Jump to content
Dogomania

Zbyt zwyczajny na dom- Grabek z cmentarza. Warszawa.


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bzam bardzo dziękujemy za wykup ogłoszeń. Nie do końca zrozumiałaś ;) Ziutka ogłasza na stronach ogłoszeniowych a wyróżnić aukcję można tylko na allegro. Pakiet 60 sztuk u Ziutki= 13 zł, wyróżnione Allegro= ok. 13 zł. Zaraz jej wyślę tekst i zdjęcia Grabka.

Byliśmy dziś na spacerze, bieeeedny, zapomniany w tym małym boksie, a ciągnie tak, że aż się czołga. Niedoświadczonym wolontariuszom niechętnie daje się tak silne psy, dlatego spacer Grabka to rzadkość. Mam nadzieję, że w weekend będzie trochę czasu na kolejny spacer.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Ziutce 15 zł. Rzeczywiście coś pokręciłam. Jak dasz mi znak co i komu na jakie ogłoszenia dla Grabka -to prześlę. Zamożna to nie jestem, ale zawsze sobie przeliczę, z czegoś zrezygnuję i "wyskorbię". Tak, jak wy wszyscy tutaj. Chętnie pomogę choć w ten sposób Grabkowi. Nie mam pomysłu na dom.

Link to comment
Share on other sites

Grabkowi się trafiło- w tym tygodniu miał 3 spacery. W weekend był z wolontariuszami, którzy sprzątneli mu również boks i dostał duuużo słomy. Byli również chętni ludzi na jego adopcję, ale w dzień- boks z budą, w nocy puszczenie na jakiś wielki teren. Z jednej strony warunki na pewno lepsze niż schronisko, ale ja Grabka widzę wygłaskanego na kanapie... Nie wiem co z tego wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Średnio podobają mi się takie warunki, to jest pies, który potrzebuje kontaktu z człowiekiem, a zamknięty w kojcu i puszczany w nocy miałby go jeszcze mniej, niż w schronisku... Ale ja nie decyduję.

[quote name='bzam']Gdyby chcieli go zabrać - czy jest możliwe spisanie ich adresu. Jak będę w pobliżu, to pojadę i sprawdzę czy mu tam dobrze.[/QUOTE]

Osoby adaptujące psa z fundacji podpisują umowę adopcyjną, ale wątpię, by Azyl przekazał adres osobie spoza Psiego Anioła.

Link to comment
Share on other sites

Schowaj go, niech wezmą innego, który potrzebuje właśnie takich warunków. Schowaj go, albo zrób tak, jak w filmie z mojego dzieciństwa (nie pamiętam tytułu), ale w podobnej sytuacji było rozwiązanie: "Patrzcie, ten koń kuleje" - i nie zabrali

Link to comment
Share on other sites

Byli wczoraj świetni ludzie z ogłoszenia, oglądali też inne psy. 'Niestety' nie wybrali Grabka, okazał się zbyt silny dla pani, ale też nie zrobił dobrego wrażenia, tak strasznie ciągnie i nie zwraca uwagi na człowieka na spacerze:( i tak fajnie, że wzięli innego dorosłego psa, to była miłość od pierwszego wejrzenia.
A Grabek przynajmniej zaliczył spacer, super, ostatnio dość często wychodzi po kilku miesiącach przestoju...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

są chętni na Grabka, to oni byli z nim na spacerze, wydawali się bardzo fajni i długo się żegnali z Grabkiem. Problem w tym, że mieszkają 200 km od Warszawy i dom trzeba sprawdzić, myślę, że azyl się tym zajmie. Grabek ma pecha nawet gdy są na niego chętni, to już 3 zainteresowany dom a jakoś nic z tego nie wychodzi. Ale w tych ludzi jakoś wierzę:)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, jaka bida: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203533[/URL] :-(
Wywalony z domu, mieszka pod bramą, do tego miał wypadek i kuleje :-( A na wątku nie ma NIKOGO :-(

[CENTER][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2130/dscn0564k.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...