Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

nie - wystarczy aby codziennie chodził na spacer prowadzony na uwiązie około pół godziny

niestety powiedział że rentgena w warunkach polowych wykonać nie mozna ,co innego w profesjonalnej stajni u mnie to tylko gospodarstwo ,ewentualnie zaproponował aby przyjechac z Nim do kliniki na rentgen ,ale obejżał Go dokładnie przed zabiegiem w ruchu i statyce ,powiedział że z biodrem niestety nic nie da się zrobić a jak widzi koń doskonale radzi sobie ze swoim kalectwem powiedział aby obserwować gdyby zaczął kuleć lub nogi zaczęły puchnąć wtedy skontaktować się z Nim a powie co zastosować
poprosiłam aby zajżał w pychola czy nie trzeba przy okazji zrobić porządku z zębami - ale w pycholu wszystko ok ,nie ma żadnych ostrych krawędzi i nie trzeba było piłować zębów
ale muszę koniecznie wezwać kowala dlatego że strzałki są popękane i trzeba je poprzycinać ,ogólnie stan konia okreslił na bardzo dobry ,kopyta w dobrym stanie ,nie zalecił kucia ortopedycznego ale koniecznie zalecił aby Maksio miał towarzystwo w postaci jakiegoś innego konia :(:( mnie niesty na 2 konia nie stać jeszcze może wyżywienie od wiosny to tak ale kupno mnie przerasta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogłaby wziać ale nie kuca ,jakoś nie mam do nich przekonania , te konie które ewentualnie są do wzięcia to jakoś tak bardzo daleko ode mnie i transport bardzo dużo by wyszedł , Maksio trafił do mnie tylko dlatego że był rzut beretem ode mnie , i za transport zapłaciliśmy tylko 100 zł. ,szukałam również owieczek ale chyba słabo szukam bo nikt nie chce sie pozbyc takiego zwierzątka , ja nie mam tak za bardzo czasu na szukanie więc gdybyś coś przypadkiem słyszała podeślij namiary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']mogłaby wziać ale nie kuca ,jakoś nie mam do nich przekonania[/quote]

Że niby złośliwe? :)

[quote name='Canaveral-staff']również owieczek ale chyba słabo szukam bo nikt nie chce sie pozbyc takiego zwierzątka[/QUOTE]

Najlepiej popytać okolicznych rolników. Może być też ewentualnie koza, ale zawsze lepiej, gdyby był jednak drugi koń.


[url]http://allegro.pl/item815582654_kuc_ogierek_kary_odsadek.html[/url] - tu jest kuc za 800 zł

[url]http://stadniny.pl/ogloszenia/1258390868[/url] - hucuł, 1500 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KONICZYNKA 47']A po co kupować drugiego konia? Nie żadnej bidy za darmo do przechowania? Canaveral a czy Maksiu ma u Ciebie DS czy DT. Jeśli zdecydowałabyś się na DS to proponuję poszukać kozy do towarzystwa. Będziesz miała mleko i pociechę z tego zabawnego zwierzaka a nie jest tak kosztowna w utrzymaniu jak koń.[/QUOTE]

Czasem kupno wyjdzie taniej niż transport "darmowego" konia.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o kuce to nie dlatego że mają złą opinię że niby złośliwe ja po prostu lubię konie duże a dla mnie kuc to karzełek ,samochody też lubię duże jeżdżę busem a mój małż vw polo ,jakoś tak już mam nie ukrywam że jeśli jakiś budulek nie miałby domu - chodzi o kuca - top na pewno bym Go przygarnęła

co do kozy - też podziękuję nic mi się nie uchowa nawet drzewo zeżre zdecydowanie wolę owieczki ,miałam z nimi już do czynienia i zachowują się jak psy i nie niszczą tak jak kozy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']tak mysle że doszedł :) żadnej opuchlizny nie ma i nie było ,juz się nic nie sączy ale przy dotyku próbuje odgonić się ogonem więc na pewno jeszcze Go boli ,ale je chetnie chętnie tez chodzi więc wszystko w porządku
[/QUOTE]


Fajnie. I oby tak dalej!
Buziaczki dla dzielnego chłopca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...