Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

Miu Miu jest fantastyczna .Bardzo podobne do siebie z Lanzi .Muszę zrobić Lanzi zdjęcie w pozycji ,to same zobaczycie jakie podobne.W oczkach tez taki sam błysk i tak samo zgrabniutkie .Piekne szczeniaczki z tych naszych Perełek .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lewka ,czy ja dobrze czytałam w katalogu Katowickim ,że Markiz zgłoszony na wystawę ? Jeśli tak ,to trzymam kciuki i proszę zrób zdjęcia z tej wystawy .Jestem bardzo ciekawa jak będą prezentować się papillonki po zimie .Powinny mieć jeszcze piękną szatę .

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia zrobie. Pozyczyłam na te okolicznosc aparat :multi: (mój nadal w naprawie :mad: ). Kciuki prosze trzymać - przydadza się bardzo :lol:
Najbardziej się ciesze, ze zobacze na żywo papillonki o których była i tu mowa. Zobacze tez pieski, które widziałysmy w grudniu na wystawie w NDM na naszej (tj mojej, córki i Markisia) pierwszej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lewka'] Kciuki prosze trzymać - przydadza się bardzo :lol:
Najbardziej się ciesze, ze zobacze na żywo papillonki o których była i tu mowa. Zobacze tez pieski, które widziałysmy w grudniu na wystawie w NDM na naszej (tj mojej, córki i Markisia) pierwszej wystawie.[/quote]

My również trzymamy kciuki i zyczymy powodzenia :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Katastrofa, panika, pech - to w dużym uproszczeniu.
Zdjęcia mi nie wyszły, miałam problemy techniczne. Moja córka wpadła spózniona na ring. Odkleił sie jej numer i walczyła z papierem, a Markis postanowił wrócic do mnie. Ja walczyłam z aparatem, który nie chciał się wlaczyć ( naciskałam nie ten guzik :p ), w rezultacie nic nie widziałam, nic nie słyszałam. Dziecko jako wystawca nie popisało sie co sędzia uprzejmie zaznaczył w opisie. Ostatecznie "pocieszałam" dziecię, jednoczesnie próbowałam patrzeć co się dzieje dalej na ringu. W rezultacie nie wiem nawet kto zwyciężył. Całe to nasze nieobycie z wystawami wyszło jak szydło z wora.
Plusy :
mamy kolejne doswiadczenie i juz wiem, ze na wystawę nalezy przyjezdzac troche wczesniej.
dziecko postanowilo, pocwiczyc wystawianie, co jej proponowałam juz od dawna (bez pracy nie ma kołaczy)
napatrzyłam się na papisie i odbyłam bardzo miłą i pouczajacą rozmowe
Markiś dostał ocene doskanała i 2 miejsce, a moja córka srebrny medal na otarcie łez.
Z wyjazdu jestem zadowolona. Jeszcze pojedziemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie było tak żle jak jest doskonała i srebrny medal .Oczywiście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .Mam nadzieję ,że w Warszawie będę mogła oglądać pełny profesjonalizm twojej córeczki i Markisia. Te Katowice widzę ,że wielu osobom przyniosły pecha . U nas pech był taki ,że mieli chłopaki pojechać z firmy od karmy PROFormance i mało tego ,że nawaliło im auto (zmienili na inne) ,to jeden z nich wylądował w szpitalu na cukrzycę (nie był wcześniej chory) .Nagle podskoczył mu cukier do takiej ilości ,że mroczki w oczach i słabo .Jest w szpitalu na badaniach i zbiciu cukru .
Z ich wyjazdem też trochę szczęścia w nieszczęściu ,bo stało się w Warszawie ,a nie na wyjeżdzie .
Szkoda ,bo liczyłam na zdjęcia i twoje pozytywne opowieści ,a tu taki pech .Musiałaś być chyba wściekła na ten aparat .

Link to comment
Share on other sites

ElGreco dziękuje za wstawienie mojego ulubionego markisiowego zdjecia. :sweetCyb: Markiś ma na nim 4 miesiace i wyglada jak przybysz z kosmosu :loveu:

Jezeli chodzi o drugie zdjecie..... wybaczam, ale od dzisiaj pilnuj plecaka ...... kolor zemsty jest żółty :mad:

M&M moje dziecie jest dorosłe od kilku miesięcy. Prawde powiedziawszy na naszej pierwszej wystawie w NDM to ja miałam wystawiać pieska, ale ostatecznie moja córka w ostatniej chwili weszła na ring, spodobało się jej i postanowiłysmy, ze to ona bedzie wystawiać, a ja pozostane przy moich zainteresowaniach (szkolenie).
Mam lepszy kontakt z Markisiem i potrafie skupic jego uwage na sobie, Magda musi nad tym popracować.
Mam pare zdjęc cudem uczynionych, niewiele na nich widać, ale jutro po zmniejszeniu wstawie je. Bedzie chociaz jakiś slad po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

No ,nareszcie dzisiaj mogę podziwiać zdjęcia :p .Markizek jest roskoszny i taki gackowaty .Czy nasza Lanzi w wieku 4 miesięcy też bedzie taka śmieszna ? Bardzo bym chciała ,choć i teraz co na nią popatrzę to mnie śmiech ogarnia .:loveu:
Bardzo proszę o następne zdjęcia .
Lewka ,jak masz aparat ,to popstrykaj nowe fotki Markiziowi i wstaw .Bardzo mi się Markiz podoba ,jest taki elegancki piesek :) .
Napisz jak mu idzie szkolenie i czy już coś uczysz w kierunku agillity .
Karolina też musi sporo się nauczyć ,jak wystawiać papillonki i czego na ringu od nich się wymaga.Będziemy na Warszawskiej dopingować i oglądać,oczywiście uczyć się całej sztuki wystawiania papiśków :painting: .
Może zorganizujemy dla naszych córek spotkanie uczące wystawiania ? Może to będzie dobry doping dla nich do pracy?

Link to comment
Share on other sites

Kurka wodna ,ale z Yusti ,to dopiero gacek :p .Uszy kilometrowe ,a zawiadiacki wyraz coś mi przypomina ,chyba taką miniaturkę jej o imieniu Lanzi.Cudo ,kapitalna i po prostu boska :loveu: .
W piątek byłyśmy z Lanzi w gościach u sznaucerki miniatury .Zabawa była super ,choć na wstępie przestraszyła Lanzi (zbyt nachalnie chciała się z nią bawić).Po jakimś czasie doszły do porozumienia i zabawa była na 102 .
Risza (tak ma na imię) była u siebie w domu i nowy piesek wydawał się jej konkurencją do pieszczot ,ale szybko została przywołana przez właścicielkę do porządku i już była pełna akceptacja :multi: .
Takie spotkania są sprawdzianem dla małego szczeniaczka ,bo obcy dom ,obcy pies i obcy ludzie .Tę próbę Lanzi zdała na 6+ ,co bardzo nas ucieszyło i upewniło w jej świetnym charakterze (odziedziczonym po tatusiu i mamusi ). :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Kości kupiłam dla ONków ,ale jedna była dość spora i chciałam Lanzi pokazać .Obudził się w niej wilk i z ochotą zabrała się do ogryzania.
Szybko złapałam aparat i takie właśnie zdjęcia wyszły.Oczywiście po paru minutach zabrałam jej tą kość ,ale dostała całkiem pokażną chrząstkę i dwa dni ją gryzła ,aż calutką zjadła .Ząbki ma ostre ,a szczęki silne ,więc dla niej ta chrząstka była świetną zabawą .Najśmieszniejsza jest wtedy jak mąż wraca do domu ,ona wtedy dostaje małpiego rozumu i gania po domu jak oszalała .Karolina cały tydzień jest w domu ,bo jest chora i Lanzi spędza z nią całe dnie ,bawią się i rozrabiają jak dwa szatany :diabloti: :cooldevi: .
Zobaczymy co będzie jak Karolina jutro pójdzie do szkoły :-( .
Dzisiaj Karolina zrobiła kilka śląskich kluseczek dla Lanzi ,myślałam ,że padnę jak ona to chętnie jadła ,żując i memlając ,ale z takim smakiem :razz:
Coś nowego ,bo tak tylko karma i karma (choć bardzo chętnie je karmę)
nowy smaczek zawsze przyciąga .Uwielbia jabłka i brzoskwinie ,a tak naprawdę ,to ma doskonały apetyt.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie . Na dogo jest dział żywienie i tam piszą o karmieniu psów ,ale oczywiście ,że wszystkie rady są dobre ,bo nie wszyscy wiedza czym karmi się małe pieski .Chodziło mi bardziej o opisywanie karmy czemu ta ,a nie inna .Wiem ,że pani Ewa dawała Yusti przez jakiś czas BARF i bardzo sobie chwaliła .Teraz daje PROFormance i też jest zadowolona .
Pisać o karmieniu można ,ale reklamować karmy nie .Jest w dziale żywienie wiele pytań dotyczących karm i tam można sporo poczytać , dowiedzieć się i napisać.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Lewka jak przyjemnie jest popatrzeć na Twojego Markisia
Jest poprostu cudny no i własnie jak tam Agility u was bo my narazie mamy tylko posłuszeństwo a jabym już chciała biegać:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Sawa pisz jak najwiecej o słodkiej Lanzi niech ja chciaż poczuję jak to fajnie mieć małego papisia w domciu

M&M mam problem
po kąpieli małego( użyłam kosmetyków BC:oops: ) jego sierść zrobiła się jakby żółta,napisz proszę:modla: jakich kosmetyków mozna używać aby sierśc była biała
ja wiem że jest taki topik ale tam nie ma nic o papilonkach

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna rada ,nie dawaj marchewki ,albo karmy z karotenem .Doskonałe na pigment są algi lub kelp (glony z oceanu).
Dla moich amerykańskich cockerów stosowałam tylko RING 5 ,lub KW i były to najlepsze kosmetyki .Wtedy jednak nie było takiego wyboru ,a ja zawsze miałam zaufanie do amerykańskich firm produkujących preparaty dla psów (oczywiście karmy też) .
Lewka ,co się dzieje ? nic nie piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']Słuchajcie mam newsy z Katowic - dzwoniła do mnie pani Ania i powiedziała że jej pieski Lulek Kujawski Czar - wygrał klasę młodzieży - czyli w tej klasie był razem z Markiziem, a potem jej importowany
Xandro Boy v Cavalerchien - wygrał CWC,CACIB i BOB - :multi: :multi: :multi: :multi: bardzo się cieszę z tak udanego debiutu tego pieska zwłaszcza że to ja namówiłam jego nową panią na niego . Najważniejsze że jest z niego zadowolona i piesek nadaje się do jej hodowli pod względem pochodzenia ( nie jest spokrewniony z jej suczkami)[/quote]

My też przyłączamy się do gratulacji:multi: :multi: :multi:
I pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Jutro bede pisać - z pracy, w domu komp stanowi własnosc dziecka i ciezko się dopchać.:angryy:

M&M pytałaś o wystawy w NDM to Nowy Dwór Mazowiecki - wystawy (krajowe) organizowane przez oddział ZKwP w Legionowie. Obie miejscowosci na rzut beretem od Wa-wy.

Zdjęciami Markisia jeszcze Was zamecze :biggrina: jak wreszcie odbiore aparat z naprawy. Mam taką kochaną "małpke" akuratną dla mnie.
Pozyczyłam słuzbowy aparat, który ma strasznie duzo guzików i nie potrafie nim robic zdjec i troche się boje eksperymentować.

Na wystawie w Katowicach w pewnej chwili zobaczyłam, ze nasze rzeczy są bez opieki, z obłedem w oczach pobiegłam sprawdzić czy jest aparat, nerwowo przerzucałam manatki, ze łzami w oczach zapytałam córke gdzie aparat, a cały czas trzymałam go w ręku :flaming: Nie lubie pożyczać cennych rzeczy , tylko sie stresuje. Byłam szczesliwa jak oddałam go dzisiaj koledze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&M']Zdecydowanie czekamy na aktualne zdjęcia Markizia - jest on półbratem Lulka tego który wygrał w Katowicach też po Akimie. II lokata to też wspaniały wynik - gratuluję Lewko Markiziowi!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Dopiero teraz mogłam się cofnąć i wszystko na spokonie przeczytać (wczoraj mała Ola czytała ze mną:evil_lol: -naj bardziej podobały jej się małe papiśki i przy tym zostaliśmy )
Lewka -II lokata to wspaniale:multi: :multi: :multi: super,ekstra...
a tym zachowaniem na ringu to się nie przejmuj jak pierwszy ras wystawiałam bordera to sędzina w opisie tez napisała że pies OK tylko ja muszę poćwiczyć:oops: no i za 10 razem:loveu: było już lepiej

Link to comment
Share on other sites

Wklejam co mam, przykro mi, ze mi ten reportaz nie wyszedł, ale obiecuje, ze się poprawie :

Markiz w pociagu :

[url]http://img461.imageshack.us/img461/5724/jedziemywlewo4wh.jpg[/url]

[url]http://img386.imageshack.us/img386/8813/jedziemywprawo6np.jpg[/url]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na ringu[/SIZE][/FONT]
[url]http://img367.imageshack.us/img367/6594/naringululek2jw.jpg[/url]

[url]http://img460.imageshack.us/img460/1869/maringuint1fw.jpg[/url]

[url]http://img379.imageshack.us/img379/6972/poocenie1gg.jpg[/url]



oto co jeszcze pstryknełam :oops: :

[url]http://img529.imageshack.us/img529/2420/niemiec1ts.jpg[/url]

[url]http://img229.imageshack.us/img229/9928/33472lf.jpg[/url]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Juz po wystawie w domku - idziemy spać :[/FONT][/SIZE]
[url]http://img460.imageshack.us/img460/4094/pomaranczowymar8xo.jpg[/url]


[COLOR="Red"]Zdjecia za duze. Zdjecia zamienione na linki.

Mod.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jak to się mawia lepszy rydz , niż nic. Fajnie ,że coś wyszło ,zawsze to pamiątka.Markiz już taki młodzieniaszek ,piękne futerko i dostojny piesek.Przyłączam się do gratulacji dla pani Ani ,zawsze debiut jest stresujący ,ale sukces buduje.
Lewka w jakim wieku masz córkę ?Czy ja się nie mylę ,że jest w wieku Karoliny(9 lat) ?
Kto będzie w Warszawie na wystawie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...