Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Poznaniu


anie

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paciucha']czy ktoś miał przyjemnośc z dr dariuszem filipinskim przyjmuje w Poznaniu, ma ktoś jakieś info o nim?[/quote]

zwariowany,ale bardzo sympatyczny! :razz:
wprawdzie psów moich nie leczy,ale dośc często gości u nas w stajni!
kompetentny,także polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

szukam dobrego weterynarza zajmującego się chorobami płuc i kardiologa z Poznania.
gdzie w Poznaniu oprócz Mieszka i Akademii Roln. można zrobić rtg?/ na Akademii zrobili mi takie badania, że ekg nie ma opisu a rtg nie umie 3 weterynarzy w różnych klinikach odczytać- stwierdzili, że nadaję się do wyrzucenia a ja znów psa w odstępie kilku dni muszę narażać na stres i naświetlać:angryy::mad:/

Link to comment
Share on other sites

wiem, wiem na mieszka pojadę. o lekarzy pytam się bo jak dostanę nowe zdjęcie chcę żeby jeszcze jakiś wet-kardiolog obejrzał.
a o miejsca gdzie zrobić rtg pytam tak z ciekawości /przyszłościowo/ bo widzę, że poznańskie lecznice oprócz tych dwóch wymienionych / mieszka i AR/ nie mają:shake: pytałam w wielu...

Link to comment
Share on other sites

pluca , serce i nerki i watroba. szukasz czawrtego ktory odczyta to czego trzech nie moglo?zrob ponownie to rtg widocznie jest zle zrobione. nie szkoda czasu na jezdzenie po wetach?? czas u ciebie bardziej szkodzi niz ponowne naswitlanie. ul.mieszka 1

Link to comment
Share on other sites

dr Starczewski i dr Majka to od 5 lat nasi stali lekarze :lol:
mają wszystko co potrzebne do diagnostyki
nasze psy były leczone przez nich nie tylko z drobiazgów, ale co ważniejsze - z poważnych chorób, łącznie z operacjami
mam o nich bardzo dobre zdanie :lol:

na Mieszka bylismy 2 razy i więcej nie pójdziemy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odradzam klinike na os Orła Białego i ostrzegam przed nią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to najgorsza lecznica z jaką się zetknełam, ludzie którzy tam pracują nie mają wogóle pojęcia o leczeniu zwierząt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całe to leczenie trwa strasznie opieszale, weterynarze zamiast dążyć do zdiagnozowania choroby, robia wszytko by zatrzymac zwierze jak najdłużej w klinice ( wiadomo w jakim celu...) Co więcej na USG ROBIONYM KIKLAKROTNIE nie są w stanie zauważyć( albo udawają że nie widzą ) ogromnego góza,podczas gdy w innej kliniece problem jest diagnozowany natychniast, zamiast pobrać próbki do badania wylewają je, a od psa który "wychodzi" z tej kliniki do domu ( o ile wyjdzie) czuć odchody.... można by jeszcze duzo więcej napisac....;(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nie polecam kliniki na Mieszka. owszem wszyscy mili i uprzejmi ale po wykonaniu wszystkich badań / rtg, rtg z kontrastem, usg, badania krwi, wprowadzenie kamer do żołądka i zainkasowaniu ponad 800 zł/ nie wykryli /????????!!!!!!!/ albo nie chcieli zaawansowanego raka żołądka z przerzutami u psa,z którym było już bardzo źle... inny wet spojrzał na psa, od razu na stół i nie było już co wybudzać:(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1087/kaszel-google-page-rankingoba-zwymiotowania-pilna-pomoc-za-tm-blad-weta-139072/#post12540313[/URL]

wątek tego psiaka


właśnie doczytałam posty Moderatora na temat krytyki - we wcześniejszych wypowiedziach ale mam nadzieję, że mój post nie zostanie usunięty. uważam, że tak samo jak chwalić można i odradzać tym bardziej, że nie zauważenie czegoś tak poważnego jak zaawansowany nowotwór po zrobieniu WSZYSTKICH możliwych badań - łącznie z pobraniem wycinka z żołądka zakrawa o pomstę do niebo:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Weroniu czy to się tyczy dr Filipińskiego, czy kliniki przy wieżach? bo ja przy wieżach leczę swoje i nie tylko swoje psy i wolalabym wiedzieć, jak cos jest nie tak :roll:[/quote]

Kliniki przy wieżach. Tam po prostu nie pracują miłośnicy zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

przeczytalam cały wątek, widzę, że dr Juszczak króluje.
Nie jestem z Poznania, ale jesli znajdę tu naparwdę wspaniałego lekarza, mogę dojeżdzać, chyba, że ktoś z Szamotuł poleci mi kogoś sprawdzonego?

widzę niepochlebne opinię na temat klinwetu, ja tam bylam raz, kiedy moj szczeniak mial bardzo silną biegunkę (byla niedziela wieczór, cięzko poszukać cos całodobowego)

Nie mogę powiedzieć złego słowa, bo zajęli sie nami dobrze i mieli moim zdaniem dobre podejście do psów i ludzi.

[quote name='ewula']
"z miłości do zwierząt" podejścia do piesków i ich przewodników, za to polecę z całego serca dr Edytę Karakliumis z kliniki na Mieszka I, która w ostatniej chwili, po wizycie u ww. weta, uratowała życie mojego DONka...[/QUOTE]

trafiliśmy do tej Pani własnie i bylam bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...