Jump to content
Dogomania

Psi jedwab :)


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

Góral-pomóż.Ja mam czarnego terierka tybetanskiego o bardzo delikatnej
i bardzo gęstej sierści ale okrywowej -bez podszerstka.
Jakich kosmetyków mam uzywac,żeby na samej wystawie prezentował sie tak wspaniale jak te biało czarne Lhasa Apso?

Link to comment
Share on other sites

ten z Iv san Bernard kosztuje jakoś około 120 zł (za około 200 ml, chyba nic nie pokręciłam :wink: )
z Laser littes 100 zł za 250 ml. zresztą masz linka [url]http://www.handler.pl/silk.htm[/url] -----> ja z tego sklepu zamawiałam kosmetyki, więc sprawdzone :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Temat poruszony 3 lata temu. Ale dla mnie obecnie aktualny. Ten link wcześniej już nic nie przedstawia, gdzie by można nabyć plynny jedwab.
Chris Christiansen ma tragiczne ceny na ten jedwab. Ale pewnie tak wszędzie teraz będzie.
Ale czy jest obecnie dostępny w sprzedaży jedwab w plynie innej firmy?
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

A "ludzki" jedwab? Ja dla siebie uzywam Bio Silk, to ponoc najlepszy jedwab na rynku :oops:, jest genialny moim zdaniem, wlosy sa rewelacyjne w dotyku i wogole sie nie placza. Kupuje taka malutka buteleczke u fryzjera, kosztuje 10zl i starcza mi na miesiac bo uzywa sie tylko kropelki, rozciera sie ja w palcach i wmasowuje we wlosy (a wlosy mam juz prawie do pasa :) )
Mojemu samoyedowi smarowalam nim portki :lol:

Tak wyglada duze opakowanie:

[IMG]http://www.apteka-leki.com/photo/m_14914.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote='pingwinek=];11703916']no ale wlasnie ten biosilk u nas tylko dla jednej suczki sie nadaje.

nasza mlodsza pociecha nie wyglada po nim rewelacyjnie, wiec szukamy czegos innego:cool1:[/quote]


ja polecam Chris Christensen Silk Spirits Płynny proteinowy jedwab ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Stanowczo odradzam Biosilk. Znam się trochę na składach kosmetyków (tych dla ludzi) i nie jest to nawet jedwab. Płyn ten ma silikony, które oblepiają włosy i dlatego są takie śliskie i lejące. Jednak nie odżywia włosów, a jedynie je obciążą i po dłuższym używaniu mogą stać się matowe i nijakie. Z prawdziwym jedwabiem w płynie preparat ten nie ma nic wspólnego. Jak chcecie używać jedwabiu to lepiej Joanny albo L'Biotica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Yorkomanka']może mi ktoś podać jakieś strony gdzie można to kupić? Bo u mnie ni ma.[/QUOTE]

teraz można kupić w każdym rossmannie, ale tak jak pisał ktoś na poprzedniej stronie, lepszy jest ten z joanny i l'biotica, pierwszy do kupienia także w rossmannie, drugi w lepszych aptekach(np. DOZ)- nie zawierają silikonów i faktycznie poprawiają jakość włosa a nie tylko wygląd

Link to comment
Share on other sites

Tego biosilku to ja używam na swoje włosy:) a dla psiaka polecili mi w krakvecie IV SAN BERNARD Odżywka nawilżająca "Sil Plus". Sierść naprawdę stała się delikatniejsza i błyszcząca. Kosztuje ok 100zł ale jest bardzo wydajna. Na jeden raz wystarczy wmasować w sierść 4-5 kropli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja uzywam dla moich bialaskow jedwabiu firmy Requal - re-silk. To jest wloska firma. Nie mam pojecia czy dostepna w Polsce ale ten jedwab naprawde super. Wspaniale nadaje sie do ostatniego szlifu przed wyjsciem na ring, ale wczesniej rowniez. Ja zaraz po kapieli psiaka wcieram troszke w siersciuche i znacznie to skraca suszenie co dla mnie przy dwoch psiakach jest istotne. Siersc po tym jedwabiu jest sliska, jakby mieniaca sie i dla mnie dosc wazna sprawa - cudownie pachnie...jednym slowem polecam.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...