Jump to content
Dogomania

"'ma coś z bioderkiem" JEST W DT--- POTRZEBNE $$$$ NA WETA I JEDZONKO


A.R.S.

Recommended Posts

[quote name='Canaveral-staff']Zuzia - zbieramy na transport sunia do mnie na DT mamy 75 zł. do piatku potrzebne 250 - czy ktoś wspomoże konto suni chociaż po piątaku

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199165-ZUZKA-2-5-miesięczna-amstaffka-szuka-DS[/url]![/QUOTE]
Słodka mała.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów... Ostatnio były.

Co słychać u Maksia? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak z Tabaką to dopiero była akcja :roll::roll:

teraz już jest wszystko dogadane ,w piątek małą zabieram ze schroniska - ale potrzebne fundusze - jak zwykle

Maksiu w porządku ,tyje chłopak na zimę ,śniegu u nas po kolana wiec chodzi tylko tam gdzie odśniezone lub udeptane ,żłopie ciepłą wodę która bardzo mu smakuje ,podjada owies ,jabłka i marchewke ,raz w tygodniu gluty z siemienia i otręby ,lizawka wylizana już cała ale nie wiem czy kupować kolejną ,żeby nie przedobrzyć - czy to on potrzebuje non stop ???

zachęca mnie ciągle do zabawy w berka i codziennie musze z nim sie pobawić i zrobić 2 kółka w koło stajni :):)

czy jest piekniejszy widok niz ten z okna kuchennego

[URL=http://img513.imageshack.us/i/sdc11176b.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5712/sdc11176b.jpg[/IMG][/URL]



przy okazji zapraszam na wątek Pysi która jest u mnie na DT

szukamy oczywiście najwspanialszego DS

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199048-Urodziła-i-wyleciała-na-bruk-ruda-sunia-w-typie-staffika[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']lizawka wylizana już cała ale nie wiem czy kupować kolejną ,żeby nie przedobrzyć - czy to on potrzebuje non stop ???[/QUOTE]
Lizawką nie przebobrzysz. Jak liże, to widocznie ma zapotrzebowanie, albo po prostu lubi. A myślę, że ani suplementów, ani przyjemności nie chciałabyś mu odmówić ;) Moje mają napady lizania, gdy są na owsie i sianie, a jak jedzą musli i granulaty, a do tego jest non stop marchew i buraki, to liżą znacznie mniej. Ale mimo to widok tych przymróżonych oczu i leniwie chlapiącego jęzora jest bezcenny.

Widok z okna masz cudny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tu nie chodzi o straszenie, tylko o zapobiegnięcie ew nieszczęściu. Nie twierdze ze Max zachoruje na bank, ale jest ryzyko. Wybrałaś niestety chyba najgorszą opcję towarzystwa;)
Wysłać Ci kozę i owcę? A może kucunię?;>


Gośka masz jakieś gg? Odezwij się ;)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby to było ciut bliżej.... A nie masz kogos kto ma busa? Koszt przewozu bedzie ok 300 zł. Połowę mogę pokryć, bo niestety na poważnie muszę zredukować liczbę zwierząt do minimum. Niedługo koniec obijania, dziecię do przedszkola a ja do pracy, więc na zwierzaki juz w ogóle czasu zostanie niewiele....


Nie lubie maila, zaglądam tam ..... raz w miesiącu?

Link to comment
Share on other sites

Z kozą i owcą jest tak, ze one albo razem albo żadna. Są ze sobą bardzooooo związane. Generalnie niekłopotliwe, tyle ze owca to taki taran, pomimo odpychania, lezie tam gdzie sobie upatrzy, przeważnie jest to stajnia, przed karmieniem ;)

Można coś pomyśleć, teraz drogi są bezpieczne... Koza i owca są również własnością PE :)

A Kucki byś nie chciała. Widząc jak dbasz o Maksia (śledzę Wasze losy) byłabym pewna ze nic jej nie grozi z Twojej strony, a Max miałby towarzyszkę jak ta lala.
Przeleć sobie wątek Sharri. Dodam ze jest w trakcie leczenia a rezultaty są jak dla mnie rewelacyjne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...