Jump to content
Dogomania

Wystawa w Łodzi.


staffik

Recommended Posts

Fajnie macie !!!! :D I tak fajnie sie dogadujecie...... My tez jedziemy do Łodzi , tez podobno bedzie dozo psow w rasie, ale tak fajnie wszyscy sie nie dogaduja tylko patrzec jak ci noz w plecy wbija..... :cry: Napiszczie na jakim ringu bedziecie , jak oczywiscie wiecie, to moze przyjde popatrzec. I czy stafiki i buliki beda na jednym ringu? Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Złośnica&LUGER']coś będziemy oblewać :drinking:
* albo wygrane i zadzierać nosy 8)
* albo przegrane i obgadywać i wyzywać sędziego że kalosz :evilbat:
* albo święto narodowe w ostateczności :wink: :lol: :drinking:[/quote]

Powód zawsze się jakiś znajdzie, my za to w Wawie u Amfi też wybierzemy z Waszej listy co nam będzie pasowało

Link to comment
Share on other sites

Na terenie stadiony jest wystawa - owszem, ale bulle byly rok temu na plycie boiska - takiej z trawka:
[url]http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id=1173[/url]

a pozostale rasy [poza fafikami, jamnikami i czyms jeszcze, co bylo po bullach] byly na takich mniejszych, troche bardziej nerwowych ringach wokol stadionu:
[url]http://www.psiaki.com.pl/details.php?image_id=2456[/url]

Link to comment
Share on other sites

My mamy numer 1551 :) Ale i tak szczegolow nie znamy, wiec bedziemy jechac na 10.00... No i mam nadzieje, ze pogoda sie poprawi, bo u nas dzis pada :(

Alojzyna - szkoooooda :( Ja bym zatlukla - szczegolnie w dzisiejszym nastroju :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Najświeższe wieści ....

RING 12 - Elena Kholewina Rosja

Bullterrier (35) – 10.55

PSY - klasy: SZ, M, P, O, CH – (10)
SUKI - klasy: SZ, M, P, O – (25)

WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

Bullterrier miniaturowy (3) – 12.40

PSY - klasy: M – (1)
SUKI - klasy: M, P – (2)

WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

Staffordshire Bullterrier (33) – 13.00

PSY - klasy: SZ, M, P, O, CH – (13)
SUKI - klasy: SZ, M, P, O, W – (20)

WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

Link to comment
Share on other sites

To dla amstaffowcow :)

[b]RING 13 - Ronald Menaker USA – 92 psy [/b]

American Staffordshire Terrier - psy – 10.00

PSY - klasy: SZ, M, P, O, CH – (42)

American Staffordshire Terrier - suki – 12.15

Z tego tez wynika, ze jednak mamy ring poza plyta stadionu, a nie na pieknej trawce :cry: W ubieglym roku ring bulli mial chyba nr 25...

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o nas to wystawiliśmy się dupą do świata :evil: czyli po prostu niedojechaliśmy :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

A jako poszło reszcie...bo słyszałam , że wile ciekawego mnie nie ominęło :roll:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, nas nie pytają, ale powiemy jak nam poszło :wink:

My jesteśmy niepocieszeni... Zgarnęliśmy zwycięstwo młodzieży, mini wygrała Sera de Bullock. Ale sędziowanie było dziwne... tłumaczenie tragiczne, w opisie mam co innego niż sędzina mówiła, łącznie z "dobrze wypełniona kula" i "krótki zad"... a sędzina mówiła co innego... Drago się nie wystawiał, bo suki gdzieś w pobliżu były wystawiane w cieczce, więc mój erotoman bardziej się tym interesował niż sędziną... a do tego mam dyplom w błędem ortograficznym w słowie "młodzieży" i to jakoś dopełniło czarę... a w drodze powrotnej tir wyskoczył mi na czołówkę, że słabo mi się zrobiło, i to przepełniło czarę...

standardów niewiele widziałam, Bigos dostał wo, ale przegrał z suką porównanie o BOB Puppy, Julka była 2, Moryc też chyba 2...

generalnie, nie podobało mi się :-?

Link to comment
Share on other sites

Wyniki wszystkie ma Jahu - musi spisac z katalogu.

Dostalismy WO, pokazalismy sie pieknie, juz bez takich numerow jak w NDM. Sedzina wybitnie preferowala biale bulle, liczyla zeby az do gardla.

Co do opisu - tragiczny w swej prostocie - to samo, co Kika, poza 2-3 sformulowaniami - a skrotow nie potrafie celnie odszyfrowac :evilbat: No i Bigos ma "tółw" poprawny 8) Ale jest tez "troche za tlusty" podobno :roll:
Nie bede sie wypowiadac na temat suki, z ktora przegralismy. Niech to zrobia ci, ktorzy nie sa zaangazowani emocjonalnie.

Ogolnie chyba jak ktos nie dojechal, to wiele nie stracil.
A pewna polska sedzina, milosniczka airedali, pod ringiem tez niezla szopke odstawiala 8)

Mamy 1:1 dla Bigocha. Umowilam sie z Fair, ze sprzedamy nasze ohydne bulle pod wystawa albo zrobimy z nich grilla :evil: Bo po co nam takie potwory brzydkie? :wink:

Ale i tak swietujemy - synek slicznie sie pokazal mimo osikanego przez suki ringi, no i jest rudy, i jest nasz, i jest najkochanszy na swiecie :D
Erotoman z niego niezly, ludzie mnie sie o krycia juz pytaja, wiec jest szansa, ze kiedys pojdzie na jakas randke... O ile zazdrosna Pancia go pusci :lol:

Fotki sa, beda zas 8)

Link to comment
Share on other sites

Wyniki:
[b]PSY[/b]
szczenieta
TUFFI BOY BUTEO -WO
posrednia
RAUL KLIKA
DON EMIL ZIG HAUER
otwarta
JÓZIO JASTRZEBSKI TIMAR
EXSENATUS SOPRANO JEDI
champion
BULLKINGS MOUNTAIN MIGHT
Porównanie
BULLKINGS
RAUL KLIKA
JÓZIO

[b]SUKI[/b]
szczenieta
ANIUTKA HERBU QUERCUS - WO najlepsze szczenie
BIRA-HERA FURIA
młodzież
KONKRETNA KLEMENTYNA TIMAR.....:)
KASJOPEA OBCY Z MARSA
WITCHBLADE TAURUS
SEX DRUGSAND JEDI
(pozostałe 2 bez ocen)
posrednia
ANUSZKA OPALPLAST BULLET PROOF -CWC NSwR
PHILADELPHIA STREET AT OPALPLAST -bdb
otwarta
ATENA Z RODZINY SOPRANO
ROSMARY BABY BUTEO

za drobne błędy przepraszam...;)
(3 suki bez ocen)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...