Jump to content
Dogomania

Wystawa w Łodzi.


staffik

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc sie chwalimy :)
Mamy Zw. MŁ...bez wiekszych szaleństw bo kto by z Anuszka konkurował w porównaniu.
Jednak konkurencja była spora aż 7 suk więc moja radość tym wieksza.:)
Co do wyglądu psów to muszę powiedzieć że wiele było wyraźnie nie w formie.Może to po zimie??!!

Kilka psów nie dojechało(srasznie mi żal że znowu nie spotakiśmy Magdy z Lukierkiem) w sumie było chyba 8 psów i ok 22 suk.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie...od 4 rano wyłam jak bóbr, że zaspaliśmy na ten cholerny pociąg o 4 rano :bigcry: a właściwie dlatego, że komóra nie zadzwoniła na czas :evil:

ale jak usłyszałam co się tam wyprawiało to się nawet ucieszyłam :D bo pewnie przez blizne Lugera dostalibyśmy niższą ocenę jak nie całkiem byłby wypad z ringu :-?

No to się cieszę, że tłusty :lol: Bigos znów WO i, że Kika od jaha Zw. Mł. :D

Gratulacje dla Anuszki !!!!

Link to comment
Share on other sites

Sedziowanie bylo takie bez ladu i skladu... Raz sie czegos czepiala, a za chwile miala to przy innym psie gleboko w powazaniu. Suczka ze szczeniat - ladniejsza - zeszla z ringu, bo miala mechaniczny brak koniuszka ucha - naprawde ociupinke... A sama Anuszka w nie najlepszej kondycji - przepraszam za wyrazenie, ale wygladala, jakby mole jej futro wyzarly - pewnie to jakas alergia - skora bardzo przeswitywala na rozowo... Sedzina preferowala zdecydowanie biale bulle.
Pani nie "czula" bulli wedlug mnie.
Bardzo czekam na kogos miary Kilpatricka, ktory ocenia psy z takim blyskiem w oku, wady zawsze stopniuje rowno przy kazdym psie... Sie rozmarzylam :lol:
Kikunia urocza - nasze cwiczenia naprawde duzo daly :D A niestety Pan Niedowiarek Jahu sie wkopal i jutro stawia grilla 8) :lol: :drinking:

No i najbardziej agresywne na wystawie byly jamniki, dwie sztuki sprowokowaly amstaffy czy staffiki do bojki :evilbat:
I ktos zgubil suke rottweilerke :lol: Byla do odbioru w sekretariacie, biegala sobie luzem po wystawie. A pod wystawa - wiadomo - szczeniakow full, w pelnym sloncu, bez wody - niektore z nich nawet z rodowodami :roll: Ohyda

Link to comment
Share on other sites

hehe ale niekotrych boli,nie idzie tak jak powinno:)wiadomo Tufi chciałbys zeby hodowla(przydomek) do ktoórej sie modlisz,ktora jest dla CIebie ideałem wszystko wygrywała no ale niestety...obserwowałem Cie od dłuższego czasu i tylk osobie uswiadomiłem,ze nie kierujesz sie obiektywizmem tylko sentymentami i dużo rzecyz Cie boli i mam nadzieje ze Anuszka da Ci jeszcze tego bolu,nawet wiecej jestem tego pewien:)
a to co napisałas o alergi hehe pokazało jakim jestes znawca,a raczej amatorka z zamiłowania,

no ale najwazniejsze ze Anuszka w tej"nienajlepszej kondycji' bije reszte buli o głowe
pozdro

Link to comment
Share on other sites

Wyluzuj troszke...to nie krytyka tylko obiektywna ocena...
kazdy wystawiany pies jej podlega nawet mój ze swoimi wadami....
Anuszce nikt nie ujmuje urody.Jest piękna!!!
Nie atakuj od razu z takim impetem! Jak sam piszesz Anuszka jeszcze pokaże na co ja stać wielokrotnie sama więc nie rób z igły widły.
Wszyscy widzimy ze to BOSKA suka :) nikt jej nie ujmuje .Kazdy pies moze byc raz w lepszej raz gorszej formie.
Anuszce tym razem wyraźnie albo zabrakło pudru albo sierści a skóra pod nią byla bardzo widoczna i zaróżowiona...sprawiała wrazenie podrażnionej alergicznie.ALE CO Z TEGO ....i tak jest ŚWIETNA co nam pokazała.
Twój atak na nie pochlebna opinię spowodował we mnie dziwne uczucie.
Cos w stylu:
Piekna suka + gorsza forma + ocena = wszyscy wiemy i to rozumiemy.
ale nie:
Piekna suka+ gorsza forma+ ocena +NAGŁY atak i krytyka tej oceny = :-?

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Brawo Jahu, Alicja, Złośnica !!!
A Ty GOŚCIU szkudel - do kąta :x :evil: :evilbat: !!! Ja akurat zawsze jestem bardzo zniesmaczony takimi odzywkami na najniższym z możliwych poziomie :evil: .
KULTURYYYYYYYYY !!!
A swoją, drogą nikt Anuszce niczego nie ujmuje - jest naprawdę piękną bestyjką :D .
[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Szkudel - a kimze Ty jestes, zeby mnie atakowac i to w ten sposob? Anuszka jest niewatpliwie piekna suka, ktora dolaczyla do czolowki najpiekniejszych suk w Polsce. Tego nikt nie smie podwazac. Niestety byla w gorszej kondyncji, co kazdy zauwazyl.
Sam teraz udowodniles, jakim to jestes znawca. To Ty kierujesz sie sentymentami, bo to pies Twojego kuzyna.
Na jakiej podstawie smiesz mnie oceniac? Bo mnie "obserwujesz od dluzszego czasu"? Dziekuje za Twoj cenny czas poswiecony na obserwowanie mnie. Nie trac go wiecej, bo wyciagasz bledne wnioski.

No nic, zbliza sie 12.oo, ide odprawic Aniol Panski do hodowli - tylko kurna nie wiem, do ktorej :evil:

Link to comment
Share on other sites

ale to tylko moje zdanie,na wystawie nie bylem,widzialem tlyko pare fotek
najechalem na Tufi moze niepotrzebnie,
ale hm obserwujac to wszystko,czasami człowieka juz wkurza roznego rodzaju wazelina(to sie nie odnosi do niej)
no ale dobra niech bedize tak jak jest
podrazniony ogon hm to nie jest podraznienie,no ale chyba sie z takim czyms nie spotkałas
koniec dyskusji z mojej strony

pozdro

Link to comment
Share on other sites

Tufi ,no trafił ci sie cichy wielbiciel :lol:

Dziwi mnie tylko ten fakt że po każdej wystawie pojawia się jakiś znawca ,,znikąd" i perfekcyjnie ocenia psy i ich właścicieli/psycholog , sędzia czy cóś/ :o

Całusy dla Bigocha /Berci tez/ ,zmów też za nas zdrowaśkę ,bo gdybym kiedyś pojechała z grubym na wystawe to opatrzność niech nad nami czuwa /cobym komu krzywdy nie zrobiła za głupie gadanie / :wink:

Link to comment
Share on other sites

no dobra moze to nie bylo obiektywne,ale to co ty napisalas o jakis molach,no niby napisalas sorki,ale hm mi sie wydaje ze to delikatnie mowiac niegrzeczne,i dla osob ktore sa przywiazane do tego psa troche hm..
moglbym przyrownywac i oceniac twojego psa ale tego nie robie

Link to comment
Share on other sites

Alez ocen mojego psa, bardzo o to prosze! Blagam wrecz! Gdzie go widziales na zywo?
A co do moli - to niestety przyznam sie - uzylam okreslenia jednej z hodowczyn, z ktora rozmawialam. Przepraszam za kryptocytat, juz nie bede.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szkudel']podrazniony ogon hm to nie jest podraznienie,no ale chyba sie z takim czyms nie spotkałas[/quote]

owszem spotkałam się, ale u innych psów a nie u swojego i wyraźnie napisałam, że [u]wyłysiały[/u] a nie podrażniony. Większość buli ma tego typu problemy i właściwie to już się przyzwyczailiśmy do ogladania takich ogonków, ale bez przesady...nie mawiaj, że wszystko było OK skoro nie było.

a tak wracając do sędziny...skoro jedna suczka zeszła z ringu za brak koniuszka ucha to co byłoby w naszym przypadku :o :evilbat: aż starch się bać 0X

Link to comment
Share on other sites

szbko skonczyłas sie modlic,oj zeby cie Bozia nie pokarała,
psa twojego niestety widzialem tylko na fotkach,ale zapewniam cie ze na niejednej jeszcze wystawie go zobacze(o ile zamierzasz wystawiac)
i wteyd jak nadal tego tak pragniesz powiem co o nim mysle,albo na forum albo na priv jak chcesz
a hm co do moli,czy to zmienia postac rzeczy czy to cytat czy nie cytat?raczej nie
dobra juz nie pisze, bo widze ze na mnie wsyzscy jada,:) o sorki nie wszyscy :)pozdro

Link to comment
Share on other sites

Staffiki sedziowala pani z Białorusi- nie wiem czym sie sugerowała, na co patrzyla ale wybór rasy pozostawie bez komentarza :-?

A oto wyniki -sorki ze dobiero teraz ale wczoraj nie mialam nawet sily właczyc komputera :wink:

[b]PSY[/b]

kl. szczeniat:
1.[b]W.O. [/b]GOLD CHARGER-Buldozer- i jesli dobrze pamietam to byl 3 na Bis Szczeniat :thumbs:

kl.młodziezy:
1.[b]ZW.MŁ. STAFFKAR [/b]oraz [b]2 lokata na BIS JUNIOR [/b]gr III-ogromniaste gratulacje :klacz: :klacz: :laola:
2.AGENT J23 Stawka Większ niz Zycie :klacz:
3.MISTER MAN MERY Mariatos
LAPIS NIGER Buldożer
HEITER KRIEGER WELASQUES-pies z Rosji-te dwa psiaki zeszły bez lokaty ale nie wiem z jaka ocena :roll:

kl.posrednia:
1.[b]CWC,CACIB [/b]CERBERUS Skordatura :thumbs:
2.DEMON Rygast

kl.otwarta:
1.[b]CWC[/b] BETA Redbull
nb APOLLO Redbull
nb ARNI Redbull

kl.championów:
1.[b]CWC,Res.CACIB TORPEDUS SANDARRI Staff-KA FCI [/b]:klacz: :klacz: :klacz: :laola:
2.STRONG STAEL BILLY BANTER - CH.RUS

[b]SUKI[/b]

kl.szczeniat:
1.? GOLD HURRICANE Buldożer

kl.młodziezy:
1.[b]ZW.MŁ.[/b]BLACK QUEEN Bu-Am-Sti
2.VICTORIA Skordatura
3.CAIRA CENTURIA Redbull
BAD MANNERS Berserker
nb KIMMER Fransimo Bohemia

kl.pośrednia:
1.[b]CWC[/b] PANDORA Port-Erin
2.LUKSJA DE LUX Buldozer
3.DORA Rygast
4.LA OLA Daffodil Yellow
A'KIKA Button

kl.otwarta:
1.[b]CWC,CACIB,BOB [/b]FUKSIA Mar-Jak :wink:
2.[b]Res.CACIB [/b]LUNA Furia
3.LAMIA-YELD Buldożer
4.MONTGOMERY Buldożer-bardzo ładna suczka :thumbs:
A-NENA SENATOR Z Błekitnego Rodu
BIG STAR Tak Wiele Miłości
GUARDIAN ANGEL Daffodil Yellow
MIRINDA Z Błekitnego Rodu

kl.honorowa
1.[b]NWwR [/b]LUNA-LUST Buldozer :thumbs: :laola:



W amstaffach Kasi suczka RAKURARRA AFUNDAQBA Staff-Ka FCI w stawce 13 suczek zajeła 3 lokate :klacz: :klacz: :klacz: :laola:

Pozdrawiam i gratulacje dla wszystkich :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Skoro juz teraz masz zdanie o moich psie, to dlaczego nie moge go uslyszec? odpowiedz na forum, swojego psa sie nie wstydze.[/quote]

bo
a)może nie mam ochoty
b)chce go zobaczyc na zywo i sie upewnic zeby nikt mi znowu nie pierd*** o obiektywizmie,sama chyba wiesz ze zdjecie nie przedstawia wszytskich walaorów psa

a w ogole kto tu mowi o wstydzeniu?czy ja cie pisze ze pies twoj jest cos nie teeges?nie martw sie,ja tylko napisalem ze go nie oceniam i to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Tym, którzy pozwalają się cieszyć innym z wygranej bardzo dziękuję za gratulacje i miłe słowa o Anuszce!
Dzięki szkudel za wstawiennictwo! Ty widujesz Anuszkę często, więc wiesz jak z nią jest naprawdę i nie dziwię się, że Ciebie ponosi, bo mnie krew też zalała czytając post Tufi. Zgadzam się, że brakuje Tufi obiektywizmu! Dlaczego, jeszcze nie tak dawno po wystawie w Nowym Dworze, rozczulałaś się i Twoje posty nie były pozbawione emocji, na co inni zwracali Ci uwagę. Ale pozostawmy Nowy Dwór w spokoju!

[quote name='Tufi']A sama Anuszka w nie najlepszej kondycji - przepraszam za wyrazenie, ale wygladala, jakby mole jej futro wyzarly - pewnie to jakas alergia - skora bardzo przeswitywala na rozowo...[/quote]

Po pierwsze, strasznie wkurzyło mnie sugerowanie, że moja dziewczynka miała wczoraj jakieś objawy alergiczne, nie wiem czy chodzi Ci o zabarwioną klatkę piersiową, bo jeśli tak to dla Twojej wiadomości TO JEST ŚLINA, kiedy ona śpi zawsze przytula pyszczek do klatki piersiowej, a nie zamierzam zakładać jej śliniaczka na noc, a niestety ślady śliny bardzo ciężko schodzą. Co prawda do GP postarałem się by tą plamę odbarwić i się to udało, teraz nie daliśmy rady, bo prostu za późno się za to zabrałem a mydełko, które jest w stanie to odbarwić kosztuje nie mało a tu potrzeba go na każdą wystawę. Jeśli nie dowierzasz, że to ślina to proszę bardzo wybierz weta dermatologa i poniosę koszty z tym związane by on stwierdził dla Ciebie, że to nie alergia.
A tak wyglądała klatka piersiowa Anuszki w Łodzi.

[img]http://www.baku.konin.lm.pl/anuszka_1.jpg[/img]
[img]http://www.baku.konin.lm.pl/anuszka_2.jpg[/img]
i z boczku...
[img]http://www.baku.konin.lm.pl/anuszka_3.jpg[/img]


[quote name='Tufi']przeswitywala na rozowo...[/quote]

Tak prześwitywała, bo bulle mają różową skórę a świadomie nie pudrowałem ciałka, ponieważ jej sierść była w bardzo dobrym stanie, czyli elastyczna i połyskująca i nie chciałem tego niszczyć nakładając puder i pozbawiając tym samym połysk sierści. U białego wykąpanego bulla kolor skóry rzuca się w oczy tym bardzie patrząc pod włos i w słońcu.
Zgadzam się, co do Katowic, że Anuszka faktycznie nie była w najlepszej kondycji, wyskoczyło jej uczulenie na szczepienia, które miała dzień czy dwa dni wcześniej.
W Katowicach podobało mi się zachowanie Złośnicy, która otwarcie zapytała się, co jest z jej skórą a i nie wysuwała jakieś niepotrzebne wniosków…
Chyba, że myślisz o ognie, ale to by, źle o Tobie świadczyło, bo z tym problemem boryka się sporo bullków. Dodam, że Anuszka ma smarowany ogonek i już nowe włoski zaczynają porastać, więc trzeba było podejść i wymacać ją, a nie oceniać na odległość! Ja nie gryzę i chętnie na każde pytanie odpowiem, a i miło by było poznać nowe osoby.
Sędziowanie było, jakie było, nie ocenia nas sędzia/hodowca rasy, więc można się spodziewać zaskakujących werdyktów. Jak to ktoś mądrze powiedział „ładne psy, same się obronią” ale nie jest to zawsze prawdą bo w przypadku Ex Se Natusa Soprano Jedi, nie miało by odzwierciedlenia bo jakoś pominęliście najbardziej pokrzywdzonego psa!
W poruwaniu o rasę było mi bardzo przyjemnie stać obok pięknych psów, bo bez wątpienia Simple
Choice Jedi, Konkretna Klementyna Timar, Bullkings Moutain Might, były takowymi bullkami! Brakowało mi tylko w poruwaniu o sukę, rywalizacji z Rozmary Baby Buteo, bullinką przed którą czuję respekt bo jest bardzo śliczna. Julka dobrze potraktowała przyznaną jej lokatę :lol: , Ci co byli wiedzą o co chodzi :) .
Przykro się robi kiedy czytam takie posty jak od Tufi :cry: , naprawdę odbierają satysfakcję wygranej i prowokują do niezdrowych emocji pod adresem własciciela… :evil: Tufi „żyj i daj żyć innym”!!! Nie mam stałego łącza i nie ukrywam, że moja wypowiedź była by ostrzejsza, a tak zanim się zabrałem do pisania to ochłonąłem, dlatego nie dziwcie się wypowiedzi kuzyna!

Pozdrawiam
Przemek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...