Jump to content
Dogomania

Przemily Amstaff-Gliwice MA DOM


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem, że niektórzy się nie zgodzą, ale moze zostawić 1 szczeniaka a pozostałe uspić? czy na pewno znajda domy? a jeśli są chętni na psy tej rasy to może lepiej zaporponować im takie , które są w hotelach albo w schronisku?
a nie usypia się szczeniąt zaraz po porodzie? po co czekać tydzień?

Link to comment
Share on other sites

Obawiam sie, ze to kolejny watek na dogo, z cyklu 'jak nie nalezy pomagac'.
A cala sytuacja jest tragiczna, najpierw nie bylo wiadomo, ze suka ma cieczke, potem weterynarz sie nie zgodzil na sterylke aborcyjna, a zaraz sie okaze, ze szczeniaki za duze zeby uspic. No ale juz wszystkie maja domy, wiec wlasciwie co ja sie glupia przejmuje.

Link to comment
Share on other sites

Skoro Aga i Daniel w ciągu jednego dnia znaleźli chętnych na 6 szczeniąt astów, to może podsuniemy im schroniskowe bidy. Lepiej żeby znaleźli domy psom w prawdziwej potrzebie a nie tym, które na świecie być nie muszą...przez ich głupotę...

W dodatku obiło mi się o uszy, że jeden szczeniak zostaje u nich... CZY TO JEST MĄDRE?! :shake::shake::shake:

W poniedziałek szczenięta będą miały 6 dni, lada moment otworzą oczy... Wtedy pewnie będzie dylemat typu - teraz nie możemy ich uśpić... W sobotę wet też przyjmuje - to zwykły dzień pracy jest... Wszystko naciągane i tyle (ale to pewnie przez to, że "Agnieszce i Danielowi nie pasują dni wczesniejsze, bo pracują"...czy co tam jeszcze lepszego :roll:)

Co do decyzji osób forumowych do terminu wizyty u weta - nie zauwazyłam żadnej wzmianki na wątku...(chyba nie tylko ja)...:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam nadzieje że pójdą do tego weterynarza i ktoś to skontroluje ...
Żeby potem nie bylo...

Z tym 1 szczeniakiem to jest dobry pomysl.

A co do tych domków... kto by nie chcial slodkiego szczeniaczka?
Ja sobie zadaje tylko pytanie czy "Ci" wlaściciele będą dla szczeniaków na tyle odpowiedzialni żeby poradzić sobie z wychowaniem takiego psa jakim jest amstaff.
Czy są na tyle odpowiedzialni, konsekwentni i stanowczy.
Czy to tylko dla nich kolejny piesek do zabawy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...