Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='donacja']o matko, ja to już się całkiem zamotałam. Mam kupować elektryzator, czy wpłacać te deklarowane 20 plnów? Znalazłam taki na Słomczynie za 50, tylko, że w zeszłą niedzielę lało i nie było sensu jechać, bo tego gościa nie było.[/QUOTE]

rozmawiałam dzisiaj z Sandrą i Ona chyba coś źle zrozumiała ,myslała że Ty chcesz mi pożyczyć ten elektryzator - Ona wystała w zeszłym tygodniu ale jeszcze nie doszedł :shake:


Maks nadal chodzi w sznurkach ale raz juz zwiał,na szczęście został na moim pastwisku bo wszędzie pola zaorane ni nie ma na nich trawki do skubania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']
dziewczyny ponieważ jestem umówiona na wizytę z dr Peczynskim na piątek (będzie również kastracja )- błagam wszystkich którzy się deklarowali i nowych ochotników o wpłacenie jakichkolwiek grosików[/QUOTE]

Ja przelałam dopiero dziś swoją deklarację, mam nadzieję, że dojdzie do Ciebie do jutra :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A.R.S.']Ja przelałam dopiero dziś swoją deklarację, mam nadzieję, że dojdzie do Ciebie do jutra :roll:[/QUOTE]

dziekuję bardzo za wpłatę i za aktualizację pierwszej strony :):)

Maksio smutny nie wie o co chodzi ,musiałam Go uwiązać w stajni aby nie miał dostepu do jakiegokolwiek jedzonka mam nadzieje że wydeptanej słomy z pod siebie nie zje

do jutra ścisła dieta tylko woda do picia ,im bliżej wyzyty dr tym bardziej się denerwuję

Link to comment
Share on other sites

niestety smutna nowina - dr Peczyński dzisiaj nie przyjedzie zadzwonił do mnie rano i przeprosił ale bardzo sie rozchorował ,obiecał że skontaktuje się ze mną w poniedziałek rano i umówimy sie na nowy termin

nawet nie mogę wynagrodzić głodówki Masiowi ,i wyprowadzic Go na łąkę bo od rana pada deszcz ,musi zadowolić sie siankiem

jedno co dobre w tej sytuacji to to że mamy czas na zebranie większej gotówki aby uregulować od razu cały rachunek za kastrację i konsultację z badaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']niestety smutna nowina [/QUOTE]

Nie zaczynaj tak nigdy zdania! Nawet nie wiesz, jak się przestraszyłam, że z Maksem coś nie tak... :angryy:

[quote name='Canaveral-staff']nawet nie mogę wynagrodzić głodówki Masiowi ,i wyprowadzic Go na łąkę bo od rana pada deszcz ,musi zadowolić sie siankiem[/QUOTE]

Dlaczego nie wyprowadzasz go w deszcz?

[quote name='Canaveral-staff']jedno co dobre w tej sytuacji to to że mamy czas na zebranie większej gotówki aby uregulować od razu cały rachunek za kastrację i konsultację z badaniem[/QUOTE]

Te parę dni różnicy nie zrobią, a faktycznie mamy szansę uzbierać więcej $$$ ;)

Co z bazarkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']

czy mogę Go wyprowadzić w deszcz a jak zmarznie i się przeziębi nie mam derki przeciwdeszczowej :shake:

[/QUOTE]
Śmiało go możesz wyprowadzać, wystarczy, że go potem dobrze wytrzesz słomą(ale to wcale nie jest konieczne-pewnie się sam wytarza) Niech się chłopak hartuje. A po za tym tam gdzie był poprzednio na pewno nie miał derki. No i wydaje mi się, że Maksik już powinien porastać zimową sierścią. Deszcz mu nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

ale miałam sen dzisiaj ,sniło mi się że weszłam do stajni w nocy do Maksia a On bidulek lezał przy drzwiach - nigdy tam nie leży- jest łysy i siny :roll::roll:a nogę tą chora ma tak opuchnietą że nie mozna było jej zgiąć

obudziłam sie o 4.15 w okropnym bólem głowy i od razy powędrowałam do stajni ale u Maksia wszystko OK:multi::multi:

to był tylko brzydki sen;)

Link to comment
Share on other sites

OK - więcej nie dostanie :)

Maks dziasiaj kosi trawę w naszym wypoczynkowym ogrodzie ,teren ogrodzony więc popasie sie cały dzień

zdjęcie z okna

[URL=http://img199.imageshack.us/i/imag2472.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2576/imag2472.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img199.imageshack.us/i/imag2473.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6638/imag2473.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

na koncie Maksia jest 280 zł. a więc tak jak podejżewam wpłaty od 2 deklarowanych osób

A.R.S
CUDAK
plus moje 20 zł. :shake::shake:

niestety w tej sytuacji będziemy musieli zrezygnować na razie z kastracji bo tych pieniążków wystarczy tylko na konsultację
bazarku nadal nie ma :-(:-(:-(

może polecicie mi kogoś innego bo na prawdę nie ma czasu :placz::placz::placz:

poogłaszałam Maksia na moich psich forach ale niestety nie ma odzewu pomimo iż wiele osób wchodzi na Jego temet :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panterka-23']Canaveral-staff - a masz ta kaskę od S co została ze zbiórki na maksia?[/QUOTE]

Panterka może wpłacisz te 40 zł, które deklarowałaś?




Kopiuję z 1. postu:

[I]Deklaracje na weterynarza i ogrodzenie

Canaveral-staf--------20zł
[B]donacja----------------20zł[/B]
A.R.S.-----------------250zł
[B]mysza1---------------100zł[/B]
Cudak------------------10zł
[B]panterka-23-----------40zł[/B]

RAZEM----------------440zł[/I]



Podejrzewam, że pieniądze zostały już wpłacone, ale jeszcze nie doszły lub po prostu te osoby zapomniały wpłacić.... Canaveral przypomnij im na pw i wszystko się wyjaśni ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...