcia jest, wizyta przedadopcyjna też pewnie wchodzi w grę, a i ona chciałaby najpierw pieska poznać osobiście, zanim się na któregoś zdecyduje
a na razie mały grosik Ci prześlę na jego leczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']dzięki, przeczytałam też pw
informacje o Tomciu prześlę tej Pani, ona nie tyle nawet może, co chce poczekać do drugiej połowy sierpnia, kiedy to zakończy opiekę nad chorym członkiem rodziny (domownicy wrócą z wakacji) - więc czas na obserwowanie Tomcia jest, wizyta przedadopcyjna też pewnie wchodzi w grę, a i ona chciałaby najpierw pieska poznać osobiście, zanim się na któregoś zdecyduje
a na razie mały grosik Ci prześlę na jego leczenie[/QUOTE]
Czyli szykuje sie domek dla psinki??? No najpierw trzeba go wyleczyc...z tych "chorobsk.."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Czyli szykuje sie domek dla psinki??? No najpierw trzeba go wyleczyc...z tych "chorobsk.."[/quote]

no z tym domkiem, to jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia
zobaczymy, co czas przyniesie - pokazałam pani kilka psiaczków z nadzieją, że któryś jej przypadnie do serca
może własnie Tomcio
zaraz wyślę jej nowe zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Tomcio się nieźle zsocjalizował-na spacerach ok,kocha wszystkich ludzi i bardzo lgnie do psiaków;)
postaram się zrobić lepsze fotki-już do ogłoszeń

Tomcio to taki kurduplowaty jamnik:loveu:bardzo sympatyczna psina

problemy są od strony medycznej-ma tasiemca(który nie da się wybić normalnymi prochami)a zmiany skórne(ze świądem)wskazują jednak na zmiany grzybiczne

przyszły wpłaty na leczenie Tomcia,za które bardzo dziękuję:loveu:

kumpel psa-50zł
agat21-30zł

(mam nadzieję że nic nie pokręciłam:oops:)

Link to comment
Share on other sites

kobix w kwestii wyłysień na klatce mogę ci powiedzieć, bo psiak u nas w schronisku miał to samo. wet ma rację może to być spowodowane dużą ilością pasożytów bytujących na skórze. ale nie należy wykluczyć alergii oraz grzybicy i innego badziewia, ale to już by się drapał, mówię, pchełki są "bossskie" .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']on właśnie się drapie ...ale już zaczyna ładnie "zarastać".pchełek już nie ma,słucha się gamoń spuszczony luzem;)

chyba wkrótce zaczniemy Tomcia reklamować:cool3:[/quote]



:loveu:Kobix, przeslij nr. konta na pw..cos doloze na [B]Tomcia[/B].:loveu:czy Parvo wykluczone?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']No i jak walka z tasiemcem? :mad: Kto wygrywa? Długo trzeba czekac na efekty :???:[/quote]
no coś Ty-tasiemiec to najlepszy przyjaciel psa;)
kocham wszystkie zwierzątka,ten sympatyczny długi kolega się chyba wyniósł,ale potwierdzić mogą to tylko badania koopy

Tomcio vel "Tołdi" śmiga poza kenelem,bawi się hultaj z Mobim w najlepsze i pakuje mi do łóżka.
już lunatykuję-jest jak jeż w nocy,tylko słychać "tup,tup,tup" całą noc a od 6 zaczynają się zabawy z Mobim
:sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']:loveu:Kobix, przeslij nr. konta na pw..cos doloze na [B]Tomcia[/B].:loveu:czy Parvo wykluczone?[/quote]
dzięki:loveu:
to z pewnoscią nie było parwo(brak całokształtu objawów)zresztą u kilkulatka:roll:
apetyt wyśmienity,koopki w normie,samopoczucie aż zanadto (z ADHD)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']dzięki:loveu:
to z pewnoscią nie było parwo(brak całokształtu objawów)zresztą u kilkulatka:roll:
apetyt wyśmienity,koopki w normie,samopoczucie aż zanadto (z ADHD)[/quote]

No to dobrze, ze wykluczone Parvo...:multi::multi:dzieki za dobre wiesci.:lol::lol:
Poszlo[B] 150zl[/B] ale cos tam pisalas na Zulusia???mail zaginal dzieki Dogo??
Jak masz kopie to przyslij , nie moge znalesc...juz sie gubie:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']No to dobrze, ze wykluczone Parvo...:multi::multi:dzieki za dobre wiesci.:lol::lol:
Poszlo[B] 150zl[/B] ale cos tam pisalas na Zulusia???mail zaginal dzieki Dogo??
Jak masz kopie to przyslij , nie moge znalesc...juz sie gubie:roll::roll:[/quote]

to ja dziękuję Coronaaj za pomoc:loveu:dziś "odkryłam" wpłatę

(mam problemy z dogo-cisza z wątków,bo wcieło mi wszystkie subsrybcje.
nie dochodzi też chyba do mnie poczta mailowa:cool1:)

Zulus to psiak na leczeniu u Biafry(dt)
a Tomcio jest u mnie na bezpłatnym dt,też oczywiście wymaga leczenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']to ja dziękuję Coronaaj za pomoc:loveu:dziś "odkryłam" wpłatę

(mam problemy z dogo-cisza z wątków,bo wcieło mi wszystkie subsrybcje.
nie dochodzi też chyba do mnie poczta mailowa:cool1:)

Zulus to psiak na leczeniu u Biafry(dt)
a Tomcio jest u mnie na bezpłatnym dt,też oczywiście wymaga leczenia;)[/quote]

:multi::multi:Dzieki za info o Tomciu i Zulusie...bede pamietac...:loveu::loveu:dziwiam cie za to poswiecenia i ilosc pieseczkow...trzymaj sie i w razie czegos to pisz ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hej, mama mojego kolegi już adoptowała Piłkarza, który od szczeniaka był w schronie w Jamrowiźnie, a potem na domku tymczasowym.. Już od kilku tygodni są razem. Przykro mi, że mogła wziąć tylko jedną psinę - wiadomo, że potrzebujących są tysiące :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...