Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem ,ale już bym chciała mieć takie piękne maleństwo .Ona jest boska i takie ma piękne jak na 3 tygodnie futerko .Korci mnie i nie wiem czy doczekam się na suńkę ze Szwecji .Gdyby nie ta wysoka cena ,to może skusiła bym się na Polskiego papisia ,a tak wolę dopłacić i importować ,dla nowej krwi.
Całuśne są maluchy ,a mama bardzo troskliwa .Przysyłaj jeszcze aktualne zdjęcia ,bo szczeniaczki urocze i rozklejam się patrząc na nie .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Piękne dzięki ,bardzo mi pomagasz i za to naprawdę pięknie dziękuję .Dostałam wiadomość od pani Ewy ,ale nie wiem czy na biało czarną będę w stanie przekabacić moją córkę (a to przecież ona na tą małą tak ciężko przez ponad pół roku pracowała i to ona będzie z suńką ćwiczyć , trenować i wystawiać )
Doświadczenie ma ,ale z ONkami .Wiem ,że Karolina jest bardzo troskliwa i odpowiedzialna i zdecydowanie ma to być jej suńka ,choć ja sama dostałam kota na papillonka .Może to jakaś tęsknota za amerykańskimi cockerkami ? nie wiem ,ale już nie mogę się doczekać na suczkę .

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie , wreszcie się tu ruszyło :multi:
A mi baardzo się podobają pieski z tej hodowli [EMAIL="http://odcenicka.cz/"]http://odcenicka.cz/ [/EMAIL]
ostatnio urodził sie tam miot biało-czarnych :loveu:
Mam pytanko odnośnie oczek papisiów czy każdemu psu tak łzawią(czy to cecha osobnicza) i czy mają problemy z zatykającymi sie kanalikami łzowymi?

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj namawiam Karolinę na czarną suńkę i już są pierwsze oznaki zainteresowania .Mam nadzieję ,że dzisiaj już zapadnie decyzja .
Pani Ewa ,bardzo miła osoba i myślę ,że dogadam się z nią ,a papiśka będzie trenować agility w Zakładzie RUS .Od przyjścia do domu będzie pod stałą opieką tego Zakładu i wszystkie poczynania będą w kierunku przyszłej zwyciężczyni agility i ringów wystawowych (ambicje wielkie ,ale czy będą spełnione?)
Piszcie i proszę o fotki papilonków .Pięknie zobrazowałaś rozwojowe zmiany koloru .Jest to bardzo pouczające .Kiedyś hodowałam amerykańskie cockery i tam podobnie wyglądało wybarwienie ,lecz sobolowego szczeniaczka nigdy nie miałam i nie wiedziałam jak to wygląda z wiekiem .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

M&M,dzięki Tobie jestem już prawie właścicielką tej uroczej biało czarnej papiśki .Karolina poczytała Twoje posty i sama stwierdziła ,że te biało czarne są piękne .Decyzja zapadła i już liczymy dni do przyjazdu naszej dziewczynki .Jest urocza i najpiękniejsza na świecie i choć jej jeszcze nie mamy ,to juz bardzo mocno kochamy .To jakiś świr ,aż się boję ,żeby nic się nie stało ,bo tylko teraz będzie w domu o małej papini rozmowa .
Następny problem to czy Pani Ewa da nam zgodę na wybranie imienia ,jak tak to robimy konkurs na imię dla naszej sunieczki .
Dzięki M&M i zapraszam na dobry obiadek do mnie do domu .Mam nadzieję ,że odwiedzisz swoje "dziecko " u nas w domu .Mam też taką nadzieję ,że doradzisz i bedziesz dla Karoliny autorytetem i pomocną w odchowaniu naszej pupilki .
Pozdrawiam i proszę o zdjęcia rodzinki .

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie najistotniejsze jest to aby była zdrowa i wesoła z temperamentem ,a reszta jest do wypracowania.Napisałam do Pani Ewy i poprosiłam ją o mozliwość wyboru imienia .Czekam na potwierdzenie ,że suńka będzie moja .Pani Ewa przyjedzie ze szczeniaczkiem do mnie z czego bardzo się cieszę ,bo pozna Karolinę i zobaczy w jakich warunkach będzie mieszkać jej maleństwo .

Link to comment
Share on other sites

Sawo gratuluje dołączenia do niewatpliwie szczesliwej grupy posiadaczy papillonów :lol: Ciesze się, ze znalazłas swoja sunie.

M&M mam nadzieje na wiecej ciekawych fotek

Imie chętnie wymysliłabym najpiekniejsze i najbardziej godne papillonowej damy. Przyszło mi do głowy :

Mona Lisa Perla Pomerania

Link to comment
Share on other sites

To już mamy dwa imiona .Dzięki .Dzisiaj Karolina ma w klasie rozpisać konkurs i ciekawa jestem jakie dzieciaki bedą miały pomysły .Ja bardzo się cieszę z tej suńki i teraz będę was zanudzać pytaniami .Pierwsze to jest natury przygotowawczej ,czyli co muszę mieć przed przyjazdem naszej laluni do domu ? Jakie kosmetyki i co potrzebne na początek .
Dzięki wam wiem już sporo ,ale cockery amerykańskie hodowałam tak dawno ,a kosmetyki sprowadzałam z zagranicy ( RING 5 ).Teraz jest taki obszerny rynek ,że proszę o pomoc w wybraniu firmy kosmetycznej i konkretnych kosmetyków .
Dzięki za wszystkie rady jestem pod wrażeniem waszej chęci pomocy .Pamiętam czasy jak Lars Kalkerup hodował amerykany i jest to kolega z dawnych lat .Po śmierci żony zainteresowanie zmienił właśnie na papillonki i hoduje z drugą żoną ( a była to jej rasa )
Podbiła serce Larsa ,bo już amerykanów nie ma .
Piszcie imiona dla mojej suńki .Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Ale moja lalka ma piękną rodzinkę .M&M , proszę o więcej ,bo są cudowne .Wczoraj Pani Ewa przysłała mi zdjęcia mojej lalki i razem z Karoliną uśmiałysmy się ,bo jest taka całuśna i rozkoszna ,że po prostu najpiękniejsza na świecie .Ma pięknie rozłożone kolory i faktycznie oczy jak czarne perły .

Link to comment
Share on other sites

Nie ukrywam ,że to M&M tymi swoimi fotkami i pisaniem zaszczepiła miłość do mojej lalki ,bo nawet nie myślałyśmy z Karoliną o biało-czarnej suńce ,a tu proszę nawet się cieszę ,że tak się stało .Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło .
Jesteśmy teraz szczęśliwe i zakochane w naszej suńce ,a przez M&M zakochane w biało - czarnych .M&M ,proszę przysyłaj zdjęcia papisiów i pisz kochana ,pisz ,bo czyta się cudownie ,a wiedza sie pogłębia.

Link to comment
Share on other sites

Ale ta siostrunia to gwiazda . Jest fantastyczna .Dostałam potwierdzenie od Pani Ewy ,że lalunia jest nasza i mogę spać spokojnie .
Już wszyscy myślimy tylko o laluni ,co dla niej kupimy ,jakie posłanka ,jakie smyczki i takie tam drobiazgi .Karolina wymyśla jakieś domki i smyczki z brylancikami .Cyrk dosłownie ,ale dawno nie było takiego podniecenia i zamieszania (oczywiście pozytywnego ) w naszym domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']Miałam folder z championami agility , ale przeniosłam większość zdjęć na dysk D i teraz nie moge się połapać co gdzie mam a co mi całkiem uciekło[/QUOTE]


No to czekam na te zdecydowanie (jak dla mnie) ciekawasze ujecia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...