Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

[quote name='matrioszka2']A pamiętniczka to już się nie pisze? Bugiś go zezar ? :cool3:[/QUOTE]

Nie mam aparatu i czasu ... A poza tym jest to, OSTRZEGAM !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191916-Dafi-i-Tobi%C5%9B-w-DT-szukamy-dom%C3%B3w!!-3-maluchy-w-DS-%29-DZI%C4%98KUJEMY-wszystkim-za-pomoc!!!?p=15977283&viewfull=1#post15977283[/url] (i dalej)

Link to comment
Share on other sites

a ja znalazłam taki cukiereczek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198978-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-transporcie%21%21%21-Cz%C4%99stochowa-Warszawa"]http://www.dogomania.pl/threads/198978-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-transporcie!!!-Cz%C4%99stochowa-Warszawa[/URL]

w głowie się nie mieści co człowiek potrafi wymyślić

Link to comment
Share on other sites

Te zdjecia Bugiego niesamowite...ze smiechu sie poplakalam ...no szpileczki... juz po szpileczkach...Bugi nie moze isc do zadnego
domeczku ..tutaj ma domeczek...ciotka by nie oddala , zreszta ds nie dalby rady z tym charakterkiem...gryzieniem, etc...

Bugiemu , ES, Wszystkim cioteczkom psiaczkom, kotkom...
[INDENT][COLOR=red][B]Niech w Nowym Roku - [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]świat będzie dla Ciebie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pełen ciepła... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]radości...i Przyjaciół... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]miłości...serdeczności... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pogody ducha... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]i zrozumienia...oraz wszelkiego dobra![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Najwspanialszego... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pełnego uroku - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nowego Roku 2011!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By miłość królowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By radość panowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By szczęście Ciebie szukało! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I zdrowie dopisywało!”[/COLOR][/B]


[COLOR=red][B]Tego zyczy Pako, Bully , Borrego i ciotka Ala[/B][/COLOR]

Tak Pakus jezdzi w Kia Sorento na przednim siedzeniu

[URL="http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911"][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911&thumb=1[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Właśnie mi tu wyje ... pogubił piłki. Mam szukać.
Mój aparat w naprawie w serwisie, dlatego nie ma zdjęć.
Był ze mną wczoraj w firmie ... gwałcił wszystkich klientów. Piszczał, szczekał, skakał, biegał, rzucał ogromną kością wołową po gabinecie, tak, że omal nie wybił okna balkonowego i szyb w bibliotece, rozchrzanił wiadro ze śmieciami po gabinecie, szalał, siara taka, że nie wiem. Czyli standard :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Klienci-oczywiście-zachwyceni...?:evil_lol:[/QUOTE]

Szczególnie klientka, której dyskretnie wybebeszył całą zawartość torebki i wydymał jej kolanko przy okazji z tego zapału drąc pazurami rajstopy .... oj daj spokój, ostatni raz w życiu go do pracy zabrałam jak są ludzie. Gorzej mnie wykończył bo ciągle na niego wrzeszczałam, niż podróż do Wrocka 14 h za kierownicą w śnieżycę.
Przywiązałam do kaloryfera - skacze w miejscu i ujada ... zamknęłam w gabinecie kumpla za dwoma parami dźwiękoszczelnych drzwi - zabrał się za kable ... komp i monitor nie działają ...

Link to comment
Share on other sites

Oooo,to coś ciekawego musiało się wydarzyć...?:) Bo przecież bywał...?
Pamiętam,że pisałaś o stanie wzmożonej czujności i hasłach ostrzegawczych na drzwiach ("nie otwierać-Bugi!" czy jakoś tak),ale...i tak wszystko było mu darowane! :)

Co teraz zmalował-napisz,prooooszę!

Link to comment
Share on other sites

Haha...Nasz [B]Kado[/B] ostatnio był kilka dni u moich rodziców i jak po niego pojechaliśmy, to maja mama mówi... "Ku...wa dziecko, co to jest za pies.Rozwalił się na wyrze w nocy w poprzek i ani myśli się cofnąć. Ja połamana rano wstałam, ojciec musiał spać przytulony do szafki nocnej a ten chrapał, aż mu łeb oddawał...A rusz go, to jeszcze coś tam mamrota zły pod nosem"
Takiego wnuka się doczekali:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Haha...Nasz [B]Kado[/B] ostatnio był kilka dni u moich rodziców i jak po niego pojechaliśmy, to maja mama mówi... "Ku...wa dziecko, co to jest za pies.Rozwalił się na wyrze w nocy w poprzek i ani myśli się cofnąć. Ja połamana rano wstałam, ojciec musiał spać przytulony do szafki nocnej a ten chrapał, aż mu łeb oddawał...A rusz go, to jeszcze coś tam mamrota zły pod nosem"
Takiego wnuka się doczekali:)[/QUOTE]

Kado, rzeknij rodzicom, że piesek koleżanki, taki Bugi przyjedzie do nich na dni kilka ? Co ? :evil_lol:
Nie chrapie.
Nie śpi ... albo prawie wcale ... taki wesolutki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Oooo,to coś ciekawego musiało się wydarzyć...?:) Bo przecież bywał...?
Pamiętam,że pisałaś o stanie wzmożonej czujności i hasłach ostrzegawczych na drzwiach ("nie otwierać-Bugi!" czy jakoś tak),ale...i tak wszystko było mu darowane! :)

Co teraz zmalował-napisz,prooooszę![/QUOTE]

To co zwykle - dywany pozwijane, zabawa 20 h na dobę, spać nie pośpisz, bo w nocy też jest fajnie i można się super bawić, spanie jest nuuudne, non stop pilnowanie jego i Czarka, żeby się nie widzieli, żeby drzwi nie pootwierali, żeby się nie zamordowali, poranne kradzieże rajstop i rozszarpywanie ich, kopanie wyjścia do Chin przez ogródek, rozpruta siatka ogrodzeniowa, wszystko pozwalane, porozrzucane, bugisiowa norma, do której moja mama nie jest przyzwyczajona.
Bugi najlepiej się bawi jak wszyscy są w domu, więc nie da oddechu po pracy złapać. Jest męczący makabrycznie.

Link to comment
Share on other sites

Gadasz, jak te patologiczne ofiary swoich mężów - oprawców: bije ale kocha.:shake:
Demoluje, wpierdziela rajstopy,kable, drzwi ... ale "kocham go strasznie" .Weź... no...:mad: Jak TZta ci zeżre, to go kochaj strasznie, ale w tej chwili nadaje się tylko na dywanik przed łóżkiem w sypialni :diabloti:
Dawaj go ! :angryy::eviltong:


Żarcik taki ... troszkę ... ale tylko troszkę... ale żarcik ...:p

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, tak to pewnie nawet mąż nie kocha jak [B]Bugiś ;)[/B]
Na szczęście nasze mendowate szczęście chrapie jak stary zbój...Czasami to o 8 rano łypnie kaprawym oczkiem, zagrzebie się jeszcze bardziej w kołderkę i nawet na dwór nie chce wyłazić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...