Jump to content
Dogomania

Wystawa w Łodzi.


staffik

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytuje wypowiedz jednego z organizatorow:
[quote]Na bullowatych napisano, ze udzielono komus telefonicznie informacji, ze Ron Menaker odszedl, a jego miejsce zajela Elena Borisova.
Z tego co jest mi wiadome Ron Menaker nie odszedł. Potwierdził swój przyjazd. Będzie sędziował American Staffordshire Terriery. Ponieważ jest ich dużo zaproszono jeszcze jednego sędziego - Jelenę Borisową i to ona będzie sędziować Terriery Niemieckie Mysliwskie.
ZGŁOSZENIA NA WYSTAWĘ BĘDĄ PRZYJMOWANE TAK JAK JUŻ ZOSTAŁO NAPISANE DO 10 KWIETNIA.
WYCOFYWANIE PSÓW MOŻNA PRZESYŁAĆ FAX TEŻ DO 10 KWIETNIA. TERMIN NIEPRZEKRACZALNY!
Pozdrawiam. Dana1[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Czy w Łodzi naprawdę nie ma żadnego webmastera, żeby zrobić stronę interenetową??? :(

W dzisiejszych czasach dla takiego oddziału, mającego aspiracje organizowania międzynarodowych wystawaw to WSTYD :oops:

Rozumiem jeszcze - Nowy Sącz, czy Wałbrzych - jedyne oprócz Łodzi Oddziały, które nie mają swojej strony - ale one organizują raptem jedną krajową wystawę w roku... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]coco[/b]a Ty chłopcze z Łodzi jesteś ?? to może byś się przespacerował i dowiedział paru rzeczy..hę ?? :wink:

A tak wogóle to będziesz z moją imienniczką 8) na wystawie?? No bo skoro na foty nie można u Ciebie liczyć to może choć na żywca Cię przyhaczę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Hi ! Hi ! Oj, nie Łódź, nie Łódź............ Spacerkiem to ja mam tak ze 150 kilometrów ulicą :D . A ja dobrze wyglądam i zadyszki bym dostał. Zapewne będę na wystawie, bez Złośnicy Jessy jednak. Ale podeślę Ci jakąś fotkę. Teraz zdjęć nie robię, bo Niunia właśnie wchodzi w dorosłość :D . Oj !!! Miałby Lukierek Cukierka :D :oops: :D !!![/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzony sklad sedziowski na Lodz:
[b]Jelena Kholewina[/b] Rosja – American Staffordshire Terrier suki

[b]Jelena Borisova[/b] Ukraina – Airedale Terrier, Kerry Blue Terrier, Bedlington Terrier, Bullterrier, Bullterrier miniaturowy, Staffordshire Bullterrier

[b]Ron Menaker[/b] USA – American Staffordshire Terrier psy

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo ile jest sztuk zgloszonych - stawek nie bedzie.
Bull Terrier (Standard) - 36,
Miniature Bull Terrier - 3,
Staffordshire Bullterrier – 32,
American Staffordshire Terrier - 91.
Ale i tak yorki ilosciowo bija nas na glowe :lol:

Dopiero teraz zauwazylam, ze troszke sie sedziowie zmienili:
Jelena Kholewina Rosja – 87 –Airedale Terrier – 14, Kerry Blue Terrier – 2, Bull Terrier (Standard) - 36, Miniature Bull Terrier - 3, Staffordshire Bullterrier – 32

Ron Menaker USA – 91 –American Staffordshire Terrier – dog/bitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...